Чехія

Ще одне чеське містечко, яке ми встигли відвідати – Штернберк. Він знаходиться у 20 кілометрах на північ від Оломоуца:  Над містом височіє старовинний замок XIII століття:  Бароковий костел монастиря августинів в Штернберку: Історична забудова міста:

30.07.2015

Цешин - Чеські Тешин - одне місто, яке розділив польсько-чеський кордон. Так сталося, що основні старовинні пам’ятки опинилися по польський бік кордону - в Цешині. На чеському березі заслуговує уваги лише ратуша міста Ческі Тешин: Площа Ринок: Навпіл Цещин розділяє річка Ольза. Чеська частина міста називається Чеські-Тешин. Свєточка – в Польщі, а костел – в Чехії:  Так виглядає Ческі Тешин (Свєта його називала Тішкін :)): Так виглядає польсько-чеський кордон в Цешині. Однією ногою я стою в Польщі, а другою – в Чехії: Зблизу кордон виглядає так: Вид з Чехії на Польщу: Вокзал в Чеському Тешині:

30.07.2015

Трохи соромно, що з таким досвідом подорожей я ще не був у Празі та майже не був в Чехії. Моє знайомство Чехією обмежується 5 містами Моравії. Фото з двох з них - Пршерова і Старого Богуміна - втрачені безповоротно. Отже, залишаються лише Оломоуц, Штернберк і Чеський Тешин. Сьогодні розповім про Оломоуц - найгарніший з усіх побачених моравських міст. Вибір на ньому зупинився випадково. У 2013 році, коли євро ще було по 10, а Wizzair за копійки літав в Катовіце, один з уікендів ми вирішили злітати в найближче до Катовіце цікаве чеське місто. З вибором не помилилися, Оломоуц вартий того, щоб тут затриматися на пару днів. Серце старого міста...

04.10.2014

На кордоні Чехії і Польщі зупинилися на годину в чеському містечку Старий Богумин:    Ратуша в Богуміні:

30.07.2010

У вечорі виїхали з Відня у бік Львова. Ніч застала нас у маленькому чеському містечку Пшеров. Рано з ранку, поки всі спали, я пішов оглядати його. Пшеров виявився старовинним містечком, обнесеним замковими мурами. В центрі дитинця підвищується замок. Площа Ринок з ратушею. Ратуша:

30.07.2010