Плато Дієнг: озеро Телага Варна

Попередня стаття
Тієнг
Наступна стаття
Плато Дієнг: кратер Сікіданг

Плато Дієнг - це величезна кальдера старого вулкана Прау діаметром у 14 кілометрів на висоті близько 2000 метрів. Враховуючи висоту місцевості, тут дуже приємно знаходитися: немає шаленої спеки, як внизу. На плато є декілька активних кратерів та вулканічні озера. Найцікавіше з них - кольорове озеро Telaga Warna, розташоване в кратері одного з вулканів. До плато Дієнг легко (але довго) з Джок'якарти можна дістатися громадським транспортом з пересадками в Магеланзі і Вонособо. Комфортні мікроавтобуси з кондиціонерами курсують чи не кожні 5 хвилин. Враховуючи фантастичні краєвиди навколо, і те, що вам доведеться періодично виходити і фотографувати, поїздка довжиною у 130 км може зайняти чи не цілий день.

Насправді озеро Телага Варна - це кальдера величезного вулкану, який був затоплений після виверження. З дна озера б'ють численні джерела вулканічних газів, які забарвлюють його в різний кольори.

Озеро - кислотне, містить у великій кількості сірку. Знаходитися біля нього більше 15 хвилин дуже важко через різкий запах сірководню.

Придивимося ближче: колір води у озера просто фантастичний!

На березі - якась хатинка. Не уявляю, як тут можна жити.

Невеликий перешийок відділяє озеро Телага Варна від іншого озера - Телага Пенгілон:

Вулкан Сіндоро на тлі озер Телага Варна і Телага Пенгілон:

Вулкан Сіндоро:

Природа на плато Дієнг:

Де декілька ракурсів:

Несподівано один індонезієць запропонував мені зробити безкоштовну фотосесію. Ось шо вийшло :)

 

Попередня стаття
Тієнг
Наступна стаття
Плато Дієнг: кратер Сікіданг