Каньйон Ваді-Кельт

Наступна стаття
Віфлеєм (Бет-Лахм) за межами Храму Різдва

Ваді-Кельт - це ущелина, яка знаходиться на Палестинських територіях в Іудейській пустелі, вхід в яку розташований на захід від Єрихона. В часи Ісуса Христа по каньйону проходив давній римський шлях з Єрусалиму до Єрихону. Дістатися сюди можна пішки з Єрихону (шлях можна починати з "Тель Аль-Султан"), або з зупинки "Міцпе Йерихо" на трасі Єрусалим - Мертве море. Шлях до найцікавішого місця каньйону в обох випадках приблизно однаковий - близько 5 кілометрів.
no title
В наймальовничішому місці каньйону є оазис з невеличним струмком, водоспадом, кущами та пальмами. В скелях над оазисом - келії монастиря св. Георгія Хозевіта.

Монастир св. Георгія - типовий для Палестини гірський монастир побудований в V або VI столітті, зруйнований персами і відновлений в XIX столітті. Нинішня церква стоїть на залишках візантійського храму, мозаїчний пів якого подекуди зберігся. Тут же могила преподобного Георгія, яку деякі по незнанню приймають за усипальню св. Георгія Побідоносця, що знаходиться в Лоде. У печере, за переказами, жив Ілля-пророк.
no title

Оазис на дні каньйону:
no title

Каньйон і довколишні краєвиди:
no title

no title

Захід сонця в Іудейській пустелі:
no title

no title
 

Наступна стаття
Віфлеєм (Бет-Лахм) за межами Храму Різдва