Водоспад Вікторія і африканські сафарі: Зімбабве і Замбія

Побач красу Африки за 7 днів в лайт-форматі!

 • 27 червня - 3 липня 2021 р.
 • $1850
 • 12 людей
 • візи по прибуттю

Стань частиною команди пригод!
 • Африка із неочікуваної сторони. Там більше, ніж ти бачив на YouTube!
 • Всього один тиждень — і ти побачив соковиту красу Африки. Всю організацію беремо на себе!
 • Ризикнеш погладити дикого слона? Спробуй на сафарі в серці Африки
 • Прогулянка зі справжніми левами. Це тобі не домашні кішечки!
 • Розмаїття веселок у бризках Вікторії. Хапай камеру з собою!
 • Зміни оточення на час подорожі. Знайди нових друзів чи навіть ділових партнерів.
 • Повне занурення в африканський колорит: від спілкування до куштування місцевих страв

Ця подорож не для слабкодухих. До чого готуватися?

Бо у цій подорожі ти:

Невеликий екскурс в майбутню подорож:

День 1

Привіт, Зімбабве!

День 1, неділя
Ми прилітаємо до містечка Вікторія Фоллз у Зімбабве. Мандруємо трансфером до готелю. Але ще не спіши діставати свою камеру! Наш готель розташований у національному парку «Замбезі»: так близько від водоспаду Вікторія, що ти будеш його чути. Але нам сьогодні потрібно відпочити після перельоту. А ввечері ми познайомимося один з одним на справжньому святі африканської їжі та культури у найкращому ресторані Вікторія Фоллз просто неба! Ми спробуємо 4 страви традиційної зімбабвійської кухні. Найбільш відчайдушних чекають смажені черв'яки мопані, м'ясо бородавника та місцеве пиво. А відверті сміливці стануть героями місцевого барабанного шоу.
День 2

Занурення в Африку

День 2, понеділок
Починаємо день із прогулянки, бо з Африкою треба знайомитися поступово. На тебе чекає каньйон річки Замбезі: бурхливе річище гірської ріки, яка мчиться наввипередки із вітром у вузькій ущелині серед скель. Можливо тебе здивує те, що Африка може бути сучасною, чистою і безпечною.

Обід — час трамвайної подорожі. Вікон не буде, тому тримайся! З вокзалу Вікторія Фоллз вперед до африканської природи. Ми будемо їхати крізь кущі національного парку «Замбезі», а по дорозі зможемо побачити слонів, буйволів та антилоп. Після обіду ми поїдемо у традиційне зімбабвійське село, щоб повернутися на пару століть назад. Мешканці села — землероби, які мало взаємодіють із зовнішнім світом. Ми зустрінемося з місцевими мешканцями, познайомимося з їхньою культурою, звичаями, історією, побутом.
День 3

Вікторія Замбійська та прогулянка із левами

День 3, вівторок
З самого ранку ми відправимося на прогулянку з левами. У супроводі досвідчених інструкторів ми пройдемося по африканському бушу разом з королями звірів. Гіди розкажуть про програму збереження левів у Зімбабве, після чого в нас буде можливість погодувати левів.

Після обіду ми нарешті побачимо водоспад Вікторія! Це — як перше кохання. Але ви ще не уявляєте, наскільки він великий: з боку Замбії видно лише четверту частину. Оглядаємо водоспад з різних ракурсів, гуляємо дощовим тропічним лісом і спускаємося крутою стежкою до Boiling Pot («Киплячого казана») — гігантської водоверті у Замбезі. Хапайте камери — будемо робити зйомку заходу сонця.
День 4

Сафарі

День 4, середа
Виїжджати на сафарі в національний парк Вікторія Фоллз будемо о 6:30 ранку. І це на весь день. Парк вважається одним з найкращих в Африці, а зімбабвійські сафарі-гіди — самими професійними. Ми відправляємося на джип-сафарі. Є великий шанс побачити Велику Африканську п'ятірку: слона, буйвола, лева, леопарда і носорога, а також багато інших тварин: гепарда, імпалу (не машину), зебру, жирафа, бабуїна, бородавника і багато видів птахів. Погуляємо та пообідаємо на природі.
День 5

Вікторія Зімбабвійська

День 5, четвер
Сьогодні на нас знову чекає водоспад Вікторія. На цей раз — з боку Зімбабве, звідки видно 3/4 частини всіх водоспадів. Одним з найбільш вражаючих місць є Devil's Cataract, де з острова Cataract у загальний водний котел стікають кілька дрібних водоспадів, а вода гуркотить зі страшною силою. Посередині водоспадів знаходиться острів Лівінґстона, звідки відкриваються види на Вікторію. Найсхідніша точка національного ранку — Danger paint, яка відповідає своїй назві. Тут треба бути обережними, щоб не зіслизнути у водну пучину. Ну і звичайно приготуйтесь рахувати веселки!
День 6

Ну що, політаємо?

День 6, п'ятниця
Сьогодні на нас чекає найцікавіший день, адже ми побачимо водоспад Вікторія в усій його красі. Зробити це можна лише з повітря. Ми здійснимо політ над водоспадом на гелікоптері! Побачимо зигзаги ущелин річки Замбезі, сотні диких островів і, звичайно ж, усю міць і велич водоспаду. Після польоту прогуляємося вуличками села Чінотімба — зімбабвійського поселення. Ми завітаємо до ресторану-музею Dusty Road, де на нас чекатиме смачний обід зі страв на відкритому вогні. До речі, інтер'єр Dusty Road доволі цікавий та дещо незвичний. А ввечері нас чекає круїз на човні по Замбезі.
День 7

Ох вже ці прощання!

День 7, субота
Для тих, хто хоче ще раз побачити водоспад Вікторія, чекає сюрприз: зустріч світанку на водоспаді! Для цього треба буде прокинутися о 5:30 ранку і вже о 6:00 бути на вході в національний парк. Будемо насолоджуватися ранковими променями сонця, що освітлюють бурхливі води Вікторії. Після такого видовища навіть дихаєш повільніше. Ну от і все. Прощавай звичний готель і до нових зустрічей, Африка!

Де ми будемо жити

N1 Hotel & Campsite Victoria Falls

Наш готель розташований поруч з водоспадом Вікторія.
Навколо нас — національний парк «Замбезі» з африканськими тваринами.

Забудь про шум машин за вікном, тільки бурхливі краплі Вікторії!

Ми будемо жити в невеликих, проте зручних кімнатах.

Тих, хто надає перевагу luxury-відпочинку, ми забезпечимо більшими кімнатами підвищеного комфорту.

Але ж ніхто не їде в Африку за комфортом? ;)

N1 Hotel

Campsite Victoria Falls

За що я плачу та скільки?

$1850

Що входить в ціну
 • Усі проживання в готелях (по дві особи в номері твін) протягом усього туру (6 ночей)
 • Усі сніданки, 3 обіди і 2 вечері
 • Усі трансфери з аеропорту до готелю та з готелю до національних парків
 • Екскурсія до водоспаду Вікторія з боку Замбії і Зімбабве
 • Сафарі в національному парку Вікторія-Фоллз
 • Подорож на трамваї через африканський буш
 • Відвідання традиційних зімбабвійських сіл
 • Сансет-круїз по Замбезі
 • Культурні програми і традиційні шоу
 • Вхідні квитки в національні парки і визначні пам'ятки
 • Україно (російсько) мовний гід протягом усього маршруту і англомовні гіди на екскурсіях
 • Віза Зімбабве і Замбії (50$)
 • Страхування
Що не входить в ціну
 • Міжнародний переліт у Вікторія-Фоллз і назад (від 800 $)
 • Піше сафарі з левами (за бажанням) - 150 $
 • Політ на гелікоптері над водоспадом Вікторія (за бажанням) - 150$
 • Чайові гідам і водіям (за бажанням)
 • Решта харчування (3 обіди і 4 вечері)

Хочеш купити подорож вигідно — забронюй собі місце до кінця карантину!
Потім буде дорожче.

Забронювати!

Чи безпечно в Африці?

Замбія та Зімбабве є достатньо дружелюбними і комфортними для подорожей країнами.

Під час моєї мандрівки не було жодного випадку прояву агресії з боку місцевих мешканців або намагання розвести на гроші. Навпаки, всі навколо були відкриті, намагалися допомогти, а прогулянки селами і містечками приносили неймовірне задоволення!

Менше з тим, не носіть із собою великих сум грошей, не світіть гаманцем в людних місцях і не гуляйте пізно ввечері по закутках. Дотримуйтесь елементарних правил безпеки, і все буде добре.

Чи потрібні візи?

Для відвідування Зімбабве і Замбії потрібна спільна KAZA UniVisa, але вона легко отримується онлайн чи по прильоту в аеропорт. Її вартість — 50$. Але тобі не треба чий перейматися: віза вже входить у вартість подорожі!

Яка там буде погода? Які речі брати із собою?

Попри те, що їдемо в Африку, ми швидше за все не відчуємо там такої спеки, як в нас влітку. Ми будемо подорожувати у час, коли на півдні Африки буде зима. Вночі температура може опускатися до 5 градусів вище нуля, а вдень рідко підніматиметься вище 20 градусів. Тому, крім літнього одягу, варто взяти якусь теплу річ. Із взуття достатньо взяти міцні легкі кросівки. В цей час в Африці сухий сезон, дощів немає.

Що з малярією та іншими африканськими хворобами?

Ми будемо в Замбії і Зімбабве взимку, коли малярійні комарі не активні. Проте я раджу випити таблетки, які попереджують малярію (я проконсультую, які саме). А також зробити щеплення проти жовтої лихоманки. Крім того, рекомендую взяти з собою репеленти проти укусів комарів.

Як ми будемо пересуватися?

Програмою подорожі передбачені трансфери з аеропорту в готель і назад в аеропорт, а також — з готелю до національних парків.

Де ми будемо харчуватися?

Ми будемо снідати в готелях, а обідати і вечеряти в кращих кафе і ресторанах місцевої кухні. Під час екскурсій і сафарі будуть легкі закуски і напої. Буде можливість купувати їжу в супермаркеті біля готелю.

Скільки грошей брати із собою?

Програма включає всі ваші витрати: трансфери, готелі, екскурсії, сафарі, входи в національні парки, сніданки, 3 обіди і 2 вечері. Додатково оплачується віза решта харчування (3 обіди і 4 вечері). Я рекомендую запланувати витрати на їжу від 20 $ в день.

Для тих, хто бажає, можна організувати додаткові екскурсії: — піше сафарі з левами — 150$; — політ на гелікоптері над водоспадом Вікторія — 150$; — зустріч світанку на водоспаді — 30$.

Передбачте також витрати на сувеніри і дрібні речі — 100–200 $.

Який повинен бути рівень фізичної підготовки?

Жодних вимог немає. В нас легка програма, яку спокійно витримають люди будь-якого віку.

Чи передбачено вільний час?

Програма насичена, але трохи вільного часу буде. У цей час можна гуляти по містах і селах та харчуватися в ресторанах місцевої кухні.

А ти тримаєшся до кінця! Ось тобі бонус!

Залишай аванс на подорож до кінця карантину і отримай у подарунок політ на гелікоптері над водоспадом Вікторія!

А тепер уяви скільки лайків збере твоє фото, на фоні веселки біля водоспаду Вікторія!

Досить киснути вдома! Кидай виклик долі — прямуй із нами підкорювати Африку!

Хочу бонус!