Долина Кокора: найвищі у світі пальми

Попередня стаття
Фінки - кавові ферми і плантації в Колумбії
Наступна стаття
Експедиція в Колумбію: Амазонія, кольорові річки і міста

Долина Кокора лежить в Андах в 12 кілометрах на схід від Саленто. Вона є частиною національного парку Лос-Невадос. Добиратися сюди треба джипами з центральної площі Саленто.

Тут ростуть воскові пальми - найвищі у світі. Їх висота досягає 60-80 метрів. Це - національне дерево Колумбії.

Коротке відео про долину Кокора:

Широка долина лежить серед вершин гір і вулканів. А незвичайні високі пальми серед високих зелених туманних пагорбів захоплюють дух!

В долині - багато оглядових майданчиків і фотозон. Але самих розваг вистачить на годину-дві.

Тому варто сходити в трек в гори навколо. Там будуть чудові види на гори, долину, водоспади, гірські річки та знайомство з колібрі.

Багато туристів приїжджають до долину Кокора, лише для того, щоб побачити воскові пальми та пофоткатитися у спеціально створених локаціях. А в трек не йдуть. Дуже дарма. Ми отримали неймовірне задоволення і були в кінці нагороджені чудовим обідом з фореллю в соусі з маракуйї.

Трек близько 15 кілометрів проходить через гірські стежки, річки, водоспади. Неодноразово доводилося перетинати річки у брід або ж по дерев'яних місточках, які не викликали довіри.

По стежках у парку бігають один за одним якісь скажені коні, які переносять дошки. Ними ніхто не управляє, вони самі знають дорогу. Треба бути обережними, оскільки кінь просто може несподівано з'явитися на дорозі і травмувати когось дошками, які він переносить (дивіться відео):

В кінці треку на горі є будиночок, біля якого живуть багато колібрі. Господарка садиби пригощає місцевим трав'яним чаєм та сиром.

Краєвиди навколо - то карпатські, то швейцарські. На гірських лугах серед високих пальм пасуться коні і корови.

Село і ферми серед воскових пальм Кокори:

Фінка - кавова ферма:

Попередня стаття
Фінки - кавові ферми і плантації в Колумбії
Наступна стаття
Експедиція в Колумбію: Амазонія, кольорові річки і міста