Індивідуальні та групові подорожі в будь-яку країну світу

  • будь-які дати

Залишити заявку на індивідуальний тур

- Ви щодня роздивляєтесь сотні дивовижних місць планети і в Вас розбігаються очі, куди ж тобі поїхати?

- Ви не хочете подорожувати з турфірмами і хочете мати свободу у подорожах?

- Ви - зайнята людина і не маєте часу на те, щоб ідеально організувати свою подорож?

- Хочете побачити надзвичайні і маловідомі місця України і світу, але не знаєте, як організувати подорож?

З такими проблемами стикаються всі успішні люди. Вони мають бажання подорожувати, але не мають достатньо часу для цього. А ще хочеться, щоб за тебе все організували, а ти лише насолоджувався враженнями. Таке можливо, якщо для Вас та виших друзів організовують індивідуальний тур в будь-яке місце світу, про яке тви мрієте.

Наприклад ви з родиною, з друзями, колегами хочете поїхати:

- на Різдвяний ярмарок в Бельгію, Австрію чи Німеччину

- на сафарі в Кенію, Танзанію, ПАР, Замбію, Зімбабве чи Ботсвану

- незвичайним маршрутом по Мексиці, Бразилії, Намібії, Колумбії, Гватемалі, Аргентині

- біблійними місцями Туреччини, Йорданії, Лівану, Сирії, Єгипту, Іраку

- на найкрасивіші водоспади світу - Вікторію чи Ігуасу

- у таємні вражаючі місця Франції, Швейцарії, Румунії, Ісландії, Італії

- проїхатися маловідомим куточками України, які запам’ятаються на все життя

Як спланувати подорож своєї мрії без витрачання часу?

Спланувати Вашу ідеальну мандрівку може лише людина з величезним досвід розробки маршрутів і ще з більшим досвідом подорожей.

Мене звати Андрій Бондаренко, я мандрівник, який відвідав 67 країни світ і об'їздив майже всю Україну. Крім того, я автор блогу про подорожі andy-travel.com.ua, на якому я вже розповів про понад 1200 міст і цікавих куточків планети, в яких побував. Мені є що Вам показати! За 17 років інтенсивних подорожей я склав десятки маршрутів по всьому світу і кожний з них випробував на собі, друзях і понад сотні клієнтів.

З початку 2021 року я організував і провів 15 авторських подорожей у 15 країн Африки, Південної Америки та Азії. Також лише за останні 3 місяці я зробив 5 індивідувальних турів під замовлення. Всього з початку цього року моїми послугами скористалися вже 112 мандрівників.

Відгуки Ви можете подивитися в хайлайтах на моїй сторінці в Instagram: https://www.instagram.com/andy_travel.com.ua/

Я організую подорож Вашої мрії туди, куди Ви захочете. Будь то Україна чи будь-яка країна світу, відкрита для мандрівників. І при цьому зекономлю Ваш час і гроші. Замовивши в мене індивідуальний маршрут подорожі, Ви:

- зекономите десятки годин свого часу на планування, а цей час використаєте на ведення своєї справи, заробляння грошей та на родину;

- побачите унікальні місця, про які Ваші друзі навіть не мріють. Ваш мозок, нарешті, відпочине і почне генерувати нові ідеї для бізнесу чи іншої справи;

- отримаєте досконало розроблений маршрут "під ключ" з усіма деталями.

Це означає, що Ви під час подорожі не будете думати, куди піти, де поселитися, поїсти і як куди дістатися. Ви будете лише насолоджуватися враженнями!

Скільки це коштує?

1. У випадку організації індивідуального чи групового туру “під ключ”:

- для групи від 6 і більше мандрівників тур буде коштувати приблизно стільки ж, скільки звичайний авторський тур для великих груп. Приклади вартості таких турів по кожній країні можна подивитися тут: https://escapewithpro.com/uk;

- для індивідуального туру чи групи 2 - 5 людей вартість буде виходяч з собівартості та невеликого відсотку мого заробітку.

2. У випадку розробки маршруту, за яким Ви їдете самостійно, вартість такої розробки буде коштувати від 300 до 600$ в залежності від складності, довжини та тривалості.

.