5 причин підписатися на мій тревел-блог

Наступна стаття
Експедиція-розвідка в Океанію: Фіджі, Тонга, Вануату

Мрієте подорожувати красиво, але не знаєте, з чого почати?

Якщо Вам набридло відпочивати як усі, якщо Ви хочете подорожувати так, щоб друзі Вам заздрили, якщо Ви мрієте відкривати для себе найкрасивіші місця планети, прочитайте цей текст до кінця.

Більшість людей навіть не підозрюють, що замість того, щоб пізнавати світ через подорожі, витрачають свою відпустку і гроші на якийсь примітивний, нецікавий і одноманітний відпочинок. З року в рік вони їздять на море, як правило, в одне і то саме місце. Більш просунені катаються Європою на авто або купують автобусні тури.

Кожен день у них проходить приблизно однаково. Хтось лежить на пляжі з ранку до вечора, а вечорами сидить в барі. Хтось їздить одноманітними європейськими столицями або великими заїждженими містами Європи. В обох випадках навколо - незнайомі люди, які роблять те ж саме, що й вони. Тільки от вони нецікаві один одному, тому що їх нічого не об'єднує.

Коли вони повертаються з відпустки, їм навіть немає що показати друзям у Facebook і Instagram. Тому що таких фоток,  як у них – мільйони. І вони не цікаві нікому, крім близьких друзів і родичів.

Точно так же виглядала раніше і моя відпустка, хоча з самого дитинства я мріяв подорожувати по світу. І тільки після 30 років я зрозумів, що роблю щось не так. А своє життя, вільний час і гроші витрачаю на якісь дурниці. І я почав активно подорожувати. Сам, без всяких турів і туроператорів. За 10 останніх років я побував в 54 країнах на 4 континентах, побачив понад 1200 міст і різних цікавих місць. Пізніше я почав брати з собою в подорожі своїх друзів і однодумців. А зараз зрозумів, що вже дозрів для того, щоб допомагати побачити незвичайні куточки планети всім, хто шукає пригод.

У Вас теж є шанс почати пізнавати світ з усіх боків, зробити своє життя цікавішим, а в очах друзів і знайомих набути статусу незвичайної людини, мандрівника, авантюриста, шукача пригод.

Я пропоную Вам підписатися на мій блог про подорожі "Open the world and Ukraine". Ось 5 причин підписатися:

  1. Ви будете першими отримувати інформацію про найцікавіші незвіданих місцях нашої планети і країни.
  2. На блозі - вже понад 1200 матеріалів про такі місця.
  3. Я буду безкоштовно розповідати Вам про те, як подорожувати самостійно, як не пропустити цікаві місця, які більшість туристів ніколи не побачить. У своїх матеріалах на блозі я ділюся лайфхаками (корисними порадами), як знайти гроші на подорож, як заощадити, як краще прокласти маршрут, де брати інформацію для подорожей і багато іншого.
  4. Ви зможете отримувати від мене безкоштовні консультації з планування Ваших подорожей.
  5. Ви будете першими дізнаватися про авторські тури, які я буду організовувати. Ви зможете їздити в них дешевше, ніж всі інші.

Для цього потрібно внизу цієї сторінки ввести Ваше ім'я, e-mail і натиснути кнопку "Підписатися".

Раз (або два рази) на тиждень Вам на електронну пошту буде приходити від мене лист з посиланням на нову статтю на моєму блозі.

Обіцяю Вам, що Ви будете отримувати від мене лише цінну, цікаву і ексклюзивну інформацію.

Я також гарантую Вам, що Ваші дані нікому не будуть передані, а Ви завжди можете відписатися від розсилки.

Заповнюємо формочку нижче і підписуємося!

Наступна стаття
Експедиція-розвідка в Океанію: Фіджі, Тонга, Вануату