КАЗАХСТАН

Кольорові гори, каньйони, гірські озера та пустелі

 • 17 - 24 жовтня 2021 р.
 • $1290
 • 10 мандрівників
 • віза не потрібна

Стань частиною команди пригод!

Ми щойно повернулися з Казахстану з першою групою українських туристів! Ми занурилися у справжнє життя казахів, пожили в юртах та казахських родинах, відвідали дивовижні каньйони та бірюзові гірські озера, поїздили по пустелі та безкрайніх степах, подивилися на вершини Тань-Шаню та Заілійського Алатау. Навколо у більшості місць не було жодного туриста. Ми наодинці насолоджувалися кольоровими горами і каньйонами та видами, яким позаздрили б туристи, які подорожували "диким заходом" у США.

Як проходила наша перша експедиція Казахстаном у серпні, дивіться тут: https://andy-travel.com.ua/kazahstan-report

 

Наша наступна подорож Казахстаном відбудеться з 17 по 24 жовтня. Вона буде ще більш захоплюючою і насиченою, адже ми врахували всі важливі моменти під час нашої першої експедиції, доповнили і удосконалили маршрут.

 

Все харчування протягом 8 днів вже включено у вартість! Майже всюди це буде традиційна казахська і уйгурська їжа, приготована спеціально для нас.

 

Комфорт не обіцяю. Лише одна з семи ночей в нас буде у 4-зірковому готелі. Все інше - ночівлі в юртах, казахських сім’ях та у гостьових будиночках на природі.

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

Бо у цій подорожі ми:

Невеликий екскурс в майбутню подорож:

День 1

Занурення у казахську культуру в етнічному аулі

День 1, неділя
Рано зранку зустрічаємося в аеропорту міста Алмати. Снідаємо в кафе та вирушаємо на схід від Алмати у Новокам'яну ущелину у передгір'ях Заілійського Алатау (35 км). Там розташована база відпочинку «Гунни», яка зроблена у стилі етнічного казахського гірського аулу. У воріт аулу нас зустрінуть двоє вершників, дівчата в національних костюмах та проведуть “Шашу” - обряд зустрічі гостей. Заселяємося в юрті і відпочиваємо до обіду. Після обіду стравами національної кухні ми зануримося у побут кочівників та познайомимося із звичаями казахського народу. Нам покажуть, як облаштована юрта, продемонструють традиційні кінські ігри - боротьбу на конях та “погоню за дівчиною”, проведуть майстер-клас з приготування національного блюда баурсак. Ми візьмемо участь у обрядах “сирга салу” (приготування нареченої до весілля), “бесикке салу” (покладання немовля у колиску). Нам покажуть народні танці, покатають на алтибакані (казахській гойдалці) та нагодують смачною казахською вечерею. Ночівля в юрті на території ентоаулу Гунни.
День 2

Озеро Іссик та Тургенські водоспади

День 2, понеділок
Снідаємо в етноаулі, сідаємо на мінівени з високою прохідністю та вирушаємо на схід у передгірря Заілійського Алатау. Перша зупинка - на гірському озері Іссик. Насолоджуємося панорамами, обідаємо на природі та їдемо ще вище у гори - у Тургенську ущелину. Там розташовано декілька водоспадів. Ми відвідаємо Медмежий водоспад, який знаменитий потужним потоком води, що зривається з трьох скель, що утворилися колись від розколу при потужному землетрусі. Ночуємо у будинку відпочинку біля озера Іссик.
День 3

Чаринський каньйон та озеро Каїнди

День 3, вівторок
Сьогоднішній день присвятимо must-see всього Казахстану - Чаринському каньйону. Ми дослідимо найкрасивіше місце каньйону - Долину Замків. Це - інтригуючі скелі з червоного пісковика, створені часом і вітром. Висота вертикальних стін - від 150 до 300 метрів, а їх форми такі різні! Деякі з них схожі на скам'янілих динозаврів, інші - на голови гігантських чарівників. Тут вам і фантастичні вежі, і небесні мости та інші неймовірні фігури різних кольорів! Обов'язково спустимося в каньйон, пообідаємо на природі поблизу Чаринського каньйону. Після обіду їдемо в Кунгейський Алатау - один з хребтів Північного Тань-Шаня. У вузькій ущелині в оточені соснових лісів на висоті 2000 метрів розташоване озеро Каїнди (“Березове озеро”). Озеро утворилося у 1911 році внаслідок сильного землетрусу. Вода заповнила ущелину, але не знищила ялини, крони яких і досі стирчать з озера. Вони разом з бірюзовою водою озера створюють фантастичний пейзаж. Ввечері поселяємося у гостьовому будиночку в селі Сати, якій належить казахській родині. Дівчина у національному костюмі зіграє для нас на домбрі. Ми повечеряємо біля багаття та подивимося на зіркове небо.
День 4

Гірське озеро Кольсаї та ще більше каньйонів!

День 4, середа
Зранку знову їдемо в гори. Ми відвідаємо Кольсайське озеро, як розташовано на кордоні ялинового лісу та альпійських лугів. Озеро має темно-синій колір і наповнене льодовиковою водою. Навколо озера живуть марали, гірські козли, вовки, ведмеді і навіть снігові барси. Ми зможемо на місці орендувати човен, щоб поплавати по водній гладі. А після обіду дослідимо Місячний каньйон, який являє собою гірські глиняні лабіринти. Також побуваємо на оглядових майданчиках каньйонів Бестомак та Темерлик. І побачимо єдині у світі реліктові ясені, які пережили Льодовиковий період. Ночуємо у комфортному будинку відпочинку в Чунджі (50 км). Буде можливість відпочити та покупатися в термальних джерелах.
День 5

Мечеть-пагода і Тигрові гори

День 5, четвер
З ранку нікуди не поспішаємо, снідаємо, купаємося і виїжджаємо в Жаркент (93 км). Ми оглянемо дерев’яну мечеть-пагоду, збудовану без єдиного цвяха. Вона захоплює своєю архітектурою: яскраві візерунки даху і вежі, стіни, прикрашені національними орнаментами культур різних народів, ажурне різьблення і квіткові малюнки. В Жаркенті ми відвідаємо місцевий ринок і скуштуємо національне блюдо уйгурської кухні - лагман. Після обіду виїжджаємо у напрямку національного парку Алтин-Емель (120 км). По дорозі відвідаємо різнокольорові Тигрові Гори. Вечеряємо і ночуємо у гостьовому будинку в селі Басши.
День 6

Кольорові гори Актау і Катутау

День 6, п'ятниця
Снідаємо та їдемо досліджувати гори Актау і Катутау у національному парку Алтин-Емель. Величезні конічні гори Актау нагадують єгипетські піраміди і являють собою чарівну сцену різноманітних форм і кольорів. Серед цього марсіанського ландшафту у результаті розкопок були виявлені численні останки стародавніх тварин: носорогов, крокодилов, черепах. Ми побачимо: - білі гори - райдужні гори - червоні гори - різнокольорові свинцові гори. Вечеряємо і ночуємо у гостьовому будинку в селі Басши.
День 7

Бархан, що співає

День 7, субота
Снідаємо у селі Басши і їдемо дивитися найінстаграмнішу локацію Південного Казахстану - Співаючий Бархан. Бархан з дрібного чистого білого пісочку має висоту 150 метрів. Коли дує вітер, він починає “співати”. Його звуки іноді нагадують органну музику, а іноді - барабан. З бархану відкривається чудова панорама навколишніх гір та долини річки Ілі. Пообідавши, виїжджаємо в бік Алмати (250 км). По дорозі зупинимося у “казахському Лас-Вегасі” - в місті Капчагай на березі Капчагайського водосховища. Ввечері їдемо на вершину Кок-Тобе, щоб подивитися на нічне місто. Ночуємо в 4-зірковому готелі в центрі Алмати.
День 8

Вільний день в Алмати

День 8, неділя
Цього дня в нас вільний час в Алмати. Можемо погуляти по місту, піднятися канатною дорогою з Медео до гірського курорту Шимбулак в горах Заїлійськоо Алатау. А також, сходити на Зелений базар, щоб купити конину на національні блюда з сиру і молока. На обід їмо бешбармак - найпікантнішу страву казахської кухні з конини. Ввечері - трансфер в аеропорт і відліт додому.

Де ми будемо жити?

Приготуйся до занурення у життя кочівників!

Лише одна з семи ночей в нас буде у 4-зірковому готелі. Все інше - ночівлі з юртах, казахських сім’ях та у гостьових будиночках на природі. Але всі наші помешкання будуть зі зручностями всередині.

Юрта в етнічному аулі Гунни

Гостьовий будинок казахської родини в селі Сати

Гостьовий будинок у каньйоні Темерлік

База відпочинку на термальних джерелах в Чунджі

Гостьовий будинок в селі Басши

Готель Renion Ziliha**** в Алмати

Вартість участі в експедиції

$1290

Що входить в ціну
 • проживання (7 ночей) в готелях, юртах та гостьових будинках
 • 3-разове харчування протягом всього маршруту;
 • оренда мікроавтобусів та мінівенів-позашляховиків з водіями;
 • квитки і перміти в усіх національних парках, заповідниках та визначних пам'ятках;
 • усі культурні програми;
 • супроводження найкращого гіда у Казахстані
Що не входить в ціну
 • міжнародний переліт Київ - Алмати - Київ (близько від 359$);
 • страховка з покриттям лікування від Covid-19.

Ти ще не встиг запитати — а відповідь вже є тут!

Які умови в'їзду в Казахстан в умовах Covid-19?

Для в'їзду в країну необхідно надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше 3 доби до прибуття в Казахстан.

Чи потрібні щеплення?

Не потрібні

Як ми будемо летіти? Хто купує квитки?

Наша подорож починається і закінчується в Алмати. 

Рейси, якими я пропоную летіти:

Туди: 16 жовтня, субота
Київ (KBP) - Алмати (ALA): 22:05 - 5:55, AirAstana, KC202

Назад: 24 жовтня, неділя
Алмати (ALA) - Київ (KBP): 21:50 - 0:05, AirAstana, KC201

На сьогодні (12 серпня) вартість квитка складає з ручною поклажою 359$.

Я не надаю послуг з купівлі міжнародних авіаквитків. Там само, я не можу відповідати за зміни, які вносять авіакомпанії в умови перельотів. Але я із задоволенням проконсультую Вас щодо придбання квитків.

 

Як забронювати місце в групі?

Для участі в експедиції необхідно перерахувати аванс у розмірі 500$. Решту суми необхідно взяти з собою.

Ми заздалегідь оплачуємо проживання та бронюємо транспорт, оскільки подорож буде здійснюватися у високий сезон. Тому аванс можемо повернути лише за певних умов:

У разі відмови від подорожі більш ніж за 15 днів до початку — аванс повертається у повному обсязі. При відмові від подорожі менше ніж за 14 днів до її початку аванс не повертається, оскільки на той час його буде перераховано для оплати послуг в Казахстані.

.