Бакота і найкращі краєвиди Поділля

Перезавантаження у наймальовничіших куточках Поділля

Кам'янець - Китайгород - Субіч - Калачківці - Бакота - Колодіївка - Стара Ушиця - Грушка

 • 6 -7 липня 2024 р. (сб. і нд.)
 • 6200 грн.
 • до 18 мандрівників
 • старт з Кам'янця-Подільського

Стань частиною команди пригод!

Ми відкриваємо сезон подорожей на Поділля і Бакоту у 2024 році з Santa Bakota та Andy Travel Club! Два дні ми будемо активно развантажуватися у наймальовничіших куточках Поділля. В нас буде активностей: круїз серед скель Дністра, квадроцикли, дегустації вин і сирі, спостереження за заходом сонця і світанком, знайомство з традиціями затопленої культури Бакоти. На нас також відвідування найвражаючих оглядових майданчиків Південного Поділля: краєвиди Дністра у Бакоті та Колодіївці, каньйони і фьйорди у Китайгороді та Калачківцях, панорами Дністра у Субічі, а також таємні оглядови майданчики у Кам'янці-Подільському.

Як відбувалися наші минулорічні подорожі на Бакоту, дивіться тут:

Бакота і Дністер: перший експерементальний тур вихідного дня

Поділля і Бакота: другий тур вихідного дня

Осінні фарби Поділля

Що ми будемо робити ці 2 дні

Проїдемося на водному трамвайчику серед скель Дністровського каньйону
Продегустуємо крафтові вина з видом на захід сонця на Бакоті
побачимо фйорди і меандри Студениці біля Калачківців
відчуємо адреналін від катання на квадрациклах навколо Бакоти
зробимо фотосесії на високих скелях над Дністром у Субічі
Познайомитися з затопленою культурою Бакоти у "Чарівній хаті"
побачимо каньйон річки Тарнава в Китайгороді
Оглянемо Кам'янець з таємних оглядових майданчик
Побачимо найгарніші краєвиди Бакоти з оглядового майданчику у Колодіївці

Що ми будемо робити ці 2 дні

День 1

День 1, субота

2024-05-25 00:00:00
О 8:40 зустрічаємося на залізничному вокзалі станції Кам’янець-Подільський (час прибуття поїзду № 139 “Київ - Кам’янець-Подільський”). Сідаємо у мікроавтобус і їдемо оглядати на ракурси Старого міста з таємних оглядових майданчиків. Обідаємо на площі Польський Ринок з видом на найстарішу в Україні ратушу та вирушаємо до Китайгороду, де побачимо: - високий каньйон річки Тернава, що нагадує фіорди - вказівник китайською мовою з назвою села - костел 18 століття та руїни палацу Потоцьких - красу Подільських Товтрів - відслоєння “Китайгородська стінка” - пам'ятку природи світового значення - архаїчні придорожні стовпи на старій дорозі з Кам’янця на Бакоту Переїжджаєио в Калачківці, біля яких річка Студениця утворює меандри неповторної краси, які нагадують фьйорди. З Калачківців вирушаємо на не менш вражаючу локацію - у Субіч. З високих скель над Дністром відкривається, мабуть, найдивовижніша панорама Дністровського каньйону на відрізку від Кам’янця до Бакоти. Недарма гурт THE HARDKISS вибрав ці скелі для зйомки свого відеокліпу на пісню “Серце”. Ближче до вечора переїжджаємо на оглядовий майданчик на Бакоті, де а нас чекає дегустація місцевих крафтових вин з видом на захід сонця над Бакотською затокою. Після заходу сонця переїжджаємо у Колодіївку на ночівлю до парк-готелю Теремки, який розташований на березі Бакотської затоки.
День 2

День 2, неділя

2024-05-25 00:00:00
Всі бажаючі можуть зустріти захід сонця над Бакотською затокою на оглядовому майданчику біля Колодіївки. Але для цього доведеться прокинутися дуже рано. Зустрівши світанок, сідаємо на квадроцикли та їздимо околицями Бакоти, дивимося на краєвиди Дністра та його протилежного бесарабського берега. Після сніданку сідаємо на водний трамвайчик та йдемо вверх по течії Дністра до Бабинської стінки. Це - величезні стрімкі скелі над Дністром, що нагадують містичні замки. Водна прогулянка Дністром триватиме 3 години. В обід переїжджаємо у село, де обідаємо у скансені "Чарівна хата". Пообідав, відвідаємо етнографічний комплекс "Мальоване село" із цікавими спорудами та інтер’єром в українському національному стилі, в який входить сторічна стародавня хата садиба-музей, та 700-річна криниця з цілющою водою. Ближче до вечора повертаємо до Кам'янця та гуляємо кварталами Старого міста. Ввечері мікроавтобус відвезе нас на залізничний вокзал (відправлення поїзду №140 “Кам’янець-Подільський - Київ” о 20:12). Поїзд прибуває до Києва о 5:20.

Де ми будемо жити?

Парк-готель “Теремки”

Парк-готель “Теремки” розташований у мальовничому місці на березі Бакотської затоки біля села Колодіївка.

Ми проживатимемо у комфортабельних номерах котеджів (по 2 людини в номері).

Котеджі виконані з високоякісних матеріалів. Це цегляні 3-х поверхові будівлі обшиті зовні натуральним деревом, дах вкритий очеретом.

На території парк-готелю є басейн, SPA-зона, в якій розташовані чани з гарячою та холодною водою, баня та джакузі. У вартість номера входить сніданок.

Відгуки

Вартість участі

$6200 грн.

Що входить в ціну
 • проживання в парк-готелі "Теремки" по 2 людини в номері
 • сніданок в 2 день в готелі
 • круїз на річковому трамвайчику по Дністру
 • катання на квадроциклах (2 людини на квадроцикл)
 • дегустація крафтових вин
 • оренда мікроавтобуса на 2 дні з водієм
 • вхідний квиток у заповідник “Подільські Товтри”
 • екскурсії у Кам'янці-Подільському, Китайгороді, Субічі, Калачківцях
 • супроводження тур-лідера
Що не входить в ціну
 • доїзд з вашого міста до Кам'янця-Подільського
 • харчування (крім сніданку в готелі)