Захід сонця над Замбезі

Попередня стаття
Водоспад Вікторія (Замбія)
Наступна стаття
Дорогами Замбії

Безумовною перевагою відвідання водоспаду Вікторія з боку Замбії є те, що лише тут можна побачити дивовижний захід сонця над водоспадом і річкою Замбезі. З боку Зімбабве ви цього не побачити, та із замбійського берега це не завжди просто. Парк закривається о 18:00, якраз коли починається захід сонця. Тому для цього краще обирати зимовий період (коли в нас літо, в них – зима), коли сонце сідає трохи раніше. Десь о 17:00 треба вибрати один з двох оглядових майданчиків в східній частині парку. Щоб отримати гарні знімки, доведеться побігати між майданчиками.

Перший оглядовий майданчик знаходиться майже поруч з пам’ятником Девіду Лівінгстону. Цей майданчик взагалі є найцікавішим в парку, бо саме з нього видно ¼ частину всього водоспаду, і при цьому тут немає бризків, що створює водоспад. Тому тут дуже зручно знімати.
Захід сонця над водоспадом Вікторія

Другий оглядовий майданчик знаходиться трохи північніше з перший. Тут найкраще видно сонце, яке сідає за зімбабвійським берегом Замбезі.

Третій оглядовий майданчик розташований це північніше. Він знаходиться вже перед водоспадами. Тут можна спостерігати захід сонця над бурхливою Замбезі.

На заході сонця ми побачили на березі хлопця, яким ловив рибу сачком.

Він з радістю погодився нам позувати та показав, що наловив. То була дуже дрібна рибка.

Попередня стаття
Водоспад Вікторія (Замбія)
Наступна стаття
Дорогами Замбії