Хто я? Блогер? Філантроп? Мільйонер? Дізнайтесь тут.

Друзі, будьмо знайомі!

Вітання! Я Андрій Бондаренко, блогер, мандрівник, засновник клубу мандрівників Andy Travel Club, автор сайту про подорожі andy-travel.com.ua. На сьогодні я відвідав 62 країни і це далеко не межа.

В звичайному житті — я заступник мера міста Хмельницький. А ще мені довелося попрацювати на посаді заступника Міністра інфраструктури України. Я хочу змінити (і міняю) нашу країну і місто. Але, крім того, я хочу показати світ тим, хто живе подорожами та шукає справді крутих емоцій. 16 років пішло на те, аби віднайти небанальні, дивовижні місця планети. І зараз я за крок до здійснення своєї мети.

Як дитяча мрія переросла у справу життя

Коли дідусь вперше показав мені мапу світу, я зрозумів — це моє. Так почалася велика любов мого життя — любов до подорожей. Років у 7 я вже навіть знав напам’ять усі країни та їхні столиці, а в шкільні роки займав перші місця на обласних олімпіадах з географії. Навіть хотів, щоб це переросло у професію, але коли вдома буквально нічого їсти — не до мандрів. Тому довелось вибрати інший напрямок навчання. Після закінчення ВНЗ пішов працювати на держслужбу. Ні, я ніколи не мріяв бути чиновником. Просто з такими оцінками, які були в мене в університеті, ніхто не хотів мене брати на роботу. Але довелося взятися за розум, вже за 6 років я доріс до начальника у головному фінансовому управлінні Дніпропетровської облдержадміністрації.

Весь цей час я мріяв мандрувати. Але, по-перше, не мав за що (всі гроші йшли на компакт-диски, концерти, дискотеки і… спиртне), а по друге — в мене був неабиякий страх перед подорожами. Одного разу я сказав собі, що так не можна! «Тобі скоро 30, а ти ще нічого не зробив для досягнення своєї мети!» — сказав я собі. І поставив перед собі за мету через рік здійснити першу серйозну мандрівку. Плани були настільки амбітними і ризикованими, що я досі не розумію, як на це наважився. Протягом місяця я проїхав по суші 5 країн — Туреччину, Сирію, Ліван, Йорданію і Єгипет, а назад повернувся літаком без копійки в кишені! Так почався мій шлях мандрівника.

Індонезія, храм Прамбанан

Почуття, що здатне все змінити

Мої справи пішли вгору, коли я зустрів свою Світланку. Мені справді дуже пощастило, бо я зустрів дівчину, про яку мріяв усе життя. Якби не цей подарунок долі, то напевно зараз я б так само сидів в кабінеті в Дніпрі і жив би стандартним життям. Наша історія почалась саме із мандрів. Доля це чи збіг, хто знає. У перші півроку нашого знайомства ми встигли піднятися на вулкан Ерджіяс у Туреччині, а також помандрувати Забайкаллям, Бурятією, Монголією та провести декілька ночей в юрті в пустелі Гобі при 20 градусах морозу. Ох і романтика у нас була!

За підказкою Світлани я ще почав займатися політикою і незабаром переїхав працювати до Львова. Наприкінці 2012 року я переїжджаю працювати до Києва в Апарат Верховної Ради, а згодом мене призначили заступником Міністра інфраструктури України. Роботи було багато, але я ніколи не забував про своє захоплення подорожами. Коли у 2015 році довелося попрощатися з Міністерством, з’явився час упорядкувати надбання з усіх своїх мандрівок і створити сайт andy-travel.com.ua

Але це продовжувалося недовго, бо вже восени мене запросити працювати заступником мера у місто Хмельницький.

Ми на острові Крит, 2017 рік

Де б я не бував, а туди завжди хочу повертатися. Мої улюблені місця планети.

Найбільше я люблю Індонезію, Іран, Вануату та країни Східної Африки. Там живуть найдобріші та найщиріші люди.

В Європі найбільше подобається Бельгія, північ Франції, Австрія, Швейцарія, Німеччина, північ Польщі та Трансільванія.

Безмежно люблю подорожувати Україною. Скільки б багато не об’їхав, кожного разу відкриваю для себе щось нове.

Я просто обожнюю вулкани. На сьогодні я вже бачив 12 активних вулканів: Мерапі, Бромо, Семеру, Сіндоро, Субмінг, Дієнг (Індонезія), Ясур (Вануату), Ньїрагонго (Демократична республіка Конго), Ельдфеlль і Гекла (Ісландія), Санторіні (Греція), Гобустан (Азербайджан). А в цьому році побачив справжнє виверження вулкану Ясур на острові Танна. Ви просто не уявляєте, які це емоції! Ти просто стоїш за крок до безодні, мурашки по тілу, відчуваєш жарке дихання землі. А там — страшно та цікаво. Якась невідома сила дивиться на тебе із яскравого жерла та не дає відвести очей. Вулкан Ясур, як полум’яна італійка, що запалить тебе своїм поглядом та змусить думати про неї все життя. 

А ще у мене є цікаве хобі — я колекціоную ратуші. Не в прямому сенсі, звісно. Просто подобається їх відвідувати та робити фото на згадку.

Село Казунгула, Замбія

А що ж далі?

Подорожі викликають залежність. Але це хороша залежність. Я планую відвідати ще понад сотню країн і цікавих місць. Але просто подорожувати я не хочу. Моя мета — ділитися своїм досвідом та давати можливість іншим людям відчувати те, що колись відчув я. Тому нещодавно я закінчив курси з організації авторських турів і на сьогодні вже є сертифікованим спеціалістом:

Моя перша авторська подорож відбулася до Південної Америки у лютому 2020 року. За 23 дні ми групою з 11 українських мандрівників відвідали 7 країн і подолали відстань, що майже дорівнює довжині Екватора. Ми перетнули Південну Америку від Антарктики до тропічних джунглів Бразилії. Ми дослідили самий край світу - Вогняну Землю з її незайманою арктичною природою, спостергаючи за пінгвінами і морськими левами. Ми ловили веселки у неперевершених водоспадах Ігуасу, завітали в непопулярні Уругвай і Парагвай, побували на двох карнавалах - в Ріо-де-Жанейро та Монтевідео.

Але вершиною вражень та відчуттів стала Патагонія - дивовижний край з льодовиками, лагунами, гуанако, кондорами і Андами - скельними горами дивних форм!
Проте найпозитивніші емоції я отримав від нашої команди, яка складалася з цікавих і неординарних людей, з якими ми стали фактично однією родиною. Кожен з них - просто герой, який погодився на таку авантюру і витримав надзвичайно складу подорож.

Мені вже почали надходити перші відгуки про цю мандрівку тих, хто їздив зі мною:

Андрій, директор муніципального підприємства, Черкаси:

Це була неймовірна поїздка до Латинської Америки. Я з Андрієм подорожую вдруге. Перший раз з ним поїхав до Центральної Африки.  Це була моя перша поїздка закордон та ще й в таке екзотичне і небезпечне місце. Але знаючи де був Андрій і скільки країн проїхав, страху зовсім не було. Другу ж мрію, а саме Патагонію побачив теж за його допомоги. Умови проживання були дуже, ну дуже хороші. Програма поїздки була дуже цікавою та насиченою, і різноманітною. Не було такого місця де не хотілося б зупинитися і понасолоджуватись природою. Хотілось постійно фотографувати і знімати відео.  Привіз багато емоцій та багацько неймовірних фотографій на згадку. Природа на стільки неймовірна і нереальна, що багато друзів, яким під час подорожі скидав фото, казали що це не реальне і такого не може бути. Хоч і не люблю робити селфі, але щоб доказати, що справді то не фотошоп, приходилось робити. Поїздка супер, організація супер, чекаю наступних подорожей!
https://www.instagram.com/andriykucha/

Ольвія, дизайнер, Донецьк:

На самому початку відгуку хочу подякувати Андрію за чудову і незабутню поїздку!!! З нетерпінням чекаю твої нові тури!!!
Наскільки легше подорожувати, коли ти не займаєшся сам підбором перельотів, стиоквок, готелів. Це реальний відпочинок. Спочатку планувала здійснити цю подорож самостійно, але у мене виходило дорожче. Окремо хочу відзначити постійний контакт Андрія з туристами, уважне і дбайливе ставлення ще задовго до самої подорожі. Це, однозначно, імпонує!! Жодної претензії до якості готелів (а їх було 9!!!!), перельотів (незліченна кількість, навіть не порахую), трансферів!
Це просто гігантська організаторська робота!
Ну а тепер про Патагонію) Це одне з місць на Землі, обов'язкових для відвідання. Нереально красива природа, приголомшливі пейзажі, унікальний місцевий колорит!! Це подорож - справжнє перезавантаження для мозку!
Дивіться фото і збирайтеся у мандрівку!!!
https://www.facebook.com/OlviyaYakovleva

Олександр і Олена, підприємці, Хмельницький:

Ця подорож нас надзвичайно вразила! Ми відвідали досі незнані країни, різноманітні по суті, квітучі, самобутні, з веселими, доброзичливими мешканцями. Ненадовго занурилися у життя дивовижних міст - Буенос-Айреса, Ушуайї, Монтевідео, Ріо-де-Жанейро, познайомилися з їх, відмінним від нашого, буттям та архітектурою. Піднялися на захмарні вершини патагонських Андів, ступили на віковічні льдовики Патагонії і доплили майже на край Світу, у фьорди та поселення, де побачили фантастичні краєвиди цнотливої, недоторканої Природи! Величезна подяка Андрію за незабутні враження, що ми отримали завдяки організованій ним мандрівці. Маю надію на те що й надалі братимемо участь у емоційно та інформаційно приголомшливих подорожах, організованих Andy Travel Club!
https://www.facebook.com/o.pavluk
https://www.instagram.com/pavlyukolena/

Моя місія: Допомогти успішним людям стати щасливішими і продуктивними за допомогою авторських подорожей в унікальні куточки планети.

Мої цінності і принципи:

Пізнання нового
Я допомагаю усім, хто подорожує зі мною, пізнавати світ, відкриваючи для нові унікальні маловідомі місця, в які 99% туристів ніколи не потраплять. Мені хочеться, щоб люди зрозуміли, що наша планета - це набагато більше, ніж усі собі уявляють.

Любов до природи
Під час подорожі я і ті, хто зі мною подорожує, пропагуємо дбайливе ставлення до живої і неживої природи, неприпустимість нанесення будь-якої шкоди навколишньому середовищу. Ми прагнемо в кожній подорожі ближче знайомитися з флорою і фауною місць, в які їдемо.

Занурення в країну
Ми знайомимося з країною, в яку їдемо, зсередини, а не з вікон туристичних автобусів і відвідуючи тільки туристичні визначні пам'ятки. Ми обідаємо і вечеряємо в закладах місцевої кухні, можемо проїхатися в громадському транспорті. Ми гуляємо звичайними селами, заходимо в гості, спілкуємося з місцевими жителями.

Цікава компанія
Я не беру у свої подорожі всіх підряд. Я подорожуємо з позитивними людьми, які сповідують такі самі цінності, як і я. Я даю шанс своїм попутникам знайти собі друзів і партнерів по бізнесу під час подорожі.

Авантюризм і ризик
Кожна наша подорож - це своєрідна авантюра на грані пригод і ризику. Я сам не завжди розуміємо, чим закінчиться задумана мною чергова ідея. Для мене і моїх мандрівників важливо відчувати яскраві емоції, які можуть супроводжуватися страхом невизначеності.

Безпека
При цьому, безпека для мене і моїх мандрівників - понад усе. Ми ніколи не готові лізти туди, де є небезпека для життя. Я ретельно продумуємо всі деталі маршруту на предмет уникнення негативних ситуацій. Я вимагаю, щоб мої попутники страхувалися у провідних і надійних страхових компаніях.

Сервіс
Я все організовую так, щоб мої супутники ні про що думали під час подорожі, а лише насолоджувався враженнями. Я включаю у бюджет подорожі всі екскурсії, активності і навіть вхідні квитки. Під час мандрівки ви дістаєте гаманець лише в ресторані і в сувенірній крамниці.

Давати більше, ніж ви хочете
Я завжди показую своїм мандрівникам більше, ніж вони очікують побачити. Я часто вожу у місця, які не анонсую в програмі. І навіть практикую день-сюрприз, коли ніхто не знає, куди ми поїдемо.

Економія часу
Я економлю час тих, хто хоче мандрувати, на планування подорожі. Тим самим залишаючи більше часу на себе і свій бізнес. 

Нестандартний активний відпочинок
Я - противник пасивного відпочинку на пляжі або в готелі. Всі мої подорожі супроводжуються легкими трекінгами, пішими прогулянками, спортивними активностями, вивченням природних явищ, спостеріганням за тваринами.

Статус
Мета кожної нашої спільної подорожі - дати людині відчути його новий статус в суспільстві і в очах друзів: статус неординарної людини, крутого мандрівника, авантюриста, шукача пригод.

Постійне вдосконалення
Я ніколи не стоїю на місці, постійно вивчаю нові тенденції на туристичному ринку, відкриваю нові місця, щоб показати їх своїм попутникам. Я постійно вивчаємо потреби тих, хто хоче мандрувати чи мандрує зі мною. Завжди аналізую складні моменти в подорожах, щоб вдосконалювати і давати нові враження і емоції мандрівникам.

Особистісний ріст
Для мене важливо, щоб ті, хто подорожує зі мною, не просто отримали задоволення від насолоди унікальними куточками планети. Я хочу, щоб усі отримували потужний заряд енергії і мотивації для подальшої побудови свого бізнесу і свого особистісного зростання. У подальшому ми будемо не лише подорожувати, а й проводити з нашими мандрівниками мастермайнди по тайм-менеджменту, продуктивності, особистісному зростанню, побудові бізнесу. Перша подорож в такому форматі в нас буде в Океанію у липні 2020 року, під час якої легкий мастермайнд проведе тур-лідер, відомий мандрівник і онлайн-підприємець Орест Зуб.

Погнали зі мною до найкрутіших куточків планети? До космічних пейзажів та краси, від якої перехоплює дух.

На 2020 рік я планую декілька авторських подорожей. В кожну з них я готовий взяти тебе з собою:

  • червень: Африка (водоспад Вікторія і сафарі), 1 тиждень.

  • липень: Океанія (Тонга, Фіджі, Вануату), 2 тижні. 

  • жовтень: Доломітові Альпи (Італія) або трекінг до базового табору Евересту (Непал), 2 тижні;

  • листопад: Ефіопія (пустеля Данакіль і долина Омо), 2 тижні.

  • грудень: Патагонія та Вогняна Земля (Аргентина, Чилі), 2 тижні.

Хочеш дізнатися більше про мене і мої подорожі? Читай тут: