Карен і Лангатта. Центр жирафів

Попередня стаття
Найробі: залізничний музей та залізниця Кенії
Наступна стаття
Найробі - кримінальна столиця Африки?

Карен і Лангатта - заможні передмістя Найробі неподалік від Національного парку Найробі. Раніше тут оселялися, переважно, англійські колоністи, а сьогодні ці райони опанували заможні кенійці. В районі є багто дорогих вілл - як історичних, так і сучасних. Тут багато зелені і квітів. Але найцікавіше в Лангатті - це Центр жирафів - місце реалізації програми із збереження жирафів Ротшильда. Тут їх розводять і випускають назад на природу, щоб забезпечити існування підвиду.

«Центр жирафів» був організований в сімдесяті роки 20 століття, як притулок для рідкісного виду, який вимирає жирафів-Ротшильд. За роки існування центр перетворився на заповідник для жирафів, який можуть відвідати всі бажаючі. Тут тварин можна спостерігати в безпосередній близькості в рамках їх природного місця існування. Жирафи легко йдуть на контакт з людьми, їдять з рук і позують для фото.

На території парку, крім жирафів, розгулює багато бородавників:

Насолодившись спілкуванням з жирафами, ми пішли гуляти по заможному району Карен. Район названий по імені датської письменниці Карен Бліксен, у якій на місці цього передмістя була кавова плантація з 1917 по 1931 рік. Про ці події розповідає кинострічка "Out of Africa". Район дуже охайний, подвір’я прикрашені симпатичними квітниками.

Одна з історичних садиб Карена:

Сучасна вілла:

Дороги в Карені:

Тут все дуже зелене і охайне:

Крім заможних кенійців тут живе багато бабуїнів:

Попередня стаття
Найробі: залізничний музей та залізниця Кенії
Наступна стаття
Найробі - кримінальна столиця Африки?