Слюдянка

Попередня стаття
Іркутськ
Наступна стаття
Острів Ольхон (Байкал)

До Слюдянки ми прибули поїздом з Улаанбаатара вранці за московським часом або в обід по місцевому. Потяг стояв в Слюдянке всього 2 хвилини, але за цей час пасажири-монголи встигли продати частину свого товару жителям Слюдянки. Причому торгівля тривала навіть тоді, коли потяг вже відправився.

У Слюдянке - один з найкрасивіших вокзалів, який мені коли-небудь доводилося бачити. У будівлі вокзалу розташовані кімнати відпочинку, які цілком тягнуть на тризірковий готель. Ціна теж відносно невисока - 40 крб. в годину. Там ми і зупинилися на добу.

Дерев'яна церква:

Слюдянка була відправною точкою нашої подорожі навколо Байкалу. Місто розташоване на південно-західному краю Байкалу в амфітеатрі гірського хребта Хамар-Дабан і в основному складається з дерев'яних одноповерхових будиночків. Єдине, що злегка псує зовнішній вигляд Слюдянки, це декілька хрущовок в центрі. Тут же починається знаменита Круглобайкальская залізниця.

Панорама Слюдянки:

Перше, що ми зробили, це пішли на прогулянку, на набережну Байкалу. Тут я перший раз побачив, наскільки чиста і прозора у Байкалі вода! З набережною було видно усю південно-західну частину озера, гірські хребти по обох берегах озера і Круглобайкальскую залізницю.

Прозора байкальская вода:


 

Другу половину дня гуляли по місту, потім забралися на довколишню гору, щоб подивитися на місто з боку пташиного польоту. Увечері об'їлися омулем з пивом.

 

Скеля в центрі міста:

Обычная улица в Слюдянке:

 

У Слюдянці ми відвідали приватний музей, в якому зібрана унікальна колекція усіх відомих науці мінералів.

Попередня стаття
Іркутськ
Наступна стаття
Острів Ольхон (Байкал)

Коментарі

Ні, церква - бандерівська, греко-католицька Рахівського патріархату! :)
Біля цього пам"ятника ще є жахливий общєствєнний туалет.
Знизу від фігури жінки (покажчиу жіночого туалета) намальований величезний йух, який нібито заходить у маленьку жінку. Та у жіночому туалеті над унітазами написано "бляді" і вказана стрілка у напряму унітазу.
Я сфотогратував, але Світланка примусила видалити :(
треба терміново діставати з шафи карту СССР, бо важко уявляти, опираючись на шкільні залищки географічних знань, ваш подальший шлях.
Байкал - мммммммммммммм!!!!!!!!
Так, байкал треба терміново забирати у москалів! :)
места на ваших фотах очень похожи красоты на Южного урала!
жаль, не был я на Урале... только из окна поезда видел