Озеро Буньйоньї

Попередня стаття
Мюко - угандійське село

Приблизно в десяти кілометрів на захід від міста Кабале заходиться мальовниче озеро Буньйоньї, яке часто називають найкрасивішим озером Африки. Буньйоньї - одне з найглибших озер Африки. Тут немає крокодилів і бегемотів, а також такої страшної зарази, як шистосома. Тому в озері можна спокійно купатися. Озеро має максимальну довжину 25 км і максимальну ширину - 7 км.

З Кабале до озера Буньйоньї можна доїхати на бода-бода (мототаксі) за 5 доларів. Бода-бода довезе до першого оглядового майданчика, який знаходиться біля кав'ярні Lake View Coffehouse.

Звідси ще видно Мухабуру - один з вулканів Вірунга:

Озеро Буньйоньї могло би стати туристичною меккою, і може колись нею і стане. А поки що на його берегах будуються декілька будинків відпочинку. Тут є декілька готелів і кемпінгів. Але ми пройшли навколо озера близько 30 кілометрів, і не побачили жодного туриста.

Зате, як завжди, бачили багато діточок з навколишніх сіл, які традиційно приставали до нас і супроводжували по декілька кілометрів, хапаючи нас по черзі за долоні і отримуючи неземне задоволення від того, що не лише побачили білих людей, але й пройшли за руку.

На озері - багато островів, до яких можна доплити орендованим човном. Але ми туди не плавали.

Один з ресторанів на півострові:

Навколо озера - багато зелені і квітів. Все дуже охайно!

Є і трохи лісу:

Села навколо озера також дуже мальовничі:

На березі озера траплаються поодинокі будиночки, які дуже привабливо виглядають на тлі природи:

Береги озера Буньйоньї:

Перед заходом сонця:

Попередня стаття
Мюко - угандійське село