Острів Сокотра

Ємен

Драконові дерева, дюни, пляжі, печери, каньйони, підводний світ

 • 21 - 28 березня - 2022 р.
 • $1690
 • 12 мандрівників
 • допоможемо зробити візу

Залишити попередню заявку на подорож

Драконові, пляшкові та ладанні дерева, які ростуть лише тут. Найкращі у світі пляжі з білими піском і лазурною водою теж тут, на Сокотрі! Різнобарвний морський світ і печери. Пустелі і дюни, що з'єднуються з водами океану. Світанки і гостинність місцевих мешканців. Це все острів Сокотра!

Запрошуємо в експедицію-розвідку в Ємен разом з засновником клубу мандрівників Andy Travel Club Андрієм Бондаренком!

Дика природа не на словах, а на ділі: літак сюди літає лише раз на тиждень, а на нашому шляху зустрінеться лише один готель. Тому 6 ночей з 7 ми будемо ночувати в наметах. Отже, комфорт не обіцяємо. Але обіцяємо, що ви щоранку будете прокидатися у мальовничих місцях на березі океану!

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

Прогуляємося серед драконових дерев
Піднімимося на 170-метрову дюну
Побачимо скатів, морських черепах, осьминогів, риб-їжаків та мурен
Відпочинемо на пляжах з білим піском та бірюзовою водою
Поплаваємо у природних басейнах серед дивовижних каньйонів
Побачимо ладанні, пляшкові та огіркові дерева
Відвідаємо печери зі сталактитами та сталагмітами
Завітаємо в гості до бедуїнів
Спостерігатимемо за дельфінами і птахами
Скуштуємо морські делікатеси, які зловимо з місцевими рибалками
Побачимо, як зустрічається Індійський океан з Аравійським морем
Подивимося на захід сонця у лагуні

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

Бо у цій подорожі ми:

Невеликий екскурс в майбутню подорож:

День 1

Привіт, Сокотра! Підводний світ Діхамрі

День 1 / 21 березня / понеділок
У неділю зустрічаємося в аеропорту Бориспіль і разом летимо в Абу-Дабі, з звідти - на Сокотру. Виліт з Абу-Дабі в 10:00, прибуття в аеропорт Сокотри в 11:30. Проходимо контроль, отримуємо візи. І відразу ж сідаємо на джипи та їдемо на схід острова. Зупиняємося у заповідній зоні Діхамрі. Тут найкращий на Сокотрі підводний світ! Ми спробуємо побачити черепах, рибу-папугу, лангустів, скатів, мурену. За додаткову плату можна зайнятися дайвінгом серед коралових рифів, орендувавши маски, ласти та трубки для підводного плавання. Ми приєднаємося до місцевих рибалок і порибалимо з човна, щоб зловити собі рибу на вечерю. А в той час нам вже розіб'ють табір на піщаному березі океану. Ми будемо їсти приготовану дня нас рибну вечерю та насолоджуватися заходом сонця. Ночівля у наметовому таборі на пляжі у Діхамрі. Харчування: включена вечеря.
День 2

Каньйон Келесехан і піщані Дюни Архер

День 2 / 22 березня / вівторок
Зранку скупаємося у прозорих водах заповідника Діхамрі та вирушаємо у каньйон Келесехан. По дну ущелини тече гірська річка, а на схилах каньйону - чудернацькі скелі та схили, на яких ростуть ладанові та пляшкові дерева. В каньйоні є природні басейни для купання з прісною водою. А теплі водоспади - це справжні природні СПА. Пообідавши у каньйоні, їдемо на дюни Архер. Висота величезних піщаних дюн - 170 метрів. Вони утворилися завдяки мусонним вітрам. Білосніжні дюни лежать між чорними горами та бірюзовим морем. Тут зустрічаються разом прісні води річки і солоні води моря. Ми пограємося з крабами, скупаємося в океані та повечеряємо на заході сонця. А коли стемніє, будемо спостерігати за планктоном, який світиться у водах океану. Ночівля в наметах на пляжі Архер. Харчування: включені сніданок, обід, вечеря.
День 3

Печера Хок та зустріч моря й океану в Рас Ерісал

День 3 / 23 березня / середа
Схід сонця зустрінемо на вершині гігантської дюни, щоб зробити епічні фото. Після сніданку джипи відвезуть нас до початку треку до печери Хок. Похід туди-назад займає 4 години. Печеру довжиною в 2,5 кілометри будемо досліджувати з ліхтариками. Всередині побачило сталактити, сталагміти, природний басейн з водою, а також давні написи. Після обіду повертаємося на схід острова. Ми відвідаємо Рас Ерісал - найсхідніший край острову, де зустрічаються води Аравійського моря та Індійського океану. Поспілкуємося з місцевими рибалками, повечеряємо на пляжі та будемо спостерігати за зоряним небом. Ночівля в наметах на пляжі Архер. Харчування: включені сніданок, обід, вечеря.
День 4

Екзотичні дерева в Хомхілі та лагуна Детвах

День 4 / 24 березня / четвер
Першу половину дня проведемо у національному парку Хомхіл, де ростуть драконові, ладанові, пляшкові та огіркові дерева, які зустрічаються лише тут, на Сокотрі. Прогулявшись годину парком, ми дійдемо до неймовірного кришталево чистого басейну Інфініті з видом на всю північну частину острова та океан. Скупаємося у прохолодній воді, пообідаємо. А у місцевих дітей можемо купити буси з драконового дерева. Після обіду їдемо через Калансію, друге за розміром місто на Сокотрі, до лагуни Детвах. Пляж Детвах вважають одним з найкрасивіших на планеті. Білосніжний пісок біля океану сусідує з чорними пагорбами. Тут можна побачити скатів, морських черепах, осьминогів, риб-їжаків та мурен. Вечерю нам приготують з щойно виловлених риб, креветок і омарів. Детвах - найкраще місце на Сокотрі для спостереженням за заходом сонця. Ночівля в наметах біля лагуни Детвах. Харчування: включені сніданок, обід, вечеря.
День 5

Пляж Шуб: скелі, дельфіни і птахи

День 5 / 25 березня / п’ятниця
Рано вранці ми попливемо на човні до пляжу Шуб з місцевими рибалками. По дорозі будемо спостерігати за дельфінами, великою кількістю птахів та приголомшливими скельними утвореннями. Пляж Шуб, який називають “Золотим пляжем”, оточений величезними прибережними скелями з підводними гротами і печерами. Навколо - мангрові зарості, і багато-багато дельфінів, з якими можна буде поплавати. Усі охочі можуть попірнати з маскою (можна взяти в оренду). Решта часу релаксуємо у найкрасивішому місці острова. Ввечері повертаємося в Детвах і насолоджуємося заходом сонця. Вечеря і ночівля в наметах біля лагуни Детвах. Харчування: включені сніданок, обід, вечеря.
День 6

Драконові дерева плата Діксам та бедуїни

День 6 / 26 березня / субота
Після сніданку їдемо на плато Діксам, де розташований найбільший на Сокотрі (і у світі) ліс драконових дерев. Ми зробимо невеликий трек на плато, сфотографуємось на оглядовому майданчику Шебхан та будемо насолоджуватися прогулянкою лісом найекзотичніших дерев на планеті. За легендою, драконові дерева виросли на місці, де помер великий дракон, який їв слонів. Один зі слонів роздавав його. А від суміші їхньої крові виросли незвичайні дерева. Насолодившись деревами-екзотами, спускаємося в казковий оазис, що лежить у каньйоні Ваді-Дехур. Пообідаємо і скупаємося у природному басейні серед пальм. Діксам є домівкою кочового народу бедуїнів. У поселенні нас зустріне сільський голова, який розповість про мешканців Сокотри. Ми познайомимось із життям скотарів, повечеряємо і поп’ємо чаю у бедуїнському селі. Ночівля у гостьовому будинку біля плата Діксам. Харчування: включені сніданок, обід, вечеря.
День 7

Печера Дегуб та піщані дюни Хайфа і Захаха

День 7 / 27 березня / неділя
Зранку їдемо на південне узбережжя у печеру Дегуб. Це - великий грот з центральною колоною, яка обплетена плющем. З неї відкривається чудова панорама прибережного поселення. Поплаваємо і пообідаємо на піщаному пляжі Омак. А після обіду поїдемо на великі піщані дюни Хайфа і Захака. Це - найбільша пустеля острова з безкрайніми білосніжними пісками. Ближче до вечора повертаємося в Хадібо - головне місто Сокотри. Робимо ПЛР тест для повернення в Абу-Дабі і вечеряємо. Ночівля в готелі в Хадібо. Харчування: включені сніданок, обід, вечеря.
День 8

До побачення, Ємен! Привіт Абу-Дабі!

День 8 / 28 березня / понеділок
Зранку після чудового сніданку буде можливість прогулятися по місту Хадібо, завітати на ринок, купити сувенірів. Ближче до обіду - трансфер в аеропорт і переліт в Абу-Дабі. Виліт з Сокотри - в 13:00, прибуття в Абу-Дабі в 16:00. Можлива затримка., За бажанням, можна відвідати найвідомішу в ОАЕ білосніжну мечеть Шейха Заєда на заході сонця. Харчування: включений сніданок.

Відгуки

За що я плачу та скільки?

$1690

Що входить в ціну
 • всі ночівлі на Сокотрі (двомісне розміщення): 6 ночей в наметах та 1 ніч в готелі
 • триразове харчування на Сокотрі
 • всі екскурсії згідно програми на Сокотрі
 • переміщення на позашляховиках протягом всього маршруту
 • питна вода протягом всієї подорожі Сокотрою
 • намети, матраци, подушки, простирадла і похідне спорядження
 • усі дозволи та перміти
 • оформлення візи та візовий збір
 • місцеві гіди протягом маршруту Сокотрою
 • супроводження тур-лідера протягом всієї подорожі
Що не входить в ціну
 • переліт Абу-Дабі - Сокотра - Абу-Дабі (860$)
 • переліт з вашого міста до Абу-Дабі і назад (близько 200$)
 • тест на Сокотрі для повернення в Абу-Дабі (7$)
 • чайові команді (за бажанням)
 • страховка

Опції, які можна замовити додатково:

- дайвінг (від 110$)

- оренда обладнання для дайвінгу (5$ за одиницю)

- 1 чи 2 ночі в готелі в Абу-Дабі (89$ при двомісному розміщенні)

- трансфери в аеропорт/з аеропорту Абу-Дабі (39$)

- екскурсії в ОАЕ

 
Залишити попередню заявку!

Ти ще не встиг запитати — а відповідь вже є тут!

Як ми будемо летіти? Хто купує квитки?

1. На острів Сокотра є лише один рейс на тиждень: урядовий чартер Air Emirates з Абу-Дабі в Хадібо. Відправлення по понеділках:

- виліт з Абу-Дабі в 10:00, прибуття на Сокотру - в 11:30

- виліт з Сокотри в 13:00, прибуття в Абу-Дабі - в 16:00

Вартість перельоту фіксована - 860$ в обидва кінця. Самостійно придбати квитки не можна. Придбання здійснюється лише через місцевого туроператора на Сокотрі. Після внесення авансу я відправлю вам реквізити для перерахування коштів на придбання квитків.

 

2. Рейси, якими рекомендую летіти до/з ОАЕ:

Туди - 20 березня:

Київ (KBP) - Абу-Дабі (AUH): 15:55 - 22:10, рейс Wizz Air Abu Dhabi 5W7032

Назад - 29 березня:

Абу-Дабі (AUH) - Київ (KBP): 10:45 - 14:10, рейс Wizz Air Abu Dhabi 5W7031

Купувати треба на сайті авіакомпанії: https://wizzair.com/uk-ua#/

Які обмеження, пов’язані з COVID-19 є в ОАЕ та Ємені

Пасажири, які прилітають в аеропорт Абу-Дабі, мають надати роздрукований негативний результат ПЛР-теста, зробленого не раніше ніж за 48 години до відправлення прямого рейсу в Абу-Дабі.
Тест має бути англійською або арабською мовою.

Громадяни, що прибувають в Абу-Дабі, проходять в аеропорту додатковий ПЛР-тест.

Всі пасажири мають показати роздрукований зворотній квиток з ОАЕ додому та бронювання готелю в ОАЕ, якщо перебування становить більше 12 годин.

В передостанній останній день перебування на Сокотрі ми зробимо ще один тест, який будемо використовувати для в’їзду в ОАЕ.

Як оформити візу Ємена?

Оформлення візи ми беремо на себе. Вартість оформлення візи та візовий збір (100$) входить у вартість подорожі. Від вас потрібен якісний скан головної сторінки закордонного паспорта.

Оформлення візи займає 7 днів. Отримана віза прийде на електронну пошту. ЇЇ треба роздркувати і показати на стійці реєстрації в аеропорту Абу-Дабі.

Яка там буде погода? Які речі брати з собою?

Середня температура повітря на Сокотрі у грудні складає 28 - 30 градусів вдень і 25 градуси вночі. Можливі короткочасні дощі і вітри.

Перелік речей, які треба взяти з собою:

Маленький рюкзак для денних прогулянок

Сонцезахисний крем

Футболки, нижня білизна (3-4 штуки)

Легкі трекінгові штани

Легкі трекінгові кросівки

Сандалі

Шкарпетки (бажано ті, які впитуют вологу)

Капелюх від сонця

Сонцезахисні окуляри Спільний мішок (температура комфорту - +5 - 15 градусів)

Налобний ліхтарик

Купальник та плавки

Заряджений павер-банк

Довгий одяг для жінок (для відвідування міста та громадських місць)

Як закріпити місце в групі

Для закріплення місця в групі необхідно внести аванс у розмірі 490$ (еквівалент в гривнях по курсу НБУ) на розрахунковий рахунок ФОП:

Установа банку: ПриватБанк

МФО банку: 305299

Отримувач платежу: БОНДАРЕНКО АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ

IBAN: UA813206490000026003052764587

Рахунок отримувача: 26003052764587

Валюта карти: UAH РНОКПП отримувача: 2794509650

Призначення платежу: попереднє бронювання екскурсій Сокотра

Якщо зручніше, можна перерахувати на карту Приватбанку, яка прив'язана до цього рахунку: 5169 3305 2203 6497

Решту суми 1200$ необхідно оплатити по прибуттю на Сокотру.

.