Чарівний захід сонця в Монтевідео

Попередня стаття
Монтевідео - шалена мрія, що перевершила очікування
Наступна стаття
Південна Америка від Антарктики до джунглів. Частина 4: Уругвай

Як чарівний захід сонця може прикраcити романтичний вечір? Сьогодні - про сансет в Монтевідео.

Наша 23-денна подорож Південною Америкою дарувала сюрпризі щодня. Минулого тижня я вже писав про свої враження від Монтевідео, столицю Уругваю. Про те, як місто, в яке ми поїхали лише із-за його красивої назви, відкрилося для нас багатьма несподіванками. Пишні декори колоніальних будинків, 20-кілометрова набережна, чудові стейки і місцеве вино, щорічний Карнавал зробили для нас Монтевідео містом-сюрпризом. Але романтичності уругвайській столиці найбільше додав приголомшливий захід сонця. Він так вразив мене. що я вирішив присвятити йому цілу сторінку на блозі.

Місце для зустрічі заходу сонця в Монтевідео я вибрав заздалегідь, це за 2 місяця до подорожі. Бо знав, що вони доповнюють враження під мандрівок набагато більше, ніж роздивляння якихось архітектурних деталей будинків. Ми зустрічали сансет на набережній Вільсон (Rambla Wilson) за пляжем Рамірез (Playa Ramírez), скупавшись перед тим у затоці Атлантичного океану Ла Плата. Прямо на березі за пляжем є кафе El Morrito club de Pesca (Рибальський клуб Ель-Морріто).

Стільчики тут розташовані поруч з водою. А між кафе і берегом - декілька пальм, які створювали гарний антураж для фото. Вперше продегустувавши уругвайське пиво, ми пішли придивлятися різні ракурси для знімання заходу сонця.

Обране місце було вдалим вибором ще й тим, що крім океану і пальм тут чи не єдине місце, з якого є гарний вид на центральну історичну частину Монтевідео.

Крім нас туристів тут не виявилося, а місцеві займалися своїми справами на березі затоки.

Сонце починає сідати:

Сонце сіло:

Монтевідео підсвітилося вогнями:

Насолодившись заходом. нам прийшло в голову погратися зйомками бокалу вина на тлі океану і міста, які занурювалися у нічну сплячку. Експеримент з ракурсами і з бокалом вдався.

З настанням темряви на нас чекав найголовніший сюрприз Монтевідео - щорічний карнавал. Про нього - в кінці мого великого фото-гайду по Монтевідео.

 

А тут ви можете подивитися всю нашу подорожі Південною Америкою:

Частина 1: Вогняна Земля. Як виглядає Край Світу?

Частина 2: Аргентинська Патагонія. Льодовик Періто-Морено і Фітцрой

Частина 3: Чилійська Патагонія. Пуерто Наталес і національний парк Torres del Paine

Частина 4: Монтевідео

Попередня стаття
Монтевідео - шалена мрія, що перевершила очікування
Наступна стаття
Південна Америка від Антарктики до джунглів. Частина 4: Уругвай