Санторіні

Найбільший з островів, які утворилися після виверження вулкану Санторін, називається Тіра. На ньому розташовані три невеликих міста, які майже 4 тисячі років тому буле стерті з обличчя планети, а сьогодні є неймовірно красивими. Храми Тіри:

25.08.2017

Вулканічні острови Санторіні з дитинства були такою ж мрією, як і Індонезія. Тут відбулося найсильніше з відомих людству вивержень вулкану, яке асоціюють з біблейськими подіями всесвітньої темряви і морських відливів, пов’язаних з відходом євреїв з Єгипту. В результаті виверження вулкану острів Санторіні розвалився на декілька островів: Після виверження утворилася величезна кальдера, яка заповнилася морем: Кратер вулкану залишився на острові Nea Kameni. В цей момент вулкан тимчасово спить, але вважається діючим. Останнє виверження було у 1950 році.

25.08.2017

На півдні острова Санторіні є місто Акротірі з однойменним замком:

25.08.2017

Найцікавішим містечком на Санторіні вважається Ія. Саме звідси - всі поштівкові види Санторіні і Греції: Не знаю, чи є у світі щось красивіше за Ію? Придивіться, які будиночки! Вітряки - обов'язковий атрибут Егейських островів: Головна вулиця Ії та годинникова вежа: Щовечора тисячі людей збираються на замку на північно-західному мисі острова, щоб побачити вражаючий захід сонця: В останніх проміннях сонця Ія стає ще більш неповторною: Заради цього кадру туристи займають вигідні місця на замковій скелі за 2 години до заходу сонця. Погодьтесь, воно того варто!

25.08.2017