ТАНЗАНІЯ і ЗАНЗІБАР

Кіліманджаро, Велика міграція, сафарі, племена І пляжі

 • 3 - 12 січня 2022 р.
 • $2590
 • 12 мандрівників
 • віза по прибуттю

Стань частиною команди пригод!

Ми нещодавно повернулися з Африки!

Було настільки круто, що ми вирішили повторити!

Тому ми знову летимо до Танзанії — країни Кіліманджаро, білосніжних пляжів Занзібару та найкращих в Африці сафарі!

Наш шлях не повторить звичні маршрути:

- окрім традиційних сафарі та Великої африканської п'ятірки, ми зможемо спостерігати Велику міграцію тварин;

- замість складного 6-денного підйому на Кіліманджаро, заїдемо джипами на одне з плат (вис. 3500 м), звідки відкривається чудовий краєвид на вершину Кілі, сусідній вулкан Меру і безмежну савану;

- замість популярного серед туристів племені масаїв, ми проведемо день в гостях у двох справжніх африканських племенах;

- відпочинемо на кращому пляжі Занзібару і відвідаємо старовинний Стоунтаун на Занзібарі.

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

Спостерігатимемо за Великою міграцією антилоп, газелей і зебр у Серенгеті
Влаштуємо фотополювання на слонів, левів, буйволів, носорогів у кратері Нгоронгоро
Побуваємо в гостях у справжніх африканських племен: хадзабе, датога та племені ковалів
Заїдемо на джипах на плато Широ, щоб побачити вершину Кіліманджаро
Релакснемо на пляжі Кендва на Занзібарі
Погуляємо вузькими вуличками старовинного Стоунтауна

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

Бо у цій подорожі ми:

Програма подорожі по днях

День 1

Привіт, Африка!

День 1, понеділок, 3 січня
В обід прибуваємо в міжнародний аеропорт Кіліманджаро, отримаємо візи і їдемо в наш лодж у місто Моші, що розташоване у підніжжя Кіліманджаро. Відпочиваємо в готелі, а ввечері збираємося на вечерю-знайомство. Ніч у лоджі у Моші. Харчування: не включене.
День 2

Зустріч з Кіліманджаро

День 2, вівторок, 4 січня
Рано снідаємо і виїжджаємо до воріт національного парку «Кіліманджаро». На нас чекає знайомство з найвищою горою Африки — згаслим вулканом Кіліманджаро. Ми не будемо підніматися на вершину 6 днів в жорстких умовах, з ночівлями в наметах і відсутністю можливості помитися. Натомість сядемо в джипи та заїдемо на плато Шира (3500 м). На плато нас чекає невелика прогулянка з професійними гірськими гідами. Побачити вершину найвищої гори Африки — це рідкість і велика вдача. Але з плато Шира цілком реально побачити не лише пік Ухуру (вершину Кіліманджаро), але і сусідній вулкан Меру і безкраї савани на півдні. Головне, щоб пощастило з погодою! Увечері переїжджаємо у наш лодж в Аруші. Харчування: сніданок, обід, вечеря.
День 3

Сафарі в парку Аруша

День 3, середа, 5 січня
Сьогодні весь день проведено на сафарі у національному парку Аруша. Парк розташований у підніжжя вулкану Меру, який вдало доповнює пейзаж африканської савани. Під час джип-сафарі в нас буде можливість побачити більшість африканських тварин: жирафів, зебр, буйволів, бородавників, фламінго, слонів. Але це буле лише розминка перед справжнім сафарі у Серенгеті! Після пікніку на нас чекає піше сафарі у справжніх африканських джунглях. Ночівля у лоджі в Аруші. Харчування: сніданок, обід, вечеря.
День 4

Племена озера Ейясі

День 4, четвер, 6 січня
Ми їдемо на солоне озеро Ейясі, куди рідко возять туристів. По дорозі зупинимося на оглядовому майданчику з видом на озеро Маньяра. В околицях живуть 3 племені, що зберегли традиції крізь століття. Ми побуваємо в гостях у них: бушменського (койсанського) народу хадзабе, нілотського — датога, а також у племені ковалів, які здивують нас своєю майстерністю Кочівники Хадзабе не будують будинків, а живуть у тимчасових помешканнях, поки поруч є вода та їжа. Вони спокійно ставляться до гостей і з задоволенням показують різні сторони свого життя. Представники іншого народу (датога) зберегли не лише традиції своїх предків, а й вірування в африканських духів. Це саме миролюбне плем'я півночі Танзанії. Жінки племені прикрашають себе великою кількістю бус, великими сережками та браслетами, а обличчя татуюють дрібними шрамами. А ще відвідаємо "плем'я ковалів" - окремий клан, що колись виділився із великого племені датога. А називають їх так саме тому, що їхній промисел - виготовлення металічних виробів, зокрема наконечників для стріл мисливців-хадзабе. Після знайомства з племенами їдемо на ночівлю в лодж в Карату. Харчування: сніданок, обід, вечеря.
День 5

Велика міграція в Ндуту і Серенгеті

День 5, п'ятниця, 7 січня
По дорозі у Серенгеті заїдемо на оглядовий майданчик, з якого, як на долоні, видно весь кратер Нгоронгоро. Далі вирушаємо на північ Танзанії в національний парк Серенгеті — туди, де в січні відбувається Велика міграція тварин. Але на шляху у Серенгеті в нас ще буде сафарі в районі Ндуту національного парку Нгоронгоро. У цій частині парку водяться популяції гепардів і левів. Велика ймовірність побачити гієн, шакалів і антилоп конгоні. Увечері — ще одне сафарі, цього разу в національному парку Серенгеті. Після сафарі зупиняємося на ніч в лодж посеред рівнин Серенгеті. Ночівля в лоджі на парку Серенгеті. Харчування: сніданок, обід, вечеря.
День 6

Сафарі в Серенгеті

День 6, субота, 8 січня
Більшу половину дня ми присвятимо сафарі у національному парку Серенгеті. У цей сезон міграція тварин відбувається в південно-східній частині парку. Сотні тисяч антилоп гну і зебр мігрують з пагорбів в Масаї Мара (Кенія) на рівнини Серенгеті (Танзанія). Ми будемо намагатися це все побачити! Ввечері приїдемо до національного парку Нгоронгоро. А по дорозі спостерігаємо за дикими тваринами. Ночуємо в парку на території заповідника Нгоронгоро. Харчування: сніданок, обід, вечеря.
День 7

Сафарі в кратері Нгоронгоро

День 7, неділя, 9 січня
У цей день ми влаштуємо фотополювання за Великою африканською п'ятіркою: левами, слонами, буйволами, носорогами та леопардами у кратері згаслого вулкана. 2,5 мільйони років тут, за 600 метровими стінами кратера, формувалася власна екосистема, яка не дозволяє диким тваринам залишати кратер. Напевно, в жодному національному парку континенту немає такої великої кількості тварин на квадратний кілометр! Крім знаменитої «п'ятірки», у кратері Нгоронгоро мешкають антилопи, бегемоти, зебри, гієни, каракали та сервали. А ще — сотні видів птахів, серед них фламінго, дрохви і страуси. Ми спустимося у кратер на джипі, розглядаючи його мешканців. Обід-пікнік у нас буде в кратері на березі озера. Увечері переїжджаємо в аеропорт Кіліманджаро летимо на Занзабір. Ночівля в бутік-готелі у Старому місті Занзібара (Стоунтауні). Харчування: сніданок і обід.
День 8

Магічна архітектура Стоунтауна

День 8, понеділок, 10 січня
У першій половині дня будемо гуляти старовинним Стоунтауном — історичною частиною Занзібар-сіті. Ви здивуєтеся, як у місцевій культурі поєдналася Африка, Португалія, Індія і арабський Оман. Зануримося в лабіринти вузьких вуличок, різьблених дверей і балкончиків, відвідаємо Старий Форт, побачимо будинок Фреді Меркьюрі. Побуваємо на площі Форозані, де готують місцеві страви на відкритому повітрі. Зайдемо в лавки місцевих майстрів по дереву. Після обіду ідемо на північ острова і поселяємося в готелі на найращому пляжі Занзібара - Кендва. Ночівля в готелі на пляжі Кендва. Харчування: сніданок і обід
День 9

Відпочинок на пляжі Кендва

День 9, вівторок, 11 січня
Весь день релаксуємо на пляжі Кендва на півночі Занзібару. Кендва – найкращий пляж архіпелагу Занзібар з лагідними бірюзовими хвилями океану, білим кораловим піском, численними розкішними отелями, ресторанами місцевої і європейської кухні, яскравим нічним життям і електронною музикою від діджеїв з усього континенту. Відпочинок за вільною програмою. Можна замовити додаткові екскурсії чи водні види спорту. За бажанням може бути поїздка на гучну пляжну вечірку. Ночівля в готелі на пляжі Кендва. Харчування: сніданок і обід.
День 10

До зустрічі, Африка!

День 10, середа, 12 січня
Зранку і до обіду відпочиваємо на пляжі Кендва. Потім - трансфер в аеропорт Занзібару та відліт додому. Харчування: сніданок.

Де ми будемо жити?

Відгуки учасників наших останніх подорожей

За що я плачу та скільки?

$2590

Що входить в ціну
 • всі трансфери згідно з планом подорожі
 • внутрішній переліт Кіліманджаро-Занзібар
 • сафарі в повнопривідних джипах для сафарі з дахом, що відкидається. Кожному пасажиру гарантується місце біля віконця
 • всі активності згідно з планом подорожі
 • проживання в готелях/лоджах згідно з планом подорожі
 • охолоджена питна вода в джипі під час сафарі
 • більша частина харчування згідно програми
 • усі оплати в національних парках і резервах
 • супровід україно-/російськомовною тур-лідером
 • послуги професійного англомовного гіда-водія на сафарі, та інших англомовних гідів на екскурсіях
 • внески у сільські фонди місцевих племен (1.5% від загальної вартості вашого туру)
 • всі податкові та туристичні збори
 • інформаційна підтримка 24/7 з моменту бронювання до закінчення туру
Що не входить в ціну
 • міжнародний переліт з вашого міста до Кіліманджаро і з Занзібару до вашого міста (від 870$)
 • частина харчування, не включена в програму
 • віза Танзанії (50 $)
 • страхування з покриттям від COVID-19
 • чайові водіям і гідам під час сафарі (до 50 $)

Які умови в'їзду в Танзанію в умовах Covid-19?

По прибуттю в Танзанію потрібно пред'явити результати ПЛР-тест, зробленого не пізніше ніж за 72 год. до прибуття. Тест має бути негативний, англійською мовою.

В аеропорту Занзібару по прильоту проводиться температурний скрінінг.

 

Як ми будемо летіти? Хто купує квитки?

Ми зустрічаємося в Борисполі і ви летите в аеропорт Кіліманджаро, де вас зустріне наш тур-лідер Анастасія. Зворотній виліт - з аеропорту Занзібар.

Рейси, якими пропонуємо летіти (Ефіопські авіалінії):

Туди: 2 січня, неділя:

Київ (KBP) - Каїр (CAI): 20:00 - 23:25, ET4245

Каїр (CAI) - Аддіс-Абеба (ADD): 2:20 - 7:20, ET453

Аддіс-Абеба (ADD) - Кіліманджаро (JRO): 10:15 - 12:50, ET815

Назад: 12 січня, середа:

Занзібар (ZNZ) - Аддіс-Абеба (ADD): 17:00 - 19:45, ET812

Аддіс-Абеба (ADD) - Стамбул (IST): 1:45 - 7:30, ET1720

Стамбул (IST) - Київ (KBP): 15:25 - 16:25, PS712

На сьогодні (30 вересня) вартість квитка складає від 869$. Усі сегменти перельоту треба купувати ОДНИМ квитком.

Після отримання попередньої заявки я надішлю вам детальну інструкцію щодо придбання квитка.

 

Як отримати візу Танзанії?

Віза Танзанії отримується по прильоту в аеропорту і коштує 50$.

Однак, рекомендуємо заздалегідь отримати електронну візу онлайн за посиланням: https://eservices.immigration.go.tz/visa/

Це дозволить нам зекономити час в аеропорту і дасть можливість більше насолодитися Занзібаром.

Чи безпечно в Танзанії?

Танзанія — одна з найбільш туристичних країн Африки. Доходи від туризму складають левову частину надходжень до бюджету, тому влада приділяє багато уваги безпеці та комфорту туристів. Внутрішніх політичних і військових конфліктів, які притаманні більшості африканських країн, в Танзанії немає.

Для уникнення неприємностей не носіть із собою великих сум грошей, не «світіть» гаманцем і дорогим телефоном у людних місцях, та не гуляйте пізно ввечері по закутках. Дотримуйтесь елементарних правил безпеки — і все буде добре.

Що з приводу малярії та інших африканських хвороб?

На Занзібарі та на узбережжі Індійського океану є невеликий ризик малярії. Тому не забувайте під час дощів користуватися репелентом від комарів та завжди опускати москітну сітку, коли лягатимете спати.

Що буде з нашою подорожжю, якщо ви раптово захворієте на Covid-19?

Якщо це відбудеться більш ніж за 15 днів до початку — аванс повертається у повному обсязі за фактично понесених витрат. У разі відмови від подорожі менше ніж за 14 днів до її початку аванс не повертається, оскільки ми заздалегідь оплачуємо внутрішні авіаперельоти, лоджі, бронюємо транспорт.

Щоб не переживати, пропоную придбати спеціальний вид страхування “Відміна подорожі”. Детально про нього можна почитати тут: http://andy-travel.com.ua/insurance-travel-cancellation

Яка там буде погода?

З грудня до середини березня — найкращий час, щоб відвідати Занзібар та решту Танзанії. Ці місяці найбільш популярні для туризму.

У цей період там триває сухий сезон: погода стабільна та сонячна. Але короткочасні дощі можливі.

Обов'язково прихопіть з собою пару тюбиків крему від засмаги, оскільки сонце тут по-справжньому сильне.

Що одягати і що брати з собою?

Під час сафарі треба розраховувати на температуру від 15 до 30 градусів. Візьміть із собою футболки, толстовку, вітрівку, штани з бавовни або джинси, бриджі, подовжені шорти, шкарпетки.

Вночі (з 5 вечора до 8 ранку) може бути прохолодно, особливо в районі кратера Нгоронгоро. На цей випадок варто мати светр або теплий джемпер.

Для сафарі треба мати зручне взуття, що дихає. Немає потреби брати трекінгові черевики.

Візьміть купальники та шльопанці для пляжного відпочинку.

Варто пам'ятати, що на Занзібар живуть переважно мусульмани, тому під час подорожі островом (крім пляжів) жінкам варто прикривати плечі та коліна.

Не забудьте головний убір, сонцезахисні окуляри, сонцезахисний крем, зволожуючий крем, вологі серветки, гігієнічну помаду.

Пам'ятайте, що у ряді готелів заборонено з'являтися на вечері в шортах. Також в Танзанії заборонено носити одяг кольору «мілітарі».

Детальний чек-лист з усіма речами та медичними препаратами, які необхідно взяти з собою в Танзанію, ми надішлемо за 2 тижні до подорожі.

Скільки грошей треба брати з собою?

Ми максимально включили у вартість всі видатки, і навіть більшу частину харчування, щоб вам було комфортно.

Ось статті додаткових витрат, на які ми просимо звернути увагу:

- віза по прильоту — 50$;

- чайові водіям і гідам — 50$ за всі сафарі (за бажанням). Чайові - це загальноприйнята практика у Танзанії, якщо вам сподобався сервіс і сафарі.

- частина харчування — 200$;

- витрати на сувеніри — 100-200$ (за бажанням);

- додаткові екскурсії (за бажанням).

 

Як забронювати місце в групі?

Для участі в експедиції необхідно внести аванс у еквіваленті 490$. Решту суми треба взяти з собою.

Ми заздалегідь оплачуємо внутрішні авіаперельоти, лоджі, бронюємо транспорт.

Тому аванс можемо повернути лише за певних умов:

- у разі відмови від подорожі більш ніж за 15 днів до початку — аванс повертається у повному обсязі за мінусом фактично понесених витрат;

- у разі відмови від подорожі менше ніж за 14 днів до її початку аванс не повертається.

Хочу поїхати! Що робити далі?

Заповнюйте формочку попередньої завяки на подорож внизу сторінки.

Ми зв’яжимося з Вами і ми обговоримо подробиці подорожі і яким чином можна буде внести аванс.

.