ЛІВАН

Бейрут, Баальбек, Тир, Сидон, Біблос, кедри і біблійні місця

ГРУПА НАБРАНА

 • 8 - 14 березня 2022 р.
 • 850$
 • 12 мандрівників
 • віза по прибуттю

Залишити попередню заявку на подорож

Головні враження від подорожі

Побуваємо у лісі ліванських кедрів
Побачимо римські храми Юпітера і Бахуса у Баальбеку
Дослідимо Бейрут - “Париж Сходу”
Спробуємо вино єзуїтських монахів у Ксарі
Побачимо найбільший у світі мегаліт
Поплаваємо підземною річкою у печері Джейта
Заїдемо на місце, де Діва Марія чекала на Ісуса
Прогуляємося набережною з видом на Голубиний Грот
Дослідимо античні Тир, Сидон і Біблос
Піднімимося на фунікулері на гору Харіса зі великою статуєю Богородиці
Проїдемося долиною Ваді-Кадіша з давніми християнськими монастирями
Побуваємо в селі, де Ісус здійснив своє перше чудо

Головні враження від подорожі

Програма подорожі по днях

День 1

Переліт в Бейрут

2022-03-08 00:00:00
Зранку зустрічаємося в аеропорту і летимо в Стамбул. З головного аеропорту Стамбула переїжджаємо в аеропорт Сабіха (можливо трохи прогуляємося по місту). Ввечері вилітаємо в Бейрут. По прильоту в аеропорт ім. Рафіка Харірі беремо на прокат мінівені їдемо відпочивати в готель неподалік від аеропорту. Ночівля в Бейруті (Lancaster Tamar Hotel).
День 2

Грот Джейта, гора Харісса і Біблос

2022-03-09 00:00:00
Після сніданку виїжаємо на південний схід від Бейрута. Перша зупинка - грот Джейта. Одна з найкрасивіших печер світу потрапила в список 7 нових Чудес світу! Проїдемося до печери на невеликому паровозику. А далі сядемо в човен і будемо плавати серед найбільших у світі сталактитів і сталагмітів довжиною 8 метрів. З печери їдемо у місто Джунія - найсучасніше і найзаможніше місто Лівану. Прогулявшись по місту, піднімемося на фунікулері на гору Харісса. Звідси як на долоні видно Джунію і Бейрут. На горі розташована велика скульптура Діви Марії, яку тут називають “Леді Лівану”. Вона має висоту понад 20 метрів і була перевезена сюди з Парижу наприкінці 19 століття. На горі збудовано величезний храм Ліванської Богоматері, сучасний скляний фасад якого нагадує ліванський кедр. Також поруч є греко-католицький собор Св. Павла у формі візантійської базиліки. Ближче до вечора дослідимо Біблос - найдавніше місто фінікійців. Ми побачимо фортецю хрестоносців, римський театр, могили фінікійських царів, собор Івана Хрестителя 12 століття, храм Діви Марії, збудований з каменю давнього язичницького храму та залишки будівель, яким понад 6000 років. Ночівля у Біблосі (Byblos Comfort Hotel).
День 3

Долина Ваді-Кадіша та ліванські кедри

2022-03-10 00:00:00
Зранку перетинаємо Ліванський хребет і їдемо на північ країни у долину Ваді-Кадіша. На схилах долини, назва якої перекладається, як “Священна”, розкидано багато ранньохристянських монастирів. Долина включена до світової спадщини ЮНЕСКО, як місце утворення одних з найбільш ранніх християнських чернечих поселень у світі. Оглянувши декілька монастирів, їдемо у Кедровий ліс. Хорш ель-Раб (Божественний кедровий ліс)- найстаріший кедровий ліс у Лівані і у світі, який налічує 375 дерев. Ліванський кедр неодноразово згадується у Біблії. З його дерева будували Єрусалимських храм та палаци царів Давида і Соломона. Ночівля в містечку Бішарі в долині Ваді-Кадіша (Bauhaus Motel). Умови - базові, але в мальовничому місці в горах з видом на долину.
День 4

Долина Бекаа: храми і мегаліт Баальбека та вина Ксари

2022-03-11 00:00:00
Після ночі в горах перетинаємо хребет і опиняємося у долині Бекаа. В місті Баальбек ми оглянемо найбільший храмовий комплекс Римського періоду, який складається з Пропілеїв та храмів Юпітера, Бахуса і Венери. Блоки Храму Юпитера важать до 1000 тонн кожний, а диаметр колон перевищує людський зріст. Поруч - не менш величний храм бога вина Бахуса, який зберігся найкраще з усіх. Але найбільше диво Баальбека - це гіганський мегаліт, який називають “Каменем Півдня” або “Каменем вагітної жінки”. Цілісна глиба розмірами 20х4х4 метри важить понад 1000 тонн! За підрахунками вчених, щоб зрушити даний моноліт, потрібно одночасне зусилля 40000 чоловік. Досі достеменно невідомо, яким чином люди змогли його створити. Після обіду їдемо у християнське місто Захле, щоб відвідати замок виноробства Ксара. Ліван (колишня Фінікія) вважається батьківщиною першого у світі вина. Виноробний комплекс, який ми відвідаємо, заснували монахи-єзуїти у 1857 році. Під час екскурсії по замку при пройдемося двокілометровими римськими печерами, де зберігаються рідкісні колекції вин. І, звичайно, на нас чекає дегустація. Ввечері їдемо у Бейрут. Ночівля в готелі в центрі Бейрута (The Mayflower Hotel).
День 5

Тир, Сидон та інші біблійні місця

2022-03-12 00:00:00
Після сніданку в готелі їдемо на південь Лівану. Перша зупинка - біблійний Сідон (Сайда). У Сидоні (як і у сусідньому Тирі) неодноразово бував Апостол Павло, де він відвідував перших християн і проповідував місцевим мешканцям вчення Христа. На місці, де в останній раз зустрічалися апостоли Павло і Петро у Сидоні збудована маленька кам’яна церква без вікон. У Сидоні оглянемо фортецю хрестоносців на берез моря, готель для іноземців 17 століття та традиційний арабський ринок. Неподалік від Сидону заїдемо у селі Магдуше заїдемо у печеру, де Діва Марія чекала Ісуса, коли він проповідував у Сидоні. А по дорозі в Тир будемо проїжджати біблійну Сарепту, де Пророк Ілля воскресив сина бідної вдови. У Тирі на зламі 2 і 1 тисячоліть до нашої ери правив біблійний цар Хирам - партнер Давида і Соломона. Тут знаходився найбільший фінікійський храм у світі та перший християнський храм. У Тирі ми побачимо залишки античного міста, фортеці хрестоносців і древній порт. Наприкінці подорожі заїдемо в село Кана, де за легендою Ісус зробив своє перше диво - перетворив воду на вино під час весілля. Ввечері повертаємося в Бейрут. Ночівля в готелі в центрі Бейрута (The Mayflower Hotel).
День 6

Бейрут - “Париж Сходу”

2022-03-13 00:00:00
Весь день присвятимо столиці Лівану - місту Бейрут. Ми відвідаємо площу Мечеників на межі Західного і Східного Бейрута, Римські терми, велику мечеть Мохаммеда аль-Аміна, православну церкву Св. Георгія, ринок, площу Зірки та фешенебельну вулицю Хамра. Після обіду прогуляємося по двом набережним - Корніш і Рауша. І, звичайно ж, побачимо візитівку Лівану - Голубині скелі. Ввечері знайдемо місце в одному з ресторанів, щоб поласувати місцевою їжою. Пізно ввечері їдемо в аеропорт ім. Рафіка Харірі для повернення додому.
День 7

Повернення додому через Стамбул

2022-03-14 00:00:00
Вночі летимо в Стамбул. З ранку переїжджаємо з аеропорту Сабіха до головного аеропорту Стамбулу. А по дорозі буде можливість прогулятися містом. Після обіду повертаємося в Київ.

Відгуки

Вартість участі у подорожі

$850

Що входить в ціну
 • проживання в готелях (5 ночей), двомісне розміщення
 • сніданки в готелях
 • оренда мікроавтобуса з паливом і оплатою парковок
 • екскурсія печерою Джейта з плаванням на човні та катанням на поїзді
 • канатна дорога на гору Хариса
 • вхідні квитки у визначні пам’ятки Біблоса, Баальбека, Сидона, Тира
 • екскурсія виноробним господарством Ксара
 • відвідування кедрового лісу
 • супроводження тур-лідера протягом всього маршруту
Що не входить в ціну
 • переліт Київ - Бейрут - Київ
 • решта харчування
 • віза (17$)
 • ПЛР-тести і страховка

Як ми будемо летіти? Як купувати квитки?

З Києва до Бейрута ми летимо разом з пересадкою (з зміною аеропорту) у Стамбулі. Рейси, якими пропоную летіти:

 

Туди - 8 березня:

Київ (KBP) - Стамбул (IST), 9:10- 12:15, МАУ, рейс PS711

Стамбул (SAW) - Бейрут (BEY), 21:55 - 22:25, Pegasus Airlines, рейс PC863

Назад - 14 березня:

Бейрут (BEY) - Стамбул (SAW), 3:60 - 6:15, Pegasus Airlines, рейс PC864

Стамбул (IST) - Київ (KBP), 14:15 - 15:20, Sky Up, рейс PQ492 

 

Квитки треба брати окремими сегментами на сайтах авіакомпаній:

Pegasus Airlines: https://www.flypgs.com/ru

МАУ: https://www.flyuia.com/ua/ua/home

Sky Up: https://skyup.aero/

Загальна вартість квитків на сьогодні (1 січня) починаться від 325$

Які обмеження щодо подорожі до Лівану в умовах COVID-19?

Для в'їзду до Лівану необхідно:

1. Завантажити на сайт результат ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 48 годин до відправлення: https://pass.moph.gov.lb/

2. Зробити безкоштовний тест в аеропорту Бейрута по прибуттю.

Чи потрібна віза?

Віза Лівану видається по прильоту в аеропорту Бейрута. Вартість - 17$

Подружнім парам необхідно надати переклад свідоцтва про шлюб на англійську мову.

У в'їзді в країну буде відмовлено туристам, які мають в своїх паспортах будь-які позначки про відвідування Держави Ізраїль.

Як закріпити місце в групі?

Для закріплення місця в групі необхідно внести аванс у розмірі 250$ (еквівалент в гривнях по курсу НБУ) на розрахунковий рахунок ФОП:

Решту суми необхідно оплатити тур-лідеру в аеропорту.

Для цього треба заповнити формочку внизу сторінки. Наш менеджер зв'яжеться з Вами і ми детальніше обговоримо усі моменти, які стосуються подорожі.

.