Мис Березина на Херсонщині: море з фіолетовою водою

Попередня стаття
Асканія-Нова: африканське сафарі в Україні

Таємне місце, яке ви навряд чи знайдете десь на планеті. Йдеться про частину озера Сиваш на Херсонщині з червоно-фіолетовою водою. Називається це місце мисом Березіна (координати: 46.221711, 33.892882). Маршрут до нього краще почати від славнозвісного Лемурійського озера. Щоб відшукати мис Березина, треба повернутися назад до Григорівки і їхати на схід до села Іванівка. В Іванівці треба повернути праворуч і їхати грунтовими дорогами згідно навігатора 4 кілометри.

Озеро Сиваш (мис Березіна)

На жаль, станом на літо 2022 року це місце знаходиться на тимчасово окупованій території Херсонщини. Його відвідування зараз неможливо. Швидше за все, територія навколо замінована. Треба чекати на звільнення Херсонщини від російських фашистів.

Озеро Сиваш (мис Березіна)

Ви опинитесь на березі Сіваша, де навколо – кілометри води червоного кольору! Озеро настільки велике, що не видно протилежного берега. Уздовж берега – гарний природний пляж. Щоправда, не обладнаний душем (беріть воду з собою, щоб змивати сіль). Навколо – ні душі!

Озеро Сиваш (мис Березіна)

Озеро Сиваш (мис Березіна)

На березі побачимо намиту з озера сіль, яка утворюється в кристали.

Соляні кришталі на озері Сиваш (мис Березіна)

Озеро Сиваш (мис Березіна)

Найкраще сюди приїхати перед заходом сонця, щоб переконатися, що тутешні сансети – не гірше за африканські!

Захід сонця на озері Сиваш (мис Березіна)

Друзі, запрошую підписуватися на мій телеграм-канал. Так ви будете оперативно дізнаватися про нові пости на сайті: https://t.me/andytravelclub 

 

Попередня стаття
Асканія-Нова: африканське сафарі в Україні