ПЕРУ і БОЛІВІЯ

Мачу-Пікчу, Анди, Райдужні гори, Дорога Смерті, солончак Уюні та лагуни Альтиплано

 • 4 - 17 квітня 2022 р.
 • $2990
 • 12 мандрівників
 • віза по прибуттю

Залишити попередню заявку на подорож

Головні враження від подорожі

Побуваємо у Мачу-Пікчу - загубленому місті інків
Поїздимо на джипах по солончаку Уюні
Побачимо Райдужні гори
Подивимося на фламінго у лагуні Колорадо
Проїдемося Дорогою Смерті
Піднімемося до лагуни Хумантай високо в Андах
Дослідимо колоніальну архітектуру Ліми і Куско
Покатаємося на канатній дорозі над Ла-Пасом
Пообідаємо у підніжжя вулкану Ольягуе
Переночуємо в соляному готелі
Проїдемося на поїзді через Анди
Познайомимося зі спадщиною Долини інків

Головні враження від подорожі

День 1

День 1. Ліма - столиця Перу

2022-04-04 00:00:00
Зранку прилітаємо в аеропорт Ліми і їдемо на комфортабельному мікроавтобусі в готель. Наш готель розташований у найпрестижнішому районі Мірафлорес, що знаходиться на високому березі Атлантичного океану. Відпочиваємо, міняємо валюту та гуляємо вздовж набережної із зворушливими видами на Атлантику. Після обіду поїдемо в історичний центр. Тут збереглися колоніальні будівлі XVI століття. На центральній площі Plaza de Armas побачимо Архієпископський палац з чудовими різьбленими балконами, витончений Палац уряду, собор та монастир Св. Франсиска, де зберігається відоме полотно “Остання вечеря”. На ньому Христос та апостоли їдять морську свинку та п'ють чичу. Ближче до вечора відвідаємо Парк де ла Ресерва. Саме тут знаходиться комплекс фонтанів, визнаний найбільшим у світі та навіть внесений до Книги рекордів Гіннеса. А після цього збираємося на вечерю-знайомство у ресторані традиційної перуанської кухні. Ночівля в готелі в районі Мірафлорес у Лімі.
День 2

День 2. Куско

2022-04-05 00:00:00
Снідаємо, їдемо в аеропорт і летимо в Куско - столицю імперії інків (місто знаходиться на висоті близько 3400 метрів над рівнем моря). На центральній площі Куско будемо фотографуватися з колоритними перуанськими тітоньками у яскравому національному одязі. А ще будемо пити чай з коки, який допомагає при акліматизації. Завітаємо у храм Кориканча. Він був побудований на честь Бога Сонця Інті, тому його стіни були облицьовані золотими пластинами та інкрустовані коштовним камінням. Саме тут зберігалися мумії почесних Інків, яких використовували під час релігійних церемоній. Відвідаємо центральний ринок. Тут можна купити все – жаб, як живих, так і вже приготовлених, безліч видів кіноа, сотні видів фруктів, магічні амулетики, кристали, кактуси, приворотні зілля. Будемо пити свіжі соки та купимо місцевих фруктів. Щоб побачити усю красу Куско з висоти пташиного польоту, піднімемося на гору Саксайуаман, де місто видно, як на долоні. Ночівля в бутік-готелі в центрі Куско.
День 3

День 3. Долина інків

2022-04-06 00:00:00
Сьогодні на нас чекає знайомство зі Священною долиною інків. Зранку заїдемо на ферму альпак, щоб погладити цих милих тваринок і сфотографуватися з ними. Розпочнемо знайомство з Долиною інків в Чинчеро – мальовничому поселенні з інкським археологічним комплексом. Це селище славиться красою та високою якістю своїх виробів із вовни та натуральними методами їх фарбування. Нам покажуть традиційні техніки прядіння. Продовжуємо у місті Морай, де побачимо колосальні концентричні тераси у формі амфітеатру. Цей комплекс інки створювали для того, щоб відтворити 20 зон із різним мікрокліматом. Та експерементувати у вирощуванні культур. Це гарантувало їм успішні врожаї. Далі переїжджаємо до Марасу - знаменитих соляних терас часів інків. Сіль, зібрана тут вручну, - дуже високої якості та використовується у приготуванні страв найкращих ресторанів. До вечора ми приїдемо до чарівного села Олантайтамбо і сядемо в поїзд до Агуас Кальєнтес, звідки наступного дня розпочнеться наш шлях до Мачу-Пікчу. Ночівля у лоджі в Агуас Кальєнтесі.
День 4

День 4. Мачу-Пікчу

2022-04-07 00:00:00
Виходимо із готелю близько 05.15. Сьогодні ми зустрінемо світанок на Мачу-Пікчу. Автобус доставить на гору (2490 метрів над рівнем моря). В нас буде шанс побачити загублене місто інків без натовпів туристів. Будемо насолоджуватися красою одного з 7 чудес світу: пишнотою терас, сходами, церемоніальними та житловими спорудами. Насолодившись Мачу-Пікчу, спускаємося автобусом до Агуас Кальєнтеса та купаємося у гарячих джерелах. Після обіду їдемо на панорамному поїзді серед ущелин Анд у містечко Олантайтамбо. Звідти повертаємося автобусом в Куско. Ночівля в бутік-готелі в центрі Куско.
День 5

День 5. Лагуна Хумантай

2022-04-08 00:00:00
Сьогодні ми поїдемо в саме серце Анд, щоб побачити найкрасивіше озеро регіону - лагуну Хумантай. Вона знаходиться на висоті 4200 метрів серед вершин гір Салкантай і Хумантай. Ми зробимо невеликий трек від парковки до озера, щоб побачити його бірюзову прозору воду. А щоб було легше дихати, візьмемо з собою балони з киснем. За бажанням, аби облегшити свій підйом в гори, можна орендувати в місцевих за додаткову оплату коня (20 дол.). Після обіду повертаємося в Куско і відпочиваємо. Ночівля в бутік-готелі в центрі Куско.
День 6

День 6. Райдужні гори

2022-04-09 00:00:00
Виїжджаємо дуже рано: в 4 ранку, щоб на світанку побачити справжнє диво - кольорові райдужні гори Вінікунка на висоті понад 5 тисяч метрів над рівнем моря. Ми доїдемо до поселення Хуаллатакунка, щоб звідси почати наше 1-1,5 годинне сходження. Лінивці можуть орендувати у місцевих коня, аби облегшити свій підйом. Ми будемо насолоджуватися захоплюючими видами райдужних гір з трьох оглядових майданчиків. З одного з них ми зможемо побачити гору Аусангате із її засніженою вершиною. Ввечері повертаємося в Куско і відпочиваємо. Ночівля в бутік-готелі в центрі Куско.
День 7

День 7. Вільний день в Куско

2022-04-10 00:00:00
В цей день робимо ПЛР-тест для подорожі у Болівію. Відпочиваємо після важких насичених днів і готуємося до непростих, але ще цікавіших випробувань у Болівії. Ввечері їдемо в аеропорт і вилітаємо у столицю Болівії Ла-Пас зі стиковкою у Лімі.
День 8

День 8. Ла-Пас

2022-04-11 00:00:00
Прибуваємо у болівійський Ла-Пас (3640 метрів над рівнем моря) рано зранку - в 4 годині. В 12:00 виїжджаємо з готелю досліджувати Ла-Пас. Прогуляємося по площі Св. Петра та старій частині міста. Заїдемо на ринок Родрігес, щоб спробувати страви традиційної болівійської кухні. Після обіду вирушаємо на ринок відьом, де дізнаємося про повір’я та історії, які оточують це місце. Відвідаємо церкву св. Франциска, спробуємо місцеві закуски на ринку Ланца, пройдемося вулицею Комерсіо до урядових будівель та площі Мурільо. Побуваємо на найстарішій вулиці міста Калле Хаен. Ближче до вечора проїдемося канатною дорогою з Ла-Пасу до міста Ель-Альто. Там завітаємо до шамана і познайомимося з місцевими шаманськими ритуалами. Ввечері повертаємося в Ла-Пас на мікроавтобусі та відпочиваємо. Ночівля в готелі в центрі Ла-Пасу.
День 9

День 9. Дорога смерті

2022-04-12 00:00:00
Після раннього сніданку в 7:30 виїжджаємо мікроавтобусом у Ла-Кумбре, що знаходиться на висоті 4700 метрів. Там отримуємо наше спорядження, необхідне для подорожі Дорогою Смерті на роверах: шоломи, рукавички, наколінники/налокітники, штани і куртки.І найголовніше - ровери Kona з повною підвіскою з гідравлічними дисковими гальмами. Після інструктажу починаємо поїздку. Перші 24 км шляху проїдемось по асфальту. Це чудовий шанс для вас відчути свій велосипед і гальма. Насолоджуємося Андами, роблячи невеликі зупинки на оглядових майданчиках з краєвидами. В Ундуаві ненадовго залишаємо ровери і далі піднімаємося на автобусі, який привезе нас у початок Долини Смерті. Проходимо ще один інструктаж, перевіряємо ровери і їдемо найшокуючою та найкрасивішою дорогою світу на узбіччі Анд. Навколо нас - засніжені гори, ліс, окутаний хмарами, річки, водоспади та зворушливі гірські серпантини. Будемо часто зупинятися для перекусу та коротких додаткових інструктажів з безпеки. Наприкінці дороги зупинимося в одному з лоджів у джунглях, пообідаємо, приймемо гарячий душ і порелаксуємо в басейні. Ввечері повернемося до Ла-Пасу. І сядемо на нічний автобус в Уюні. Автобус - дуже комфортабельний, з туалетом, з можливістю розкласти сидіння і поспати. В автобусі передбачена вечеря і питна вода.
День 10

День 10. Солончак Уюні

2022-04-13 00:00:00
В Уюні будемо приблизно в 7 ранку. Заїжджаємо в один з готелів, щоб поснідати. Наші пригоди в Уюні починаються з відвідування музею старовинних і вражаючих закинутих потягів під відкритим небом. Звідти ми переїжджаємо у поселення Колчані, де побачимо процес переробки та груди солі. Заїдемо на оглядовий майданчик, щоб подивитися панораму неймовірної краси солончака. Зробимо неординарні фотки, яким позаздрять ваші друзі! Наш обідній стіл буде накритий прямо посеред соляної пустелі! Їжу нам приготують з натуральних місцевих продуктів. Після обіду поїдемо через солончак до вулканічного острову Кактусів. Піднімемося на найвищу точку острова, щоб оцінити вид “соляного” моря. Захід сонця зустрінемо на березі солончака з келихом червоного вина. Ночуємо у соляному бутік-готелі на краю солончака.
День 11

День 11. Вулкан Ольягуе і Лагуна Колорадо

2022-04-14 00:00:00
Сьогодні рухаємося на південь Болівії на плато Альтиплано, де знаходяться лагуни Каньяпа, Хедіонда, Чіаркота, Хонда і Рамадіта. Де будемо спостерігати велику кількість фламінго та андських чайок в оточені засніжених вулканів. На обід приїдемо до вулкану Ольягуе на кордоні з Чилі. Біля його підніжжя є чудова місцева їдальня, де нам приготують їжу з натуральних продуктів. Тож приготуйтеся відобідати із неймовірними краєвидами. По дорозі до лагуни Колорадо будемо спостерігати різноманітних диких тварин: гуанако, віскачі, лисиці, фламінго та краєвиди засніжених вершин і пустель. Ближче до вечора прибудемо до червоної лагуни Колорадо. Її червоний колір утворився завдяки рослинам і водоростям. Тут гніздяться 3 види фламінго та багато інших птахів. Ночуємо у будиночках місцевих мешканців (базові умови) у селі Хуаллахара на березі лагуни.
День 12

День 12. Гарячі джерела та лагуни Верде і Бланка

2022-04-15 00:00:00
Ще до світанку виїжджаємо до гейзерів Соль-де-Маньяна, щоб зустріти біля них схід сонця. Спустимося до гарячих джерел Полькеса, щоб насолодитися сніданком у цьому прекрасному місці з видом на вулкани та лагуни. А після сніданку скупаємося в гарячих джерелах. Продовжуємо шлях пустелею Сальвадора Далі і за годину дістанемося лагуни Верде (Зеленої Лагуни), яка має зелений колір завдяки мінералам. А пообідаємо на березі лагуни Бланка (Білої лагуни). Після обіду будемо рухатися у бік Уюні, роблячи зупинки, аби насолодитися краєвидами. В Уюні заїдемо в готель, щоб прийняти теплий душ і відпочити. Ввечері виїжджаємо на комфортабельному нічному автобусі до Ла-Пасу.
День 13

День 13. Вільний день та відпочинок в Ла-Пасі

2022-04-16 00:00:00
Зранку приїжджаємо в Ла-Пас та їдемо відпочивати в готель. Сьогодні - день відпочинку після болівійських пригод і перед тривалими перельотами додому. Для тих, хто не стомився, ми запропонуємо додаткові активності в Ла-Пасі. Ночівля в готелі в центрі Ла-Пасу.
День 14

День 14. Відліт додому

2022-04-17 00:00:00
Рано зранку - трансфер в аеропорт і відліт додому через Ліму.

Де ми будемо жити?

Miraflores Colon Hotel у місті Ліма

Auka Boutique San Blas у місті Куско

Rupa Rupa High Jungle Eco B&B у Мачу-Пікчу

Tariq Hotel Boutique у місті Куско

Hotel Las Brisas у місті Ла-Пас

Sal Luna Salada на солончаку Уюні

Відгуки

Вартість участі у подорожі

$2990

Що входить в ціну
 • ночівлі в готелях і лоджах протягом всього маршруту (двомісне розміщення)
 • перельоти Ліма - Куско і Куско - Ла-Пас (включена ручна поклажа)
 • переїзди комфортабельним автобусом з Ла-Пасу в Уюні і назад
 • проїзд на панорамному поїзді з Ольянтайтамбо до Мачу-Пікчу і назад
 • поїздка на джипах по солончаку Уюні
 • оренда мікроавтобусів з водієм і паливом протягом всього маршруту
 • сніданки в готелях і лоджах, 5 обідів в Ла-Пасі та Уюні, 2 вечері в автобусах та вечеря поруч з Лагуною Колорадо
 • російськомовні гіди в Лімі, Куско, Долині інків і на Мачу-Пікчу
 • всі екскурсії згідно з програмою
 • усі вхідні квитки
 • усі трансфери по програмі
 • супроводження тур-лідера протягом всього маршруту
Що не входить в ціну
 • міжнародний переліт в Ліму та назад з Ла-Пасу
 • харчування, не вказане в програмі
 • віза Болівії (51$)
 • страхування та ПЛР-тести

Відповіді за найпоширеніші запитання

Як ми будемо летіти?

Рейси, якими пропонуємо летіти:

1 варіант

Туди: 

3 квітня: Київ (KBP) - Мадрид (MAD ): 11:55 – 15:25, Ryanair FR6421 

4 квітня: Мадрид (MAD) – Ліма (LIM): 0:35– 5:20, LATAM Airlines LA2485

Назад:

17 квітня: Ла-Пас (LPB) – Ліма (LIM): 05:18 – 06:15, LATAM Airlines LA2401 (пересадка 13 год. 20 хв.)

17 квітня: Ліма (LIM) - Мадрид (MAD): 19:45 - 14:10, LATAM Airlines LA5391

18 квітня: Мадрид (MAD) - Київ (KBP): 16:50 - 1:10, Air Baltic BT686/BT406 (коротка стиковка в Ризі)

Вартість на сьогодні складає:

- сегмент Київ - Мадрид (Ryanair): від 128 євро (147 євро з багажем)

- сегмент Мадрид - Ліма - Мадрид (Latam): від 766$ (817$ з багажем)

- сегмент Ла-Пас - Ліма (Latam): від 279$ (341$ з багажем)

- сегмент Мадрид - Київ (Air Baltic): від 95 євро (112 євро з багажем)

Квитки необхідно купувати на сайті перевізників:

https://www.ryanair.com/ua/uk

https://www.latamairlines.com/us/en

https://www.airbaltic.com/ru-UA 

 

2 варіант

Туди: 

3 квітня: Київ (KBP) - Мадрид (MAD ): 11:55 – 15:25, Ryanair FR6421 

3 квітня: Мадрид (MAD) – Ліма (LIM): 23:55 – 04:30, Air Europa UX175

Назад:

17 квітня: Ла-Пас (LPB) – Ліма (LIM): 05:35 – 06:25, LATAM Airlines LA2401 

17 квітня: Ліма (LIM) - Мадрид (MAD): 10:20 - 5:10, Air Europa UX176

18 квітня: Мадрид (MAD) - Київ (KBP): 14:45 - 20:00, SkyUp PQ762

Вартість на сьогодні складає:

- сегмент Київ - Мадрид (Ryanair): від 128 євро (147 євро з багажем)

- сегмент Мадрид - Ліма - Мадрид (Air Europa): від 590$ (693$ з багажем)

- сегмент Ла-Пас - Ліма (Latam): від 279$ (341$ з багажем)

- сегмент Мадрид - Київ (Sky Up): від 120$ (150$ з багажем)

Квитки необхідно купувати на сайті перевізників:

https://www.ryanair.com/ua/uk

https://www.aireuropa.com/ot/en/home 

https://www.latamairlines.com/us/en

https://skyup.aero/uk

Які обмеження для відвідування Перу і Болівії у зв'язку з COVID-19?

Перу:

Для в'їзду в Перу достатньо сертифікату про повну вакцинацію, здійснену щонайменше за 2 тижні до вильоту. Сертифікат має бути в паперовому вигляді.

За 72 год до в’їзду пасажири мають заповнити спеціальну електронну форму на сайті охорони здоров’я Перу - https://djsaludviajero.minsa.gob.pe/dj-salud/

Тобто заповнюватимемо цю форму двічі – перед подорожжю в Києві. Та при поверненні додому через Ліму - в Ла-Пасі.

На рейс в Перу потрібно мати з собою 2 маски на обличчя. Обов’язково наявність страховки для покриття витрат на лікування від COVID-19

Болівія:

Для в'їзду в Болівію обв’язково необхідна довідка з негативним ПЛР-тестом (англійською мовою), зробленим не раніше 72 годин до відбуття з першого пункту.

А також сертифікат про повну вакцинацію, здійснену щонайменше за 2 тижні до вильоту. Сертифікат має бути в паперовому вигляді.

ПЛР-тест ми зробимо у Куско!!! 

За 72 год до в”їзду пасажири мають заповнити спеціальну електронну форму - “Declaracion Jurada del viajero para el seguimiento COVID-19”: https://www.aerolineas.com.ar/OfficeFile/E-commerce/ddjjbolivia.pdf

Заповнимо цю форму у день перед вильотом в Ла-Пас.

На зворотному шляху робити ПЛР-тест не потрібно! Достатньо сертифікату про вакцинацію!

 

Чи потрібні візи?

Перу - безвізова для українців.

Для в'їзду в Болівію громадянам України необхідна віза, яку можна отримати безпосередньо по прильоту в аеропорту (вартість візи приблизно 51$ США).

Як закріпити місце в групі?

Для закріплення місця в групі необхідно внести аванс у розмірі 1090$ (еквівалент в гривнях по курсу НБУ) на розрахунковий рахунок ФОП:

Решту суми 1900$ необхідно віддати тур-лідеру в аеропорту Ліми в день початку туру.

Після отримання попередньої заявки наш менеджер зв'яжеться з Вами і надасть реквізити для перерахування авансу та іншу необхідну інформацію.

.