Острів Денарау: мій перший захід сонця в Меланезії

Попередня стаття
Як потрапити на Фіджі? Нанді – ворота Океанії
Наступна стаття
Експедиція-розвідка в Океанію: Фіджі, Тонга, Вануату

Фантастичні заходи сонця — одна з тих речей, із-за яких варто їхати на протилежний кінець світу — в Океанію. Сансети і санрайзи прекрасні на будь-якому тихоокеанському острові, де є океан, хвилі,  пальми, пісочок і силуети сусідніх островів. Але перший захід сонця на островах Океанії запам'ятався мені найбільше. Це було в перший день мого перебування в Меланезії, а точніше — на одному з островів Фіджі — Денарау. Це невеликий острів знаходиться біля головного фіджійського острова - Віті Леву. Неподалік — головний авіа-хаб Океанії, міжнародний аеропорт Nadi (Нанді) і містечко Нанді, про яке я вже писав.Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)

Денарау – популярний курорт для австралійських та новозеландських туристів: уздовж всього узбережжя острова розташовані відпочинкові готелі. Їхати відпочивати на Фіджі з України чи з Європи – дорого і безглуздо: нічого надзвичайного, чого немає на інших островах і курортах, тут немає.Острів Денарау (Фіджі)

Є тут порт, звідки відправляються пороми на навколишні острови на прогулянкові човни. Острів Денарау (Фіджі)

Західний беріг Денарау – найкраще місце, щоб зустріти захід сонця. Для цього треба з автостанції в Нанді доїхати жовтим автобусом Westbus до кінцевої зупинки в порту Денарау. Вартість проїзду - всього 1 FJD.Острів Денарау (Фіджі)

Прогулявшись берегом, треба перетнути півострів і вийти на його західне узбережжя і точку з координатами: -17.781964, 177.366371.

Меланезійський пейзаж по дорозі через острів:Острів Денарау (Фіджі)Острів Денарау (Фіджі)Острів Денарау (Фіджі)

Щойно закінчився дощик і можна було спостерігати фантастичну веселку!Острів Денарау (Фіджі)Острів Денарау (Фіджі)

Варто прийти сюди за півгодини до початку сутінок. Якщо пощастить і не буде сильної хмарності, ви побачите чудовий сансет з пальмами, океаном та островами на горизонті.

Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)

Далі - без слів. Лише насолоджуємося заходом сонця!Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)Захід сонця на острові Денарау (Фіджі)

Попередня стаття
Як потрапити на Фіджі? Нанді – ворота Океанії
Наступна стаття
Експедиція-розвідка в Океанію: Фіджі, Тонга, Вануату