Mundo Amazonico: перше знайомство з джунглями Амазонії

Попередня стаття
Богота - столиця Колумбії
Наступна стаття
Експедиція в Колумбію: Амазонія, кольорові річки і міста

Щойно ми прилетіли з Боготи в аеропорт Летісії, відразу ж поїхали в джунглі. Вибрали ми цей регіон Амазонії не випадково: він розташований майже у центрі тропічного лісу розміром з території США. Найближча автодорога - 800 км від Летісії.

Щоб відразу не шокувати себе і вас, перед тим як поїхати у 3-денну подорож вглиб джунглів, ми почали знайомство з джунглями Амазонки з заповідника Mundo Amazonico, що знаходиться в 12 кілометрах від Летісії

Це - Амазонія в мініатюрі: тут і джунглі, і ботанічний сад з усіма рослинами Амазонії, і акваріум з майже усіма рибами і рептиліями, і типове поселення індіанців.

Індіанське поселення в джунглях:

Тут розповідають про побут індіанців, демонструють одяг та знаряддя праці.

Думаючи, що Mundo Amazonoco - це такий собі музей просто неба, наші дівчата замість трекінгових кросівок одягнути сандалії. 

Те, що заповідник - це не іграшки, а справді джунглі, ми зрозуміли майже відразу, але було пізно. Ноги по коліно почали провалюватися у трясовину, яка була під гілками та листям.

Переміщатися лісом виявилося непросто навіть у кросівках. Кожну секунду думаєш, як би не провалилися у прірву і намагаєшся триматися за сусідні рослини. А вони майже усі небезпечні: або отруйні, або з колючками. 

Тварини з тварин траплялися лише комахи, але трохи жахливого вигляду:

Але крім цього жаху в джунглях багато симпатичних рослин та квітів. Багато рослин - лікувальні. Мешканці джунглів використовують їх у якості медичних препаратів.

На території заповідника є акваріум. Тут можна ознайомитися з мешканцями Амазонки -  рибами та зміями. Перед тим, як побачити їх у природному середовищі.

Заповідник Mundo Amazonico став лише невеликою розминкою перед справжніми джунглями, в які ми відправимося у наступних розповідях.

Інші розповіді про Амазонію:

Летісія в Амазонії: пригоди з топ-зірками на кордоні трьох країн

Mundo Amazonico: перше знайомство з джунглями Амазонії

Перуанська Амазонія: джунглі, піраньї, крокодили, індіанці, сансети і санрайзи

Tabatinga (Табачінга) - бразильський Бангладеш

Санта-Роза-де-Яварі - мила перуанська глибинка в Амазонії

Попередня стаття
Богота - столиця Колумбії
Наступна стаття
Експедиція в Колумбію: Амазонія, кольорові річки і міста