Найгарніші краєвиди Тернопілля

Скала - печера Вертеба - урочище Монастирок - панорама меандру Дністра і Заліщиків - Голігради - Джуринський водоспад - Червоногородський замок - острів Інь-Янь - Чортків

 • 24 - 25 серпня 2024 р. (субота і неділя)
 • 3900 грн.
 • до 12 мандрівників
 • старт з Кам'янця-Подільського

Стань частиною команди пригод!

Вже 15 років я досліджую усі красоти українського Поділля, а з минулого року вирішив знайомити з ними своїх підписників та відвідувачів мого блогу.

Для нового маршруту нашої подорожі я зібрав найяскравіші куточки Південної Тернопільщини і Західного Поділля. За 2 дні ми побачимо наймальовничіші місця не лише Поділля, але і всієї України: меандр Дністра біля Заліщиків, острів Інь-Янь на Дністрі, урочище Червоне, де в зеленому кратері розташовані мальовничі руїни Червоногородського замку та найбільший в Україні рівнинний водоспад. Побачимо каньйон Серету у Голіградах та давній печерний храм в урочищі Монастирок, залишки Трипільської культури у печері Вертеба, готичні костели та замки в Чорткові, Червоногороді та Скалі-над-Збручем.

І,звичайно, прогуляємося містом Чортків, який вже 15 років впевнено займає 3 місце у моєму особистому рейтингу найкрасивіших міст Україні. Ну самі, подумайте, в якому ще місті України крім замку і неповторних панорам є 2 ратуші, 2 готичних костели, 2 старовинні синагоги, 2 еталонні дерев'яні церкви і десятки яскравих австрійських вілл!

Тут можна подивитися, як відбувалася наша остання подорож цим маршрутом 20 - 21 квітня: https://andy-travel.com.ua/ternopillya-apr-2024

Що ми будемо робити ці 2 дні

Насолодимося найкрасивішою в Україні панорамою: меандром Дністра у Заліщиках
Побачимо руїни Червоногородського замку в каньйоні річки Джурин
Оцінимо панораму найкрасивішого міста Тернопілля з Вигнанської гори
Відвідаємо дохристиянський печерний храм в урочищі Монастирок на високому березі Серету
Побачимо найвеличніші готичні костели в Чорткові, Озерянах та Скалі-над-Збручем
Скупаємося у Джуринському водоспад - найвражаючому в Україні
Подивимося на 2 ратуші, 2 синагоги та 2 дерев’яних церкви у Чорткові
Побачимо панораму острова Інь-Янь з високого берега Дністра
Познайомимося з Трипільською культурою у печері Вертеба

Що ми будемо робити ці 2 дні

Детальний розклад подорожі

День 1

День 1, субота

2024-08-24 00:00:00
О 8:40 зустрічаємося на залізничному вокзалі станції Кам’янець-Подільський (час прибуття поїзду № 139 “Київ - Кам’янець-Подільський”) Сідаємо у мікроавтобус і їдемо У містечко Скала-над-Збручем, де оглянемо замок та готичний костел. Звідси прямуємо у село Більче-Золоте, біля якого розташована печера Вертеба. Ми пройдемося разом з екскурсоводом лабіринтами печери, подивимося на сталагміти і білі кристали, що покривають її стіни. А також відвідуємо Музей Трипільської культури, якій розташований у самій печері, де побачимо колекцію кераміки, статуетка, знаряддя праці з кістки. Після печери заїдемо у Більче-Золоте, де оглянемо костел-усипальницю Сапєгів та пообідаємо у місцевій кав'ярні. Після обіду їдемо у крихітне село Монастирок, де над високим берегом Серету нависає скеля. Ще у IX столітті у печері, що мала назву “Язичеська”, було засновано давньоруський храм. Насолоджуємося панорамами долини Серету і їдемо в найцікавішу точку першого дня подорожі. Ми заїдемо на високий буковинський берег Дністра у селі Хрещатик, звідки відкривається найкраща в Україні панорама. У цьому місці Дністер вигинається майже на 360 градусів, утворюючи трикілометровий меандр, посеред якого лежать Заліщики – колишній польський курорт № 1. Захід сонця будемо дивитися над каньйоном річки Серет біля селі Голігради. Ночуємо у мальовничому готельному комплексі, що розташований у лісі неподалік Дністра біля Заліщиків
День 2

День 2, неділя

2024-08-25 00:00:00
Зранку після сніданку вирушаємо у наймальовничіше місце в Україні. Червоногород (або Червоногруд в польській транскрипції) - містичне місто-примара, в яке закохуєшся з першого погляду і назавжди… Річка Джурин утворює глибокий каньйон, який більше схожий на великий зелений кратер. Посеред цього кратеру на горі височать руїни колись величного замку, перебудованого пізніше на палац. А у самому каньйоні лежить наймальовничіший (і, мабуть, найбільший) водоспад в Україні - Джуринський. Ми спробуємо приїхати сюди якомога раніше, поки немає натовпів туристів, насолодимося бризками водоспаду, а бажаючи можуть скупатися в ньому. Після цього відвідаємо магічне місце біля села Литячі, звідки відкривається незабутній вид на острів Інь-Янь, що розташований посеред Дністра. Обідаємо на Вигнанській горі у ресторані "Панорама", звідки, як на долоні, видно найгарніше місто Тернопілля - Чортків. Після цього гулямо цим чарівник містом. Вже 15 років Чортків впевнено входить в трійку моїх найулюбленіших і найкрасивіших міст України! Ну самі, подумайте, в якому ще місті України крім замку і неповторних панорам є 2 ратуші, 2 готичних костели, 2 старовинні синагоги, 2 еталонні дерев'яні церкви і десятки яскравих австрійських вілл!

Де ми будемо жити?

Готельний комплекс "Мішин-сіті"

 

 

Готельний комплекс "Мішин-сіті" розташований на природі серед мальовничих пагорбів Поділля біля села Добрівляни. Поруч - Дністер та містечко Заліщики. Готель має сезонний відкритий басейн, приладдям для барбекю та дитячий майданчик. На території помешкання обладнано аквапарк і працює ресторан. В комфортних номерах є усі зручності.

Відгуки

Вартість участі

$3900 грн.

Що входить в ціну
 • проживання в готелі Мішин-сіті" по 2 людини в номері
 • оренда мікроавтобуса на 2 дні з водієм
 • вхідний квиток та екскурсія у печері Вертеба
 • в'їзний та вхідних квитки в урочище "Червоне"
 • екскурсія у Чорткові, Більчі-Золотому, Монастирку, Заліщиках, Голіградах, Скалі
 • супроводження тур-лідера
Що не входить в ціну
 • доїзд з вашого міста до Кам'янця-Подільського
 • харчування