Джунія і гора Харіса

Попередня стаття
Тір і Сідон

Джунія - велике курортне і портове місто на північний схід від Бейрута, заселене переважно християнами-маронітами. Коли в Бейруті - бомбардування і воєнні дії, центр життя країни пересувається сюди, всього в 10 кілометрах від центру столиці. Джунії - це справжній острівець Європи на близькому сході.

В цей день в Бейрут прилетіла Анхар Кочнева - координатор Йорданського Клубу ще з трьома туристами. Ми вирішили здійснити поїздку по північній частині Лівану, для чого була на день орендована машина разом з водієм. Маршрут вийшов таким: Бейрут - Джунія - Собача ріка - печера Джейта - гора Харіса - Біблос.

Набережна в Джунії:

Прогулявшись по набережній Джунії, поїхали в печеру Джейта. Вхідний квиток дорогою - 18 баксів, але печера вартує того. Знаходиться вона в ущелині між двох високих гір неподалік від Джунії на Собачій ріці. До печери можна дістатися канаткою:

У печері, на жаль, фотографувати заборонено. Сама печера не поступається по красі нашим кримським печерам. Сталактити і сталагміти - усіх барв веселки.

Фото - сайту http://gid.travel

З верхньої печери в нижню, треба їхати на автопоїзді. На дні нижньої печери озеро. По ньому катають на човнах.

Далі поїхали на гору Харіса, що височіє над Джунією. На її вершину веде канатна дорога.

З канатки можна спостерігати панораму Бейруту і Джунії.

Джунія і Бейрут на задньому плані:

Джунія:

На вершині гори - великий пам'ятник, що називається "Леді Лівану", або Богородиця Ліванська. Статуя виготовлена ​​у Франції в XIX столітті і важить 15 тонн.

Поруч з нею - футурістичний храм св. Петра у формі паруса.

Попередня стаття
Тір і Сідон

Коментарі

Біблос існує безперервно 6000 років, місто, з якого розповсюдилась писемність, місто міфічних, релігійних, історичних подій. Надзвичайне місто, дуже цікава ...