Чи треба чекати завершення пандемії, щоб подорожувати? або Які екзотичні країни вже відкриті для українців?

Попередня стаття
Розповідати про подорожі простіше і цікавіше: я запустив youtube-канал!
Наступна стаття
ТОП-10 найцікавіших місць у Південному Казахстані

Ти досі чекаєш, поки пройде карантин, відкриються кордони і знову відкладаєш подорож своєї мрії? Я тебе розумію. Бо за останні півроки в мене зірвалося аж 2 подорожі, до яких я готувався не один рік: в Ефіопію та на водоспад Вікторія.

Але чи дійсно все так погано? Насправді, ні. Ми добре знаємо, що вже давно відкриті Туреччина, Єгипет, Чорногорія, Хорватія, Албанія, Болгарія. Чи не щодня відкривають кордони нові екзотичні країни. Вже можна спокійно поїхати в Мексику, в Танзанію, в Об'єднані Арабські Емірати, в Домініканську республіку, на Мальдіви, на райські острови Бразилії.

Звичайно, щоб потрапити в частину цих країн, треба заздалегідь зробити тести на COVID-19 і дотримуватися рекомендацій, щоб захистити себе від хвороби. Так, ми маємо звикати до нових умов. Повірте, вони будуть нас супроводжувати ще не один рік. Але хіба це має бути перепоною для того, щоб пізнавати світ? Звичайно, ні!

У тому списку країн, які зараз відкриваються для українців, мене найбільше приваблюють країни Африки. Позаминулого року я проїхав 7 країн Африки, і з тих пір я закоханий в цей континент. На сьогодні відкриті Танзанія, Джибуті, Сьєрра-Леоне, Кенія, Конго. Чекаємо на відкриття Замбії і Зімбабве.

І якщо більшість цих країн - для мандрівників з досвідом, то Танзанія виглядає досить привабливо. Між іншим, тревел-експерти радять знайомство з Африкою починати саме з Танзанії. Бо це - найбільш туристична і спокійна країна. Це - країна Кіліманджаро, найкращих в Африці сафарі та білосніжних пляжів Занзібара! І до речі: Танзанія не висуває жодних умов для туристів і навіть не вимагає результатів тестів!

Особисто я нагострюю лижі саме на Танзанію відразу після Нового Року.

Але для того, щоб тобі було легше визначитися, куди спланувати свою наступну відпустку, я підготував спеціальний гайд по екзотичним країнам, в які можуть безпечно подорожувати українці. І поки твої друзі будуть чекати закінчення карантину і вакцини, ви будете ділитися в своєму інстаграм фото на білому пісочку на тлі бірюзового океану!

Завдяки цьому гайду ти дізнаєшся:

- в які екзотичні країни ви можете їхати на відпочинок без ризику потрапити під карантин

- на яких білосніжних пляжах зробити круте селфі, щоб заздрили друзі

- чи потрібна для українців віза, і як її отримати- як туди краще долетіти і скільки це буде коштувати

- як організувати поїздку так, щоб це було легко і комфортно

- ТОП-об'єктів туризму, крім пляжів, які потрібно подивитися в цій країні

Завантажуй гайд безкоштовно прямо зараз за посиланням: https://bit.ly/2HklTJP

Для завантаження гайду треба лише підписатися на мою сторінку в Instagram. Якщо ти вже підписаний (підписана), то відпишись і підпишись знову.

Попередня стаття
Розповідати про подорожі простіше і цікавіше: я запустив youtube-канал!
Наступна стаття
ТОП-10 найцікавіших місць у Південному Казахстані