Свято-Вознесенський монастир «Банчень»

Попередня стаття
Круп'янське
Наступна стаття
Герца

Неймовірно популярним в останні роки стає село МОЛНИЦЯ (1,8 тис. мешканців), розташоване при дорозі на Герцу у долині Прута. Відомості село дістало завдяки розташованому тут чоловічому Свято-Вознесенському монастирю «Банчень». Монастир, розбудова якого почалася у 1994 році отцем Михаїлом Жаром, знаходиться в двох кілометрах від траси на високому пагорбі над Прутом. Знайти його можна завдяки новій височенній 50-метровій дзвіниці, яку видно навіть з автомагістралі Житомир – Чернівці.

На території монастиря знаходиться Благовєщенський Собор з каплицею преподобного Кукши, Свято-Преображенський Скит з храмом Преображення Господня, два корпуси келій, будинок настоятеля з братськими келіями та два готелі для паломників. В монастирі зберігаються частки Животворящого Древа Хреста, святих мощів преподобного Серафима Саровського, великомучениці Варвари та інших святих. Як і в більшості храмів і монастирів району, де переважає румунське населення, богослужіння в монастирі проводяться румунською мовою. В’їзд до монастиря: 50-метрова дзвіниця вражає своїми розмірами: Собор Благовіщення: Келії монахів: Купола Преображенського храму: В самій Молниці при дорозі, що веде з Чернівців до райцентру Герца знаходиться сирітський притулок на 140 дітей, яким опікуються сестри з монастиря Боянської ікони Божої Матері.  До речі, фотографувати в монастирі суворо заборонено!

Попередня стаття
Круп'янське
Наступна стаття
Герца

Коментарі

на теріторії, або в середині ? як що ддруге то не дивно ... так кльовий монастир, погоду би кльову
НІДЕ не можна!!!
хто кльовий? зо саме кльове? яскраві кольори? :)
грандіозність споруд .... оно і видно що ні де не можна )))
знаєш, як мені ховатися доводилося? :)
знаю )))
думаєш чого у мене два фотоапарати. Самий кльовий для таких цілей фотоапарат с крутящимся екраном. У мене ніколи не розуміли, що можна знімати і не тримати фотоапарат біля обличчя ))) а бувало забороняють, але я все одно знімаю не зважаючи уваги. Були таки випадки що і записували номера і звали мужиків ))))
Це хто, попи записували? :)
А що це за такий за фотік з крутящимся екраном?
бабки, попи вони як керевники, а все інші з задуреними головами роблять що їм накажуть. Canon PowerShot S5 IS він у мене вже давно скільки він відсняв шпигунських кадрів ого го ... а зараз ось купив новий http://vladya.livejournal.com/72039.html Але той теж лежить як що треба зняти в середені то він не замінна річ

ти сам задурений ,якщо ти не знаеш що це таке монастир ,то чому ти взагалі пішов туда тай ще хвалишсься що у тебе два фотоапарата  ....  

Дапашливы!

А у тебе хіба не з крутящімся екраном фотік? Мені чомусь здавалося, що саме такий.
Навряд чи. Хоча, може я просто цього не знаю :)
Ось такий: http://www.canon.com.ua/products/about.asp?id=2150 ?
Ну так у нього РК-екран зі змінним кутом (тільки обережно, екран не в будь-якому напрямку крутити можна, в інструкцію глянь).
Ти знаєш, дійсно він! :)
Ну що ж, будеро розбиратися!
Золотих куполів не вистачає :))
Стиль є: "московський гламурний неожлобізм"
не панравілось. Якесь надто чопорне й показне. Таке — не для мене :(
Панятно, ты ж у нас к разрухе привык! А когда всё, как у ЛЮДЕЙ, тебе не нравицца!