Греція

Найбільший з островів, які утворилися після виверження вулкану, називається Тіра. На ньому розташовані три невеликих міста, які майже 4 тисячі років тому буле стерті з обличчя планети, а сьогодні є неймовірно красивими.   Найбільше місто острова - Тіра (або Фіра): Храми Тіри:

25.08.2017

Вулканічні острови Санторіні з дитинства були такою ж мрією, як і Індонезія. Тут відбулося найсильніше з відомих людству вивержень вулкану, яке асоціюють з біблейськими подіями всесвітньої темряви і морських відливів, пов’язаних з відходом євреїв з Єгипту. В результаті виверження вулкану острів Санторіні розвалився на декілька островів: Після виверження утворилася величезна кальдера, яка заповнилася морем: Кратер вулкану залишився на острові Nea Kameni. В цей момент вулкан тимчасово спить, але вважається діючим. Останнє виверження було у 1950 році.

25.08.2017

На півдні острова Санторіні - місто Акротірі з однойменним замком:

25.08.2017

Найцікавішим містечком на острові Санторіні вважається Ія. Саме звідси - всі поштівкові види Санторіні і Греції: Не знаю, чи є у світі щось красивіше за Ію? Придивіться, які будиночки! Вітряки - обов'язковий атрибут Егейських островів: Головна вулиця Фіри і годинникова вежа: Щовечора тисячі людей збираються на замку на північно-західному мисі острова, щоб побачити вражаючий захід сонця: В останніх проміннях сонця Ія стає ще більш неповторною: Заради цього кадру туристи займають вигідні місця на замковій скелі за 2 години до заходу сонця. Погодьтесь, воно того варто!

25.08.2017

Останнім пунктом подорожі Грецією були Атени. Було дуже мало часу - трохи більше двох годин. Тому в першу чергу поїхав подивитися на Акропіль. На жаль, черги були такі, що я б все одно не встиг зайти на його територію. Але знайшов дуже вигідні ракурси Акрополя: Парфенон, виявляються, на реконструкції. Може і добре, що не потрапив всередину. Атени розташовані на пагорбах. З кожного з них дуже добре видно все місто: Центральна частина Атен - це дуже негармонійний архітектурний хаос. Проте є декілька вуличок в центральній частині міста, які вражають старовиною. Але туристи там майже не ходять. Найцікавіші квартали Атен - між Акрополем та...

25.08.2017