Замок Шаттенбург

Попередня стаття
Дорнбірн
Наступна стаття
Фельдкірх

Замок Шаттенбург височіє у підніжжя Альп на пагорбі над середньовічним австрійським містом Фельдкірх. Він є найбільшим старовинним замком землі Форарльберг і найзахіднішим повноцінним замком в Австрії. Відомий, як резиденція графів Монфортів.

Рішення про будівництво замку у 1190 році прийняв граф Гуго I Монфор. У 1260 році будівництво фортеці було закінчено і до 1390 року замок був резиденцією Монфортів. З XV ст., коли зріс вплив Габсбургів, стараннями Фрідріха фон Тоттенбурга, а потім глави судово-адміністративного округу Ганса фон Кенигсегга, на початку XVI ст. Шаттенбург був перебудований і до 1773 р. був резиденцією судді. Після посилення влади Габсбургів в замку мешкали судові пристави Габсбургів. У 1825 р. він став належати місту.

У замку регулярно проводяться різноманітні культурні заходи (концерти, виставки, фестивалі і інше). Тут також розташовується міський музей, присвячений історії фортеці. У ньому зберігаються вражаючі збори зброї, замків, монет і медалей, а з недавніх пір в замку з'явився зал, присвячений етнографії: предмети повсякденного життя місцевого населення і ремісничі вироби. У замку є ресторан. Щорічно тут проводиться фестиваль, присвячений великому композиторові Шуберту, - Шубертиада. 

Замок і місто Фельдкірх:

Під замком проходить автомобільний тунель:

В’їзна брама:

Панорама міста Фельдкірх із замкового пагорбу:

Попередня стаття
Дорнбірн
Наступна стаття
Фельдкірх

Коментарі

Бувають в Європі і цікавіші замки, але нашим хоча б такий стан збереженості мати.
Так, замок типовий для того регіону. Але дуже старий.
І витримує тунель таку махіну!
Це ще фігня. Пізніше розповім, як звичайні поїзда в Швейцарії під 45 градусів в гору лізуть :)
Їх що зачіпляють і тягнуть? Цікаво подивитися світлини.
Ні, звичайний поїзд, звичайний локомотив. Тільки колеса і рейки мають зубці, які дозволяють поїзду безпроблемно їхати вверх і вниз.
нє, ну шо за люди, пробити тунель прямісінько під замком
нє шоби динамітом розфігачити всю ту скелю разом з тим старьом і зробити нормальну дорогу, хай і в ямах, але ж з краєвидом на соняхи та рапс :)))
Де доросли ще колишні фашисти то рівня прийняття нормальних рішень, як сучасні фашисти то вміють :)