Сінгапур: Даунтаун

Попередня стаття
Сінгапур: Маленька Індія
Наступна стаття
The Pinnacle@Duxton – найкращий оглядовий майданчик Сінгапуру

Для більшості туристів Даунтаун - це і є весь Сінгапур. Це - район сінгапурських хмарочосів - символів успіху і процвітання міста-країни. Дайнтаун оточує місце впадіння річки Сінгапур в океан та також залив Marina Bay. Тут же розташований Marina Bay Sands - найдорожчий готель в Сінгапурі. Гуляти набережними заливу і річки можна годинами. В якому б місці ви не затрималися - скрізь неповторні вигляди на місто. Особливо красиво ввечері і вночі, але цьому буде присвячений окремий матеріал.

Найгарніший вид на сінгапурський Даунтаун відривається з моста Helix Bridge:

Кожний хмарочос цікавий по-своєму:

Marina Bay Sands, Лотос та хмарочоси фінансового центру:

Курортно-готельний комплекс Marina Bay Sands, що влітку 2010 року, завдяки своїй незвичайній архітектурі був визнаний однією з найяскравіших пам'яток країни. А патріотичні сінгапурці і зовсім прозвали його восьмим чудом світу.

Готельний комплекс складається з трьох 55-поверхових хмарочосів, на вершині яких знаходиться велетенська гондола, вона ж - прекрасний "Небесний парк" (SkyPark). Саме тут знаходиться найвідоміший в Сінгапурі атракціон - 150-метровий басейн з відкритою перспективою, який є найбільшим басейном, розташованим на такій висоті.

Торговий центр всередині Marina Bay Sands:

Кожен вечір Marina Bay Sands влаштовує видовищне світлове і музичне шоу. Різноколірні вогні і лазери, постійно міняючись, проектуються на водне панно фонтанів і навколишні будівлі.

Комплекс "Еспланада", розташований уздовж берегової лінії бухти Marina Bay, - один з найбільших і відомих культурних центрів в Азії. Його незвичайна будівля, яку називають архітектурним дивом Сінгапуру, входить до числа яскравих візитних карток міста.

Будівля "Еспланади", спорудження якої завершилося в 2002 році і обійшлося державі в 600 мільйонів сінгапурських доларів, виконана у формі двох скляних півсфер, згори покритих безліччю міні-тентів, які захищають приміщення комплексу від пекучих сонячних променів. Із-за такої "голчастої" покрівлі будівлю "Еспланади" часто порівнюють з дуріаном - місцевим тропічним фруктом з огидним запахом і приголомшливим смаком, що має схожу "колючу" оболонку. Хоча за задумом архітекторів, Esplanade - Theatres on the Bay, асоціюватися комплекс повинен був з мікрофоном.

Art Science Museum побудований у формі Лотоса:

Статуя Мерліона - міфічної істоти з головою лева і тулубом риби, що сидить на гребені хвилі, - найвідоміший туристичний символ Сінгапуру. Помилуватися на велетенський монумент полурыбы-полульва щорічно приїжджають більше мільйона мандрівників зі всього світу.

Загадкову істоту, з якою ось вже декілька десятиліть асоціюють Сінгапур, придумав дизайнер Фрейзер Бруннер в якості туристичної емблеми для міста. По його задумці, левова голова Мерліона символізує силу і безстрашність і нагадує про те, що "Сінгапур" в перекладі з санскриту означає "Місто лева", а його риб'яче тіло служить відсиланням до минулого Сінгапуру, в якому він був невеликим рибальським селом, і втілює тісний зв'язок міста-держави з морем. А ось місцеві жителі запевняють, що Мерлион - істота цілком реальна, і вже давно живе в сінгапурських водах, охороняючи місто від різного роду бід і напастей.

Хмарочоси Фінансового центру Marina Bay:

Особливо ефектно виглядають хмарочоси з заливу:

А так Даунтаун виглядає зсередини:

Хмарочос Swissôtel The Stamford:

Вид на східний бік заливу Marina Bay:

Незвичайна композиція з кошенятками:

Попередня стаття
Сінгапур: Маленька Індія
Наступна стаття
The Pinnacle@Duxton – найкращий оглядовий майданчик Сінгапуру