Водоспади Ігуасу з боку Бразилії

Попередня стаття
Кольоровий райончик Ріо - Педра-ду-Сал

Якщо ти бачив Ігуасу, тебе вже важко чимось здивувати в житті. Рік тому, коли я вперше повіз групу в Південну Америку и ми потрапили на Ігуасу, я сказав, що обов'язково привезу сюди через рік ще одну групу. Так і сталося. Дівчата сказали, що це - найдивовижніше, що вони бачили у своєму житті. Згоден з ними!

Минулого року, щоб зробити фотки, нам доводилися пробиратися через тисячні натовпи і буквально битися за можливість вибрати ракурс. Сьогодні все не так. На водоспадах - одиниці людей. І можна насолоджуватися одним з семи чудес світу як влізе і скільки влізе.

 

Якщо в Аргентині водоспади можна відчути, знаходячись поруч з ними, то з бразильського боку їх краще роздивлятися. Види на водоспади та емоції від них тут набагато потужніші. Але для повного уявлення водоспади Ігуасу треба роздивлятися з обох країн. Як з бразильського, так і з аргентинського боку можна політати над водоспадами на гелікоптері та поплавати на човні під самими водоспадами.

 

Ще один безперечний плюс на користь Бразилії: поруч з водоспадами є чудовий Парк птахів Aves, де у великих вольєрах у дощовому тропічному лісі живуть десятки видів екзотичних птахів.

Наступного дня в нас було трохи екстриму. Ми поїхали на екскурсію, яка називається Macuco Safari. Ось як це виглядало:

1. Паровозік везе 20 хвилин через тропічний ліс, повний дичини, птахів і комарів.

2. На бразильському березі річки Ігуасу всі пересідають у човен.

3.Човен пливе гірською річкою, яка є кордоном Бразилії і Аргентини, до водоспадів Ігуасу.

4. Човен долає пороги, під час яких його підкидує і він б'ється об воду.

5. Підпливаємо від самі водопади. З цього ракурсу вони вражають навіть більше, ніж з оглядових майданчиків.

5. Човен на пару хвилин запливає під струї водоспаду.

У більшості наших ця пригода викликала неймовірний захват, у деяких - страх. Якщо чесно, мені теж було трохи страшнувато. Але побувати на водоспадах Ігуасу і не скупатися в них, це все одно, що бути в Ріо, і не побачити статую Христа.

Попередня стаття
Кольоровий райончик Ріо - Педра-ду-Сал