Мертве море

Попередня стаття
Ваді-Харар - місце Хрещення
Наступна стаття
Акаба і паром в Єгипет

З місця Хрещення на Йордані поїхали на пляж «Амман Біч» на Мертвому Морі. Це - єдиний обладнаний пляж на ММ, не рахуючи пляжів готелів. Вхід сюди коштує 4 динари і 1 один динар за лежаки. Оскільки було дуже жарко, відразу захотілося роздягтися і поринути в море. Яке ж було моє розчарування, коли виявилось, що вода в Мертвому Морі тепла, майже гаряча.

Купання в ММ – зайняття цікаве: коли заходиш десь до пояса, ночі починає виштовхувати з води. Виходить, що на воді можна тільки лежати і плавати. Встати на дно проблематично. Треба довго борсатися ногами. А це небезпечно, оскільки бризки води можуть потрапити в очі. Мені, слава Богу, вода в очі не потрапила. Але, говорять, що якщо потрапить, відпочинок буде сильно зіпсований.

Тут немає ніякого життя: ні риби, ні рослин, ні бактерій. Навіть населених пунктів немає на узбережжі.

Сама вода в ММ має на дотик масляниста. Коли виходиш з води, увесь маслянистий такій. Треба відразу ж йти по душ. Їх на березі предостатньо.

Упаси вас Бог напередодні перед купанням в ММ що-небудь собі поголити! Будете бідні!
На Мертвому Морі я пробув півдня і подивився на захід сонця в ізраїльських горах. Звідти повернулися назад в Амман.

У готелі увесь вечір я пробалакав з господарем готелю Джебером. Він дуже просив мене, щоб я знайшов йому в Україні дівчину, яка стала б його дружиною. Цій дівчині він платитиме 2000 доларів в місяць. Вона працюватиме у нього в готелі на комп'ютері і, природно, виконувати подружні обов'язки. Так що, дівчата, хто хоче, милості просимо.

Попередня стаття
Ваді-Харар - місце Хрещення
Наступна стаття
Акаба і паром в Єгипет