Поділля: Бакота, Товтри, водоспади

Активний weekend у наймальовничіших куточках Поділля

 • 12 - 13 серпня (субота і неділя)
 • 5900 грн.
 • 12 мандрівників

Стань частиною команди пригод!

Це буде вже друга авторська подорож з початку війни у новому форматі, яку організовує Santa Bakota та Andy Travel Club. Як вона відбувалася, ви можете подивитися у хайлайтах профілю в Інстаграмі абр ж детальний фотозвіт є на моєму сайті: https://andy-travel.com.ua/dniester-bakota

Два дні ми будемо активно развантажуватися у наймальовничіших куточках Поділля. До тих активностей, які були раніше (яхтинг, квадроцикли, дегустації вин і сирів, ми додати плавання на SUP-бордах, відвідування водоспаду Бурбун та Маліївецького водоспаду з печерою, палацу Орловських, неоготичного костелу в Підлісному Мукарові та короткий похід серед найкрасивіших товтр Поділля.

Що ми будемо робити ці 2 дні

покатаємося на яхті серед скель навколо Бакотської затоки
зробимо фото біля водоспаду Бурбун з лагуною
пройдемося пішки серед найкрасивіших товтр Поділля
відчуємо адреналін від катання на квадрациклах/джипах навколо Бакоти
відвідаємо Маліївецький водоспад з печерою
покупаємося у Дністрі
насолодимося краєвидами Бакоти - колишньої столиці Пониззя
спробуємо місцеві вина та сири
покатаємося на SUP-бордах по Бакотській затоці
побачимо палац Орловських із ландшафтним парком у Маліївцях
відвідаємо Бакотський скельний монастир
подивимося на неоготичний костел у Підлісному Мукарові

Що ми будемо робити ці 2 дні

День 1

День 1, субота

2023-08-12 00:00:00
О 8:50 зустрічаємося на залізничному вокзалі станції Кам’янець-Подільський (час прибуття поїзду № 139 “Київ - Кам’янець-Подільський”) Сідаємо у мікроавтобус і їдемо у село Лисець, біля якого у глибокому каньйоні річки Бобрівка заховався один з найкрасивіших водоспадів Поділля - Бурбун. Вода падає у невелике озеро, яка нагадує мексиканські синоти чи лагуни в Океанії. Спускаємося до водоспаду та фотографуємося, поки сюди ще не приїхали натовпи людей. У озері можна скупатися, проте вода холодна навіть влітку. До Маліївців прямуємо через містечко Дунаївці, де зробимо коротку зупинку на обід. Маліївці сміливо можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців - 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом. На зворотному шляху заїдемо у село Підлісний Мукарів подивитися на шедевр неоготики - костел Юзефа Обручника. Під вечір зупинимося у селі Привороття-Друге, щоб піднятися на одну з подільських товтр. На горі побачимо закинуті штольні, не добували каміння. А також насолоджуємося видами на найкрасивішу товтру Поділля - Кармалюкову гору. Та піднімимося на товтру Вербецька, щоб побачити конусоподібні товтри “Чотири кавалери”. В кінці для приїжджаємо в Кам’янець-Подільський та поселяємося в готелі посеред Старого міста. Вечеряємо та гуляємо історичним середмістям.
День 2

День 2, неділя

2023-08-13 00:00:00
Прокидаємося рано, адже о 7 годині маємо поснідати і виїхати якомога раніше, щоб встигнути відчути усі красоти Бакоти на Дністра. Перша зупинка - село Грушка. Сідаємо на квадроцикли та їздимо околицями Бакоти, дивимося на краєвиди Дністра та його протилежного бесарабського берега. Переїжджаємо на Бакоту, спускаємося з високої Білої скелі до Дністра, по дорогі оглядаючи Бакотський скельний монастир. На нас чекає 2-годинна прогулянка Бакотською затокою серед каньйонів та високих скель. Повернувшись з прогулянки на яхті, плаваємо на сап-бордах по Бакотській затоці з інструктором, а також купаємося у Дністрі. Знову піднімаємося на Білу гору, де можна буде замовити обід. Ближче до вечора продегустуємо ексклюзивні місцеві вина і сири у винарні Богдана Павлія у селі Гораївка. Після дегустації мікроавтобус відвезе нас на залізничний вокзал у Кам’янець-Подільський (відправлення поїзду №140 “Кам’янець-Подільський - Київ” о 20:30). Поїзд прибуває до Києва о 5:38.

Де ми будемо жити?

Готель у Старому місті в Кам'янці на площі Польський Ринок

 

 

Ми будемо жити в одному з готелів у Старому місті (Reikartz, “Гетьман” або “Клеопатра” в залежності від наявності місць на дату бронювання. Всі три готелі розташовані у самому центрі Кам’янця на площі Польський ринок, мають високий ступінь комфорту, усі зручності.

Відгуки

Вартість участі

$5900 грн.

Що входить в ціну
 • проживання в готелі у Кам’янці-Подільському по 2 людини в номер
 • подорож на яхті (2 години) Бакотською затокою
 • плавання на SUP-бордах
 • катання на квадроциклах (2 людини на квадроцикл)
 • дегустація вин і сирів у винарні Богдана Павлія
 • оренда мікроавтобуса на 2 дні
 • вхідний квиток у заповідник “Подільські Товтри”
 • екскурсії у Маліївцях, Підлісному Мукарові, на водоспаді Бурбун, у Подільських Товтрах
 • супроводження тур-лідера
Що не входить в ціну
 • доїзд з вашого міста до Кам'янця-Подільського
 • харчування (крім сніданку в готелі)
.