Бородянка, Буча, Макарів: знищена москалями Київщина

Попередня стаття
Таємні дворики Подолу
Наступна стаття
Захід сонця на меандрі річки Любич

Одного травневого ранку 2022 року невдовзі після звільнення Київщини від російських окупантів були з колегою по роботі у Макарові. Користуючись випадком, проїхалися по містам і селам, де москалі вчиняли звірста проти українців, знищуючи житлові будинки та розстрілюючи мешканців, які намагалися втікти від окупації на своїх автівках.

Відвідали Макарів, Андріївку, Бородянку, Блиставицю, Бучу та Ірпінь. Відеоматеріал дивіться на моєму каналі в youtube:

В Макарові, де майже повністю знищено центр міста, швидко відновлюється життя. Відвідали місцевий ринок, купили еколочіно чисте м'ясо.

Коли виїжджаєш з центру Макарова і рухаєшся на північ у бік Бородянки, бачиш, якими були "розваги" росіян на Київщині: стріляти по усім підряд парканам і будинкам, рухаючись вулицями сіл і містечок. А ще - розстрілювати машини мешканців, що намагалися рятуватися з окупованих територій у безпечні місця.

Звернули увагу, що паркани та хвіртки майже усіх приватні будинки уздовж головних вулиць наскрізь у дірках від куль. Так "розважалися" орки: їхали і стріляли з автоматів по сільським будинкам.

Хтось і далі буде казати, що це поганий путін. І як тільки його вб'ють чи змістять, все буде добре Але ж хіба це путін наказував цим нелюдям подібним чином знищувати домівки і розстрілювати українців? Ні, вони вони це робили самі, заради задоволення. Хіба має право така держава і нація на існування?

Село Андріївка між Макаровим і Бородянкою. Тут знищений кожен другий будинок.

А далі про трасі знову розстріляні автівки...

Бородянка - ціле місто, яке знищили без жодної причини! 

В Бородянці ми не знайшли жодного вцілілого багатоквартирного будинку Навіть зараз, коли пройшло більше місяця з дня звільнення міста, тут перебуваєш наче у пеклі. Коли уявляєш собі, ЩО відбувалося у Бородянці в ті дні, жах пронизує тіло до кісток Як таке можна було зробити? А головне - для чого?

Для чого було знищувати ціле європейське місто з його мешканцями? Для чого було розстрілювати пам'ятник Шевченку? 

Мабуть, ми ніколи цього не зрозуміємо, бо цивілізовані люди ніколи не зрозуміють нелюдів. Як і навпаки. А знищити державу-непорозуміння, яка це вчинила - це просто наш обов'язок. Це свята місія Українців! 

Знищена москальська техніка біля села Блиставиця:

Коли в'їзджаєш до Бучі після зруйнованої вщент Бородянки, то з першого погляду здається, що війни тут майже не було. Переважна більшість будівель не постраждала Але це лише на перший погляд. Бо в Бучі головною мішенню рашистів були саме люди. Люди, які просто з'являлися на вулицях чи намагалися втекти від окупантів.

На стоянці біля житлового та торгового центру "Континент" - близько двох десятків розстріляних і поневінчених автомобілів. Більшість з них росіяни просто розстріляли з автоматів заради забави. І лише одне - спалили. 

Це не єдині розстріляні авто в Бучі. В містечку є ціле кладовище автомобілів, які російські фашисти розстріляли разом з мешканцями Бучі, які намагалися втекти від окупації. Цілеспрямований, свідомий геноцид українців... 

На в'їзді в Ірпінь з боку Бучі:

На виїзді з Ірпіня в бік Києва:

 

Попередня стаття
Таємні дворики Подолу
Наступна стаття
Захід сонця на меандрі річки Любич