Бакота і найкращі краєвиди Поділля

Активний weekend у наймальовничіших куточках Поділля

 • 9 - 10 вересня
 • 5900 грн.
 • 12-13 мандрівників

Стань частиною команди пригод!

Це буде вже третя авторська подорож з початку війни у новому форматі, яку організовує Santa Bakota та Andy Travel Club. Як відбувалися попередні, ви можете подивитися у хайлайтах профілю в Інстаграмі або ж в детальних фотозвітах на моєму сайті: https://andy-travel.com.ua/dniester-bakota та https://andy-travel.com.ua/podillya-bakota-aug

Два дні ми будемо активно развантажуватися у наймальовничіших куточках Поділля. До тих активностей, які були раніше (яхтинг, квадроцикли, дегустації вин і сирів, краєвиди Бакоти), ми додали відвідування найвражаючих оглядових майданчиків Південного Поділля: меандр Смотрича у Цвіклівцях-Других, каньйони і фьйорди у Китайгороді та Калачківцях, панорами Дністра у Субічі.

 

Що ми будемо робити ці 2 дні

поплаваємо Бакотською затокою та Дністром на водному трамвайчику
побачимо каньйон річки Тарнава в Китайгороді
відчуємо адреналін від катання на квадрациклах навколо Бакоти
насолодимося краєвидами Бакоти - колишньої столиці Поділля
відвідаємо Бакотський скельний монастир
відкриємо новий краєвид меандру Смотрича у Цвіклівцях
спробуємо місцеві вина і сири
зробимо фотосесії на високих скелях над Дністром у Субічі
побачимо фйорди і меандри Студениці біля Калачківців

Що ми будемо робити ці 2 дні

День 1

День 1, субота

2023-09-09 00:00:00
О 8:50 зустрічаємося на залізничному вокзалі станції Кам’янець-Подільський (час прибуття поїзду № 139 “Київ - Кам’янець-Подільський”) Сідаємо у мікроавтобус і їдемо на оглядовий майданчик "Гирло" біля села Цвіклівці-Другі. З майданчика добре видно меандр, який утворює річка Смотрич перед впадінням у Дністер. Обідаємо на площі Польський Ринок з видом на найстарішу в Україні ратушу та вирушаємо до Китайгороду, де побачимо: - високий каньйон річки Тернава, що нагадує фіорди - вказівник китайською мовою з назвою села - костел 18 століття та руїни палацу Потоцьких - красу Подільських Товтрів - відслоєння “Китайгородська стінка” - пам'ятку природи світового значення - архаїчні придорожні стовпи на старій дорозі з Кам’янця на Бакоту Переїжджаєио в Калачківці, біля яких річка Студениця утворює меандри неповторної краси, які нагадують фьйорди. З Калачківців вирушаємо на не менш вражаючу локацію - у Субіч. З високих скель над Дністром відкривається, мабуть, найдивовижніша панорама Дністровського каньйону на відрізку від Кам’янця до Бакоти. Недарма гурт THE HARDKISS вибрав ці скелі для зйомки свого відеокліпу на пісню “Серце”. Ввечері повертаємося в Кам'янець, поселяємося в готель в центрі на площі Ринок, вечеряємо та гуляємо вечірнім містом.
День 2

День 2, неділя

2023-09-10 00:00:00
Прокидаємося рано, адже о 7 годині маємо поснідати і виїхати якомога раніше, щоб встигнути відчути усі красоти Бакоти на Дністра. Перша зупинка - село Грушка. Сідаємо на квадроцикли та їздимо околицями Бакоти, дивимося на краєвиди Дністра та його протилежного бесарабського берега. Переїжджаємо на Бакоту і дегустуємо ексклюзивні місцеві вина і сири на Білій горі над Дністром (або у винарні). Після дегустації - обід на свіжому повітрі. Насолоджуємося видами Бакоти з оглядового майданчика, спускаємося з високої Білої скелі до Дністра, по дорогі оглядаючи Бакотський скельний монастир. На нас чекає 2-годинна водна прогулянка Бакотською затокою серед каньйонів та скель. Ввечері мікроавтобус відвезе нас на залізничний вокзал (відправлення поїзду №140 “Кам’янець-Подільський - Київ” о 20:30). Поїзд прибуває до Києва о 5:38.

Де ми будемо жити?

Готель у Старому місті в Кам'янці на площі Польський Ринок

 

 

Ми будемо жити в одному з готелів у Старому місті (Reikartz або “Клеопатра” в залежності від наявності місць на дату бронювання. Всі три готелі розташовані у самому центрі Кам’янця на площі Польський ринок, мають високий ступінь комфорту, усі зручності.

Відгуки

Вартість участі

$5900 грн.

Що входить в ціну
 • проживання в готелі у Кам’янці-Подільському по 2 людини в номері
 • подорож на яхті або водному трамвайчику (2 години) Бакотською затокою
 • катання на квадроциклах (2 людини на квадроцикл)
 • дегустація вин і сирів
 • оренда мікроавтобуса на 2 дні з водієм
 • вхідний квиток у заповідник “Подільські Товтри”
 • екскурсії у Китайгороді, Субічі, Калачківцях, Цвіклівцях-Других
 • супроводження тур-лідера
Що не входить в ціну
 • доїзд з вашого міста до Кам'янця-Подільського
 • харчування (крім сніданку в готелі)
.