Найробі: залізничний музей та залізниця Кенії

Наступна стаття
Найробі - кримінальна столиця Африки?

На жаль, нам не вдалося поїздити кенійськими поїздами. Нещодавно китайці перебудували залізницю Найробі Момбаса на швидкісну і на кожній станції побудували сучасні вокзальні термінали. Але, як то водиться в Африці, зробили це все через дупу. Купити білет на поїзд - нереально. Сайт кенійських залізниць не приймає банківські картки. Оплатити квиток можна лише коштами з мобільного телефону. Але коли купуєш місцеву карточку, кладеш на неї гроші та намагаєшся купити квиток - сайт видає, що такого номера телефону не існує. На вокзалі в Найробі квитки також не продаються. Купити їх можна лише на новому терміналі, який знаходиться далеко за містом. Платити 20 доларів за таксі в один кінець, щоб купити за пару доларів квиток на поїзд, якось не логічно.
Але хочеться писати про добре, бо вся наша подорож Африкою - на 95% суцільний позитив. Доволі цікаве місце в Найробі залізничний музей. Тут забрано багато цікавих експонатів: паровози з різних залізниць Африки, пасажирські і товарні вагони декількох видів.

Міст через залізницю біля залізничного вокзалу в Найробі:

Списані пасажирські вагони:

Колекція локомотивів:

В кабині машиніста:

Старі пасажирські вагони, як вже стали історією:

Зайдемо всередину:

В купе пасажирського вагону:

Туалет:

В музеї - багато різної залізничної техніки:

Наступна стаття
Найробі - кримінальна столиця Африки?

Коментарі

Дякую за розповiдь! В Харковi теж музей пiд вiдкритим небом - експонати можна побачити через паркан) I локомотив такий самий))

Прошу! Ніяк не доберусь до Харкова, щоб його нормально роздивитися