Прогулянка Адріатикою

Попередня стаття
Храми Риги
Наступна стаття
Гданськ: острів шпіхлерів (Wyspa Spichrzów)

В ці надзвичайно морозні дні все частіше згадується літо. От і вирішив сьогодні згадати про літню Далмацію, тепле море, високі Балканські гори і минулорічний круїз Адріатикою. Перебуваючи тиждень у Хорватії, один повний день при присвятили плаванню Адріатичним морем біля берегів Маріни - Трогіра - Спліта з заїздом на острови. Задоволення, маю відмітити, виявилося дуже дешевим, порівняно з баснословними хорватськими цінами на продукти харчування і транспорт. Поїздка нам обійшлася приблизно стільки с грошей, скільки б пішло на відвідання ресторану з порцією смаженої риби і стаканом вина. Під час круїзу ми не лише побачили фантастичне узбережжя, мальовничі острови, два замки, але й випили необмежену кількість ракії та з'їла багато смаженої на вогні риби і м'яса. А що ми побачили, дивіться далі

Відчалюємо від Трогіра: Пропливаємо Сегет: ... і Враницю: Загальна панорама Трогірського узбережжя: (панорама клікабельна!) Острів Дрвенік: Пливемо далі, у бік острова Шолта: Острів Шолта. Містечко Маслиниця з замком: Пропливаємо острів Св. Фумія. Тут також є руїни старих укріплень: EuAtf.jpg Направляємося до південного узбережжя острова Чіово: На Чіово в нас був пікнік: Вечір. Пливемо назад: На горизонті, за маяком, містечко Марина: Вечірня Враниця: Повертаємося до Трогіру:

Попередня стаття
Храми Риги
Наступна стаття
Гданськ: острів шпіхлерів (Wyspa Spichrzów)

Коментарі

Гарні фото і головне вчасно. Як там з готелями? Цікавить враження очевидця.
Дякую!
В готелях нема потреби. В кожному домі здаються кімнати. Ми платили 35 євро на двох за дуже велику кімнату з кухнею і зручностями. Думаю, можна й дешевше знайти.
Нормально :) ціни наприклад як у Ворохті влітку )))
Щоправда я б все ж віддав перевагу готелю адже відсутність вай-фай та господарі напргають
Ні, господарі не напрягають. Вони, як правило, живуть окремо.. А готелей бюджетних я щось не помічав.