Фюссен

Попередня стаття
Нойшванштайн
Наступна стаття
Меммінген

Баварське місто Фюссен туристи використовують у якості пункту пересадки з поїзду на місцевий автобус, коли відвідують знамениті замки Баварії. Саме в декількох кілометрах від Фюссена король Людвіг II Баварський побудував свої знамениті замки – Гоеншвангау та Нойшванштайн. Зазвичай, туристи (80 відсоток з яких – це китайці та інші представники монголоїдної раси) вечеряють тут і п’ють пиво після виснажливого дня. В основному, вони обмежуються прогулянкою центральної пішохідною вулицею. Ми хоч і були виснажені Хоеншвангау та Нойшванштайн, але такі витратили три години на прогулянку цим небанальним баварським містечком. Після осучасненого Мюнхена у Фюссені Баварія відчувається на всі сто відсотків. Причина тому – не лише навколишні замки. Врешті решт у центрі Фюссена також височіє великий єпископський замок. Головне тут – навколишня природа: засніжені вершини, альпійські озера і гірська річка Вах, яка протікає через центр міста. Колорит всьому цьому додає різнокольорові баварські кам’яниці, деякі з яких по-швейцарські яскраво розписані.

Рухаємося від залізничного вокзалу у бік центру по Банхоффштрассе: Головна пішохідна вулиця Фюссена – Райхенштрассе. Саме по ній гуляються всі туристи: Будинки на Райхенштрассе: В кінці вулиці видно одну з башт єпископського замку: Вулиця Райхенштрассе впирається в центральну міську площу, що немає назви. Тут знаходиться Штадтбруннер – міській фонтан: Фюссенський єпископський замок, про який докладно написано в окремій розповіді: Скромна ратуша: Історичні будиночки на центральних вулицях міста: Бенедиктинське абатство (про нього у наступній частині): Церква св. Манга: Фюссенські дахи: Альпи поруч з Фюссеном: Старий шпиталь: Шпитальна церква: Річка Вах: Монастир францисканців: Вулиця Шпитальгассе: Ще трохи старих будиночків у центрі міста: Околиці Фюссена з вікна поїзда:

Продовження: Фюссен: замок і абатство

Попередня стаття
Нойшванштайн
Наступна стаття
Меммінген

Коментарі

Затишно і класно.
Знову Мемінген нагадався.
Фюссен, насправді, суматошний :)
гарненьке містечко!
хоча, уявляю скільки там японців :))) Треба буде заїхати. коли нарешті виберуся у ту Баварію
В поїзді, який їде з Мюнхена на Фюссен (із пересадкою в Бухло), узкоглазих - відсотків 85-90 :)
прогнозовано :)
В Бухло тех треба заїхати :)
В Бухлі нічо цікавого нема :)
як нема. А табличка на вокзалі? :)))
А табличку я і не помітив :)
Чтоб её зафоткать, не обязательно даже выходить из поезда ,-))
Няшный городок
Самые лучшие фотографии ЖЖ за день! 65 выпуск (40 фото) Користувач посилається на ваш запис з Самые лучшие фотографии ЖЖ за день! 65 выпуск (40 фото) пишучи: [...] 8. (c) в Фюссен (Германия) (+20 фото) [...]
Гарні вулички, мінімалістична ратуша, гарне місто для кількагодинної прогулянки. А от річка зовсім на гірську на фото не схожа.
Так гори ж навколо і з гір вона витікає, тому й гірська :)
Та, візуально не гірська, мав на увазі.
так, візуалізація обманчева
Цьому місту пасувала би тиша. Але, судячи з усього, її там немає)
Ні, тиша буде в інших містах, про які я пізніше буду писати :)
Здорово... сразу вспомнилось, как сидели за столиком в уличном кафе, пили кофе со сладостями и радовались жизни :-)