Маршинці

  • 09.07.2010

Тут народилася найяскравіша естрадна зірка Радянського Союзу, народна артистка України і Молдови Софія Ротару. Родинне обійстя Ротару знаходиться майже на в’їзді в село в невеликому переулку Чапаєва. На схід від Новоселиці уздовж лівого берегу Прута на декілька десятків кілометрів до кордону з Молдовою безперервним ланцюгом тягнуться молдавські села. Перше село, МАРШИНЦІ (5,3 тис. мешканців), починається відразу за Новоселицею. У центрі села в двох кварталах від дороги оглянемо Миколаївську церкву. Храм побудований у 1887 році з червоної цегли, і є унікальною пам’яткою культової архітектури, яка, на жаль, не потрапила до жодного реєстру, єдиною у своєму роді на території Південної Буковини і Північної Бессарабії.

IMG_9103

Коментарі

Интересная церковь. Только я не понял какого цвета она на самом деле.
Она из красного киприча. Солнце светило в глаза и пришлось обесцветить
<table cellSpacing=0 cellPadding=2><tbody><tr><td vAlign=baseline align=middle width=15 background="" bgColor=#8b8b8b>&#160;<font size=1>></font><td background="" bgColor=#6c6c6c><i><font color=#c0c0c0>&#160;Солнце светило в глаза и пришлось обесцветить</font></i></tbody></table>плохому танцору всегда яйца мешают
а в глаз?
чим? мішаючими яйцями?
Если яйца мешаю, то они - есть! А тебе они не мешают потому, что у тебя их, наверное, нет.
очень глупое соображение!
Глупой изначально была поговорка про яйца
красиво! всередині не був?
Всі храми на Буковині, як правило, закриті. Особливо тоді, коли я там.
у тебе що не випуск, то одні привітання. То клавішників, то кормушечників. Напиши, що журнал присвячений поздоровленням визначних персон, щоб я вже більше не заглядав сюди.
Журнал присвячений поздоровленням визначних персон. Можеш сюди більше не заглядати.
о ніііі, я не можу сюди не заглядати!!! ні-ні-ні!<br /> Не дождешся!