Кольорові фавели Боготи

Наступна стаття
Експедиція в Колумбію: Амазонія, кольорові річки і міста

Бідні райончики Боготи, столиці Колумбії, закохують у себе з першого погляду і назавжди. Вони розташовані на південному заході столиці.

Щоб потрапити сюди самостійно, треба доїхати до кінцевої зупинки автобусів Portal del Tunal. Звідси на гору через кольорові райони везе фунікулер.

Щоб ви зрозуміли турботу влади про бідне населення: муніципалітет побудував для мешканців фавел сучасний швидкий фунікулер з сотнями кабинок. А для підвозу до станцій канатної дороги використовуються сучасні автобуси.

А ще, влада міста пофарбувала десятки тисяч будинків місцевих мешканців в усі кольори веселки, чим створила цікавий об'єкт для майбутнього туризму.

До речі, зі слів нашого екскурсовода Тетяни середня зарплата мешканців колумбійських "трущоб" складає 700-800$ в місяць. Каже, що це мало, адже в середньому мешканці Боготи не отримують менше 1200-1500$. При тому, що ціни не відрізняються від наших, а за комунальні платити треба мало, бо тут цілий рік однакова температура.

Канатна дорога має 4 станції. Треба доїхати з першої до останньої і потім спуститися вниз. Всю дорогу відкриваються фантастичні види на кольорові фавели.

Варто вийти на третій станції Manitas. Тут є оглядовий майданчик з шикарними видами на різнокольорові будинки.

Наступна стаття
Експедиція в Колумбію: Амазонія, кольорові річки і міста