Розповідати про подорожі простіше і цікавіше: я запустив youtube-канал!

Попередня стаття
10 локацій в Україні, де на тебе чекають африканські емоції
Наступна стаття
Експедиція-розвідка в Океанію: Фіджі, Тонга, Вануату

Youtube-канал: чи потрібен він блогеру, мандрівнику і чиновнику або Чому я запускаю свій власний youtube-канал?

Запускати чи не запускати youtube-канал: думав про це не один рік. Бо розумів, що це - складно, довго, дорого і відбирає багато ресурсів. А ще - я не вмію знімати відео і монтувати його.

Але вирішив запустити! Чому? Ось декілька причин:

1️⃣Відео останнім часом "заходить" простіше, ніж тексти і навіть фото і менше напрягає читача.

2️⃣Виявляється, що швидше і простіше назнімати відео під час подорожі і віддати його на монтаж, ніж сортувати тисячі фотографій і писати кілометри тексту для розповідей про подорож.

3️⃣На відео тепер не треба бути "ідеальним": відзняте любительське відео на телефон сприймається краще, ніж професійно змонтоване, але постановочне відео.

4️⃣Довіра до людини, яка говорить щодня через екран компа чи телефона в рази більша, ніж до невидимого дописувача. Тому вирішив займатися своїм YouTube-каналом: непрофесійно, нерегулярно, на шкоду своєму сайту та іншим соціальним мережам.

Буду розповідати про подорожі Краєм Світу, Україною, а також про тайм-менеджмент, особисту продуктивність і, можливо, про онлайн-маркетинг.

Перше відео зробив за декілька хвилин і його можна подивитися вже:

Це відео - про курйозну ситуацію, яка відбулася зі мною в одній із останніх подорожей. Про те, як останній раз запізнився на рейс.

Це було цієї весні на острові Танна в далекій країні Вануату в Океанії. Я мав летіти в столицю Вануату Порт-Вілу рейсом авіакомпанії Air Vanuatu. Ніч перед тим я провів біля кратера вулкану Ясур, спостерігаючи за його виверженням. Природно, що я не міг покинути острів, не поділившись з друзями в Інстраграмі відео з вулкану та фотками з місцевими аборигенами.

Поки обробляв і постив відео, не помітив, як минув час. Коли пішов на посадку, то мені сказали, що мій літак вже улетів. Наступний рейс - завтра в обід. Але ж в мене ще до обіду має бути рейс з Порт-Віли на Фіджі, звідки я мав потрохи повертатися додому. Я був в розпачі і навіть не уявляв, що мені тепер робити.

Здавалося, що жодного виходу немає. За декілька хвилин до мене перейшов працівник аеропорту в сказав, щоб я йшов на злітно-посадкову смугу. Він сказав, що зараз літак розвернуть і він забере мене. Я в це не повірив, але на смугу пішов. І дійсно, за 10 хвилин я побачив, як на смугу сідає літак. Він приземлився і загальмував поруч зі мною.

Пілот відкрив вікно і сказав, щоб я швидко забігав в літак. Боявся, що коли зайду в салон, пасажири будуть обурюватися, що із-за мене на півшляху розвернули літак. Але люди навпаки посміхалися з того факту, що я запізнився. Це був маленький літак приблизно на 20 місць, де двері щільно не закривалися, а гар йшла у салон. Але це був чи не найяскравіший момент моєї подорожі Океанію!

З тих пір для мене AirVanuatu - найкраща авіакомпанія, а вануатці - найдобріші люди у світі!️

Підписуйтесь на мій youtube-канал та ставте лайки цьому відео: https://youtu.be/60Svb9JSW2Q

Попередня стаття
10 локацій в Україні, де на тебе чекають африканські емоції
Наступна стаття
Експедиція-розвідка в Океанію: Фіджі, Тонга, Вануату