Nacht Wien

  • 05.10.2011

Всі нормальні люди сплять, а я гуляю по нічному Відню. Нарешті збулася мрія: я побачив Сецессіон!!!

Сецессіон: Ще одна мрія: Майоліка-хаус. Завтра сфоткаю нормально. Штефанкірхе: Цісарсько-королівські покої: Ратуша: < Парламент: Народний театр: Вотівкірхе: Віденська опера: В парку атракіонів:

Коментарі

якраз стояв біля Сецесіону, коло робітники кріпили черепах біля входу... Зовнішність не вразила. Найбільше сподобався Парламент, колесу парку Пратер та віденський зоопарк у Шернбурському палаці. Рекомендую побачити будинок Вандерштрасера, що вражає своєю несамовитою архітектурою на фоні класичного ренесансу центра міста.
Ну, кожному своє :) Мені чи не найбільше Сецесіон подобається.
клас, клас, клас! знайомі місця)
Твоя фоторозповідь мене також надихала :)
З Сецесіону хоч порнуху зняли, і то добре<br /> собор св.Штефана як був завішений рік тому, так і лишився. Пошукай Кульчицькийгассе, бо ми з Крушинською так і не знайшли той "український" куточок Відня Ну і привіт Відню! :)
Я вже не в Відні, на жаль... Чотири години тому покинули...<br /> Кульчицькийгассе ми хотіли відвідати, але нас відмовили. Сказали, що, насправді, нема там на шо дивитися. А кірхи в них майже всі завішені. Повільно відбувається реставрація, так само як і в нас :(
краса!))
Так, вдень ще красивіше :)
шо правда, то правда...