Хто я? Блогер? Філантроп? Мільйонер? Дізнайтесь тут.

Вітаю, друже! 

Дякую тобі за те, що завітав на мій сайт. За твоє бажання пізнавати нове, подорожувати, розвиватися.

Я - Андрій Бондаренко, топ-чиновник, мандрівник, тревел-експерт та експерт з управлінням часом, особистою ефективністю та життєвим балансом.

За своє життя я досягнув багато поставлений цілей. Ось деякі з них:

1. Зробив кар’єру топ-чиновника, пройшовши шлях від простого економіста в облдержадміністрації до заступника Міністра, заступника мера обласного центру та СЕО державного підприємства.

2. Відвідав 70% місць на планеті, про які мріяв: це 67 країн, близько 2200 міст і цікавих куточків на 5 континентах: бачив виверження вулкану в 10 метрах від себе, ночував на дереві серед диких племен, проїхав половину Африки на громадському транспорті.

3. Зумів за короткий період побудувати бізнес пригодницьких турів, не бувши до цього у бізнесі жодного дня. За рік перед війною організував 20 авторських пригодницьких турів у такі країни, як КолумбіяЗамбіяІракБразиліяЗімбабвеАргентинаКеніяТанзаніяУругвай, Парагвай, ЙорданіяЧиліПеру, Сомалі, Казахстан, Ботсвана та інші.

4. Створив сайт andy-travel.com.ua, на якому забрана одна з найбільших колекцій опису і власних фото туристичних хайлайтів, історичних міст і містечок (понад 2000!) в Україні та світі.

5. Запустив з нуля під час війни нове державне підприємство, зекономивши при цьому 45 млн. коштів, які держава змогла використати для потреб війни.

6. Організував свій час так, щоб встигати якісно робити державні справи, багато подорожувати, навчатися і навчати інших, приділяти увагу родині і друзям, вести громадську діяльність та створювати корисний контент на сайті і в соціальних мережах.

7. Маю чудову родину: красиву дружину, яку кохаю, яка надихає мене, з якою ніколи не сварюся, та двох доньок.

8. В 45 років змусив себе системно займатися спортом та харчуватися здоровою їжею, хоча перед тим цього ніколи не робив.

9. Досяг гармонії в усіх сферах життя: кар’єрі, здоров’ї і спорті, особистому житті і відносинах, бізнесі, громадській діяльності, хобі та духовному розвитку.

Але маю ще більше старих нереалізованих цілей, нових цілей, до яких щодня рухаюсь. 

У вихідні дні я організовую спільні подорожі, до яких ти можеш приєднатися: https://andy-travel.com.ua/tours

Я із з задоволенням ділюся своїми звітами про подорож, своими методами досягнення результатів, управління часом, підтримання життєвого балансу в усіх сферах життя. Щоб нічого не пропустити, підпишись на мої соціальні медіа. Так ти завжди першим будеш отримувати цікаву, корисну і надихаючи інформацію від мене.

Мій телеграм-канал: https://t.me/andytravelclub

Моя особиста сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/andrij.bondarenko/

Моя бізнес-сторінка у фейсбуціhttps://www.facebook.com/Andy-Travel-Club-995674230622718

Моя сторінка в INSTAGRAM: https://www.instagram.com/andy_travel.com.ua/

Мій youtube-канал: https://bit.ly/36d7TMh 

Коментарі

Дуже цікавий сайт і зручні та вражаючі можливостями послуги з організації подорожей! Я в захваті, обов‘язково хочу спробувати подорожувати з вами! Окреме дякую за українську мову по всьому сайту, дуже приємно читати! Бажаю вам шаленого розвитку!!!
Дякую Вам!)
А це мої враження від Алмати. І від Казахстану https://booknet.ua/book/podorozh-z-kiva-do-almati-v-suchasne-minule-b416846