ІРАН

Східна казка

 • 12 - 21 квітня 2022 р.
 • $1290
 • 12 мандрівників
 • віза онлайн

Залишити попередню заявку на подорож

Вперше ми з друзями відвідали Іран ще у 2016 році. Мініатюрні різнокольорові арки склепінь та мозаїчні розписи мечетей, палаци з дзеркальними інтер'єрами та середньовічна перська архітектура міст закохала в цю країну назавжди. Тут немає нав'язливих торговців і "розводів", як у сусідніх арабських країнах, а іранці добрі, відкриті і ментально дуже схожі на нас.

 

Як відбувалася наша минула подорож до Ірану, ви можете подивитися на моєму сайті: https://andy-travel.com.ua/shidna-kazka-gruziya-azerbaydzhan-iran-0

 

Наш новий маршрут буде майже удвічі довшим і насиченішим. За 10 днів ми повністю зануримося у східну казку Ірану. І вам ще захочеться сюди повернутися знову!

 

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

відвідаємо найкрасивіші мечеті Ісфахана: мечеть Імама та мечеть шейха Лютфулли
побуваємо всередині палаців з дзеркальними інтер'єрами в Кашані
зайдемо у рожеву мечеть Ширазу з неземними інтер'єрами
здивуємося, якими різноманітними бувають арки склепінь "зоряне небо"
зустрінемо захід сонця на горі Софе над Ісфаханом
дослідимо Персеполіс - давню столицю Ахеменидської держави Дарія 1
будемо жити у готелях, розташованих у традиційних персидських палацах
дізнаємося все про релігію зороастрійців і відвідаємо їхній головний храм вогню
побуваємо у давньому селі Аб'яне з червоно-рожевими будинками
подивимося на Тегеран з висоти пташиного польоту
відвідаємо священне місто шиїтів Кум
прогуляємося вузькими вуличками Язду з будинками з глини та середньовічними кондиціонерами

Приготуй себе до емоційного вибуху, а камеру — для крутих кадрів!

Програма подорожі по днях

День 1

Кум - священне місто шиїтів

День 1, 12 квітня, вівторок
З ранку в 7:00 зустрічаємося у міжнародному ім. Імама Хомейні неподалік Тегерану. Проходимо контроль, отримаємо візи, снідаємо, сідаємо в мікроавтобус і їдемо в Кум - священне місто шиїтів. В Кумі ми оглянемо: - мечеть Хазрат е-Масуме - одну з головних святинь шиїтів; - мавзолей Праведної Фатіми (Фатіми бінт Муса Аль-Казім) - доньки сьомого імама шиїтів-імамітів Муси аль-Казіма; - величезний комплекс мечеті Джамкаран біля Кума, який понад 1000 років тому звів Імам Махді. Ближче до вечора приїдемо в Кашан. Заселяємося у традиційний готель і йдемо в один з найкращих ресторанів міста для вечері-знайомства. Ночівля у традиційному отель-палаці у Кашані.
День 2

Кашан: перський сад, замок і палаци

День 2, 13 квітня, середа
Цілий день оглядаємо Кашан. Ми відвідаємо: - сад Фін - один з найстаріший і найзнаменитіших персидських садів з водоймою, палацом і фруктовими деревами, створений спеціально для iаха Аббаса I і який втілював класичне бачення раю в персидській традиції; - мавзолей Імамзаде Ібрагіма - нащадка Муси аль-Казіма - сьомого з дванадцяти імамів; - два особняки місцевої аристократії середини ХІХ століття з дзеркальними інтер'єрами і мозаїками: палац Табатабаї та палац Бурунджері; - мечеть Ага-Бозорг; - фортецю «Гхале-Джалали», яку звів у XI ст. султан Мелік-шах I з династії Сельджукідів; - хамам Sultan Mir Ahmad; - базар та чайні лавки. Ночівля у традиційному готель-палаці в Кашані.
День 3

Аб'яне - давнє село з червоної цегли

День 3, 14 квітня, четвер
Снідаємо і їдемо в Аб'яне. Це - старовинне поселення розташовано серед гір в оазисі на висоті 2100 метрів. Усі будинки села зроблені з червоної глини і розташовані ярусами, відокремленими вузькими вуличками, проходами і сходинками. Після обіду переїжджаємо в Язд та гуляємо вечірнім містом. Ніч в традиційному готелі в Язді.
День 4

Язд - старовинне місто з глиняними будинками

День 4, 15 квітня, п'ятниця
Цілий день оглядаємо Язд. Це одне з найдавніших міст Персії, яке налічує більш ніж 5000-річну історію. Одне з небагатьох міст Ірану, у якому зберігся величезне старе місто у тому вигляді, у якому воно було багато століть тому. Ви відвідаємо: - Вежі мовчання - башти на вершині гори, де зороастрійці залишали мерців, щоб їх поїдали птахи-трупоїди. Після цього кістки скидали у ями всередині веж, де дощ змивав залишки плоті; - головний зороастрійський храм Атешкадех з вогнем, який був запалений 1,5 тис. років тому; - комплекс Амір-Чакмак - найвідомішу споруду Язда: ритуальну будівлю, призначену для молитов і скорботи за Імамом Хусейном, онуком пророка Мухаммада; - П'ятнична (Соборна) мечеть з найвищими в Ірані мінаретами і нереально красивими мозаїками зовні і зсередини; - глинобитні будинки та башти-багдіри (середньовічні кондиціонери). Ніч в традиційному готелі в Язді.
День 5

Персеполіс і Пасаргади - давні Перські столиці

День 5, 16 квітня, субота
Рано зранку виїжджаємо у бік Ширазу. По дорозі оглянемо столицю перського правителя Кіра І Великого - Пасаргади. Побуваємо на могилі Кира І та побачимо в'язницю Соломона. У другій половині для будемо дивитися Персеполіс - столицю Ахеменидської держави Дарія І. Ввечері приїдемо в Шираз и будемо гуляти вечірнім містом. Ніч в традиційному готелі в Ширазі.
День 6

Шираз: рожева і дзеркальна мечеті

День 6, 17 квітня, неділя
Прокинемося рано, щоб оглянути на світанку рожеву мечеть Насир-Оль-Мольк. Саме в перших проміннях сонця її інтер'єр виглядає найвражаюче. Цілий день у нас буде екскурсія по Ширазу і околицям. Ми побачимо: - дзеркальну мечеть Алі-Ібн-Хамзі; - цитадель Карім-Хана; - мавзолей Шах-Черах; - перський сад Ерам. А ближче до вечора з'їздимо на рожеве озеро Мехарлу. Ніч в традиційному готелі в Ширазі.
День 7

Вечірній Ісфахан

День 7, 18 квітня, понеділок
Переїжджаємо в Ісфахан і гуляємо вечірнім містом та однією з найбільших площ світу - площею Імама з фонтанами і монументальним мечетями. Ніч в готелі в Ісфахані.
День 8

Ісфахан: мечеті, палаци, захід сонця на горі Софе

День 8, 19 квітня, вівторок
Весь день гуляємо Ісфаханом. Ми відвідаємо: - мечеть Імама з інтер'єрами, оформленими мозаїкою, орнаментами і химерною арабською в'яззю; - мечеть шейха Лютфулли - особисту мечеть Аббаса І без жодного мінарету, внутрішнього двору, але з шикарним "зоряним небом" і мозаїками; - палац Чехель-Сотун - "палац 40 колон" з розписами всередині, де Аббас ІІ у 17 столітті відпочивав та робив урочисті прийоми іноземних гостей; - ісфаханський базар, П'ятничну мечеть та мечеть Алі з найстарішим в Ірані мінаретом 11 століття; - аркові мости Сі-о-Се Поль і Хаджу через річку Заяндеруд, збудовані у 17 столітті; - вірменський квартал з церквами і будинками вірменів. Захід сонця зустрінемо на горі Софе над Ісфаханом, куди піднімемося канатною дорогою. Ніч в готелі в Ісфахані.
День 9

Знайомство з Тегераном

День 9, 20 квітня, середа
Переїжджаємо в Тегеран і гуляємо вечірнім містом. Піднімемося на найвищу будівлю міста - башту Мілад, щоб побачити панораму всього Тегерану. Ніч в готелі в центрі Тегерана.
День 10

Тегеран: занурення у столицю Ірану

День 10, 21 квітня, четвер
Екскурсія по Тегерану на цілий день. Відвідаємо: - Музей національних скарбів, де зберігаються вироби з дорогоцінних каменів і прикраси, що належали правлячим династій Персії; - арку Свободи на площі Азаді - символ Тегерана; - палац персидських царів Голестан; - міст Табіяд - центр тусовки тегеранської молоді. Ближче до обіду - переїзд в аеропорт ім. Імама Хомейні і відліт додому.

Відгуки

За що я плачу та скільки?

$1290

Що входить в ціну
 • проживання (9 ночей) у традиційних будинках-готелях (двомісне розміщення)
 • сніданки в готелях
 • транспорт з водієм протягом всього маршруту (мікроавтобус з кондиціонером)
 • усі вхідні квитки
 • супроводження турлідерів протягом всього маршруту
Що не входить в ціну
 • міжнародний переліт Київ - Тегеран - Київ 
 • харчування (крім сніданків)
 • віза Ірану (80 євро)
 • ПЛР-тест 

Ти ще не встиг запитати — а відповідь вже є тут!

Як ми будемо летіти? Хто купує квитки?

Подорож починається в аеропорту ім. Імама Хомейні біля Тегерану.

Рейси, якими пропоную летіти рейсами Turkish Airlines за маршрутом:

 

- туди (11 квітня):

Київ - Стамбул, 11 квітня, 21:30 - 23:35

Стамбул - Тегеран, 12 квітня, 1:30 - 6:00

- назад:

Тегеран - Стамбул, 21 квітня, 15:20 - 17:15

Стамбул - Київ, 21 квітня, 18:20 - 20:10

Квитки треба одним квитком на сайті Turkish Airlines: https://www.turkishairlines.com/

 

Як отримати візу Ірану?

Електронну туристичну візу Ірана можна отримати онлайн за посиланням: https://evisatraveller.mfa.ir/en/request/applyrequest/ 

Які умови в'їзду в Іран в умовах Covid-19?

Для в'їзду в Іран треба надати:

- результати ПЛР-тесту, зробленого не раніше ніж на 72 години до відбуття з першого пункту. Тест має бути негативним, англійською мовою;

- сертифікат про повну вакцинацію (друга доза вакцини має бути зроблена не пізніше 14 днів до прибуття).

Як забронювати місце в групі?

Для участі у подорожі необхідно внести аванс у еквіваленті 490$ на рахунок компанії-організатора подорожі. Решту суми треба взяти з собою.

Ми заздалегідь частково оплачуємо готелі і екскурсії, бронюємо транспорт.

Тому аванс можемо повернути лише за певних умов:

- у разі відмови від подорожі більш ніж за 15 днів до початку — аванс повертається у повному обсязі за мінусом фактично понесених витрат;

- у разі відмови від подорожі менше ніж за 14 днів до її початку аванс не повертається.

Після отримання попередньої заявки нам менеджер зв'ядеться з Вами і надасть реквізити для оплати та іншу важливу інформацію

Які обмеження щодо одягу в Ірану?

Чоловікам не можна носити шорти.

Жінки міють обов'язково покривати голову весь час передування в Ірані та не носити відкритого одягу.

.