Марина

Наступна стаття
Маслиниця

Марина – село з населенням 4,7 тис мешканців в декількох кілометрах на захід від Трогіру. Розташоване з обох берегів мальовничої бухти, яку окупували маленькі та великі риболовецькі яхти. Поруч – рідкі для Далмації піщані пляжі, а вся набережна насичена запахами смаженої риби. Протягом 1495-1500 єпископи з Трогіру збудували на острівці в маленькій бухті свою літню резиденцію, яка являє собою чотирьохгранну замкову вежу з зубцями. Башта ремонтувалася після воєн 1657 та 1717 років, і була реконструйована у 1971 – 1972 роках. Ще до початку ХХ століття між баштою та сушею був канал, пізніше засипаний. В селі є два храми: Івана Хрестителя з елементами ренесансу і готики та готична капличка Св. Люка на цвинтарі з похованням родини Собота.

Біскупська башта в різних ракурсах: K36Wr.jpg iOCnM.jpg 7eptW.jpg 1mDhe.jpg u0QbL.jpg VdI3S.jpg Храм Івана Хрестителя: 4PzsN.jpg faW4Z.jpg Замок і церква разом: Церква Св. Люка на цвинтарі: 56zps.jpg Сільський цвинтар: Вуличками села: hc6fo.jpg Ще одна церквиця на пагорбі: h0Txf.jpg І трохи моря… QNCim.jpg qRHc1.jpg

Наступна стаття
Маслиниця

Коментарі

Привет)) Редко комментирую, но мимо Марины пройти не могла, очень милое местечко, и море рядом, и бухта - просто загляденье. Спасибо.
Привет! :)
Ну еще бы, с таким-то названием! :))))
Ты, кстати, двд новое депеша мода собираешься заказывать с мьют? Если бы вместе заказали, то дешевле б доставка вышла
Не, с Мьют заказывать не собираюсь, в последнее, и довольно долгое уже, время денег впритык. Так что подожду-ка я лицензии, а пока нас и треккеры неплохо кормят))
ой-ой, яке все знайоме до болю:)). минулого року біля цієї башти ми ходили-переходили:)) Дуже миле місце: майже всю Марину займає марина:))
Ну так, перед тим як їхати, я ж Ваші фоторозповіді і дивитися :)
О! Класно, що Вам це стало у пригоді:)) А, може, на "ти"??:))
Добре, давай на "ти" :) А ти в Каштелі була? Це між Сплітом і Трогіром.
Нє-а:) Не добралися:) Ми далі Трогіра не поїхали, вернулися в Шибеник. Вирішили у Спліт не їхати, хоч і гарне, але ВЕЛИКЕ місто і все таке...:)
Так, Спліт дійсно великий, але ничим не гірший того ж Шибеніка. А старе місто - просто казка. А види з гори - взагалі описати неможливо. Іншими словами, рекомендую з'їздити ще раз :)
От чоловік теж постійно цим спокушає:)) А ще сайт, через який бронювали житло, тепер постійно пропонує якісь знижки на Хорватію:)