Chameleon Hill Lodge: найгарніші краєвиди Африки!

Попередня стаття
Озеро Мутанда
Наступна стаття
Озеро Буньйоньї

На південному березі озера Мутанда знаходиться одне з найбільш мальовничих місць Африки - пагорби Хамелеон. З тераси бази відпочинку Chameleon Hill Lodge відкривається чудовий вид на озеро Мутанда з вулканами Вірунга за задньому плані. Побачити звідси майже всі вершини Вірунги вважається великою вдачею. Зазвичай небо вкрито хмарами, або вулкани просто не видно із-за димки. Нам пощастило: ми приїхали сюди на байках зранку, коли ще було ясно, і побачили максимум. Від міста Кісоро сюди веде розбита дорога уздовж східного берега озеро Мутанда. Проїхати можна або позашляховиком, або на мотобайку, як це зробили ми.

Лоджія Хамелеон - це туристична база відпочинку на березі в дуже яскравому стилі. Зазвичай тут зупиняються заможні європейські туристи, які їдуть дивитися на гірських горил в сусідні ліси Бвінді. Лоджия має свій сайт: http://chameleonhill.com

В'їзд на лоджию Хамелеон:

Зупинитися в Chameleon Hill Lodge коштує від 300 доларів з людини. Це - невиправдано дорого і робити це не обов'язково. Все одно протягом дня вулкани не видно. Достатньо приїхати сюди з Кісоро рано з ранку, орендувавши мотобайки, і насолодитися краєвидами, поки є ясна погода.

Ми приїхали на пагорби Хамелеон зранку о 8:00 години, взяли в місцевій кафешці сніданок і каву, та довго насолоджувалися казковими краєвидами: Озера Мутанда і гори Вірунга (Уганда)

Саме звідси відкриваються найкращі види на озеро Мутанда і вулкани Вірунга. Види просто неземні!

Озера Мутанда і гори Вірунга (Уганда)

На лоджиї все дуже зелено і окультурено:

Околиці пагорбів Хамелеон також дуже мальовничі:

Село Мушонгеро біля пагорбів Хамелеон:

Угандійськи пупсики))

Попередня стаття
Озеро Мутанда
Наступна стаття
Озеро Буньйоньї