Brisk Hotel Triangle - історичний готель з видом на озеро Вікторія і виток Нілу

Попередня стаття
Джінджа: виток Нілу і озеро Вікторія
Наступна стаття
Ентеббе: село рептилій

В угандійському місті Джінджа ми зупинилися в готелі Brisk Hotel Triangle. Це - найдешевший готель Джінджи і одночасно... найкращий не лише в Джінджі, але з усіх, які траплялися нам в Африці під час подорожі. Brisk Hotel Traingle відкритий англійськими колоністами у 1955 році. Вартість номеру - всього 19 дол. (в інших містах нічліжки коштують дорожче). А головне - з тераси кожного номеру відкривається приголомшливий вид на місце витоку Нила з озера Вікторія! А особливо приємно на терасі готелю дивитися заходи сонця і світанки, бо в Африці вони майже завжди приголомшливі.

Готель знаходиться майже в історичному центрі Джінджі на березі Вікторії. До 70-х років минулого століття тут відпочивати, переважно, туристи або колишні англійські колонізатори. Він був чи не найпрестижнішим готелем регіону.

Він не приймав гостей часи диктатора Іді Аміна в 70-ті роки. Тоді туризм в Уганді зупинився повністю, а в Ніл скидали стільки тіл вбитих, що з ними не справлялися ні крокодили, ні гребля біля Джінджі, яка забивалася трупами. Декілька років тому готель викупили індійці.

Кожний номер має свою терасу з видом на озеро Вікторія. Входи в номери захищені решітками.

З терас - чудови види на озеро Вікторія поблизу витоку з нього річки Ніл:

Власне, номер:

Душ і туалет. О, фантастика: вперше за тиждень ми згадали, що таке гаряча вода!)

Роздільні крани для холодної і гарячої води. Для чого так робити, незрозуміло. Але це чисто по-англійськи.

Автентична ручка для відкривання вікна:

Особливо гарні види з терас готелю ввечері, коли сідає сонце:

На протилежному березі заливу:

Ввечері в ресторані готелю на відкритій терасі поїли талапію - рибу Великих Африканських озер. Вечеряють в угандійських кафешках в повній темряві. Оскільки як тільки увімкнеш світло - відразу ж налітають хмари мошкари.

Наступного дня прокинулися рано з ранку, щоб зустріти вражаючий світанок:

Попередня стаття
Джінджа: виток Нілу і озеро Вікторія
Наступна стаття
Ентеббе: село рептилій