Бакота, Дністер та Миньковецька держава

Активний weekend у наймальовничіших куточках Поділля

Водоспад Бурбун -Миньківці - Отроків - Бакота - круїз Дністром - квадрацикли - дегустації

 • 22 - 23 червня 2024 р. (сб. і нд.)
 • 6200 грн.
 • до 18 мандрівників
 • старт з Кам'янця-Подільського

Стань частиною команди пригод!

Ми відкриваємо сезон подорожей на Поділля і Бакоту у 2024 році з Santa Bakota та Andy Travel Club! Два дні ми будемо активно развантажуватися у наймальовничіших куточках Поділля. В нас буде активностей: круїз каньйоном Дністра, квадроцикли, дегустації вин і сирів, спостереження за заходом сонця і світанком, знайомство з традиціями затопленої культури Бакоти. 

На нас також відвідування водоспаду Бурбун і колишньої Миньковецької держави - самопроголошеного державного утворення, що існувало після поділу Речі Посполитої наприкінці 18 - початку 19 століття на тогочасних землях Ушицького повіту Подільської губернії. Очолював державу подільський шляхтич Ігнацій Сцібор-Мархоцький ("граф Редукс") - один з найвідоміших диваків того часу. Одним з перших його рішень було було звільнення своїх селян від кріпосної залежності. В державі працювала повноцінна судова система, економіка (у т.ч. і промисловість, і сільське господарство) успішно розвивалася. На межі держави стояли прикордонні знаки: "Кордон Миньковецької держави та Російської імперії".

Як відбувалися наші минулорічні подорожі на Бакоту, дивіться тут:

Бакота і Дністер: перший експерементальний тур вихідного дня

Поділля і Бакота: другий тур вихідного дня

Осінні фарби Поділля

Що ми будемо робити ці 2 дні

Проїдемося на водному трамвайчику серед скель Дністровського каньйону
Зробимо фото біля водоспаду Бурбун з лагуною
Побуваємо у замку-резиденції Мархоцького в Отрокові
Продегустуємо крафтові вина з видом на захід сонця на Бакоті
відчуємо адреналін від катання на квадрациклах навколо Бакоти
Подивимося на величезний млин Мархоцького у Притулії
Познайомитися з затопленою культурою Бакоти у "Чарівній хаті"
Відвідаємо Миньківці - столицю Миньковецької держави
Побачимо найгарніші краєвиди Бакоти з оглядового майданчику у Колодіївці

Що ми будемо робити ці 2 дні

День 1

День 1, субота

2024-06-22 00:00:00
О 8:40 зустрічаємося на залізничному вокзалі станції Кам’янець-Подільський (час прибуття поїзду № 139 “Київ - Кам’янець-Подільський”) Сідаємо у мікроавтобус і їдемо у село Лисець, біля якого у глибокому каньйоні річки Бобрівка заховався один з найкрасивіших водоспадів Поділля - Бурбун. Вода падає у невелике озеро, яка нагадує мексиканські синоти чи лагуни в Океанії. Спускаємося до водоспаду та фотографуємося, поки сюди ще не приїхали натовпи людей. У озері можна скупатися, проте вода холодна навіть влітку. До Миньківців - столиці Миньковецької держави, прямуємо через містечко Дунаївці, де зробимо коротку зупинку на обід. У Миньківцях ми відвідаємо музей Миньковецької держави, який розташований у будинку її правителя - Ігнатія Сцибор-Мархоцького. Також відвідаємо в'язницю, де в часи Миньковецької держави тримали злочинців. У селі Притулія ми познайомимося з величезним водяним млином, збудованими Мархоцькими. Цей млин відігравави значну роль в економіці Миньковецької держави. Після цього заїдемо до Отрокова, де зберігся замок Сцибор-Мархоцького, який слугував його весінньою резиденцією. Крім замку, ми оглянемо спеціально побудований для великих зібрань Форум і Триумфальну арку, якою "граф Редукс" і гості в'їжджали до резиденції. Ближче до вечора переїжджаємо на оглядовий майданчик на Бакоті, де а нас чекає дегустація місцевих крафтових вин з видом на захід сонця над Бакотською затокою. Після заходу сонця переїжджаємо у Колодіївку на ночівлю до парк-готелю Теремки, який розташований на березі Бакотської затоки.
День 2

День 2, неділя

2024-06-23 00:00:00
Всі бажаючі можуть зустріти захід сонця над Бакотською затокою на оглядовому майданчику біля Колодіївки. Але для цього доведеться прокинутися дуже рано. Зустрівши світанок, сідаємо на квадроцикли та їздимо околицями Бакоти, дивимося на краєвиди Дністра та його протилежного бесарабського берега. Після сніданку сідаємо на водний трамвайчик та йдемо вверх по течії Дністра до Бабинської стінки. Це - величезні стрімкі скелі над Дністром, що нагадують містичні замки. Водна прогулянка Дністром триватиме 3 години. В обід переїжджаємо у село, де обідаємо у скансені "Чарівна хата". Пообідав, відвідаємо етнографічний комплекс "Мальоване село" із цікавими спорудами та інтер’єром в українському національному стилі, в який входить сторічна стародавня хата садиба-музей, та 700-річна криниця з цілющою водою. Ближче до вечора повертаємо до Кам'янця та гуляємо кварталами Старого міста. Ввечері мікроавтобус відвезе нас на залізничний вокзал (відправлення поїзду №140 “Кам’янець-Подільський - Київ” о 20:12). Поїзд прибуває до Києва о 5:20.

Де ми будемо жити?

Парк-готель “Теремки”

Парк-готель “Теремки” розташований у мальовничому місці на березі Бакотської затоки біля села Колодіївка.

Ми проживатимемо у комфортабельних номерах котеджів (по 2 людини в номері).

Котеджі виконані з високоякісних матеріалів. Це цегляні 3-х поверхові будівлі обшиті зовні натуральним деревом, дах вкритий очеретом.

На території парк-готелю є басейн, SPA-зона, в якій розташовані чани з гарячою та холодною водою, баня та джакузі. У вартість номера входить сніданок.

Відгуки

Вартість участі

$6200 грн.

Що входить в ціну
 • проживання в парк-готелі "Теремки" по 2 людини в номері
 • сніданок в 2 день в готелі
 • катання на квадроциклах (2 людини на квадроцикл)
 • дегустація крафтових вин
 • оренда мікроавтобуса на 2 дні з водієм
 • вхідний квиток у заповідник “Подільські Товтри”
 • екскурсії у Миньківцях, Притулії та Отрокові
 • супроводження тур-лідера
Що не входить в ціну
 • доїзд з вашого міста до Кам'янця-Подільського
 • харчування (крім сніданку в готелі)